Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzujta Panowie i Panie :)

nei !!

 

Konkursik :D . Pokemon na literę "p" i nie jest to pikachu :D ?

mala podpowiedz, ten co podpisal foto robione przeze mnie jako swoje, bo EOS byl jego a jak dostal EOS'a na manualu to nie u mial zrobic foto i przestawil na auto [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza fotka rzadzi :D :D nie no masakra, im wiecej ogladam fotek i czytam Wasze wypowiedzi tym bardziej zaluje ze mnie nie bylo na tym zlocie

 

OT

Chaos Ty strzelales moze z wiatrowki do tej chlodnicy (kadet) co mi sprzedales ? :D bo pare dni temu wyjalem z niej srut ktory mi brzeczal w srodku odkad ja dostalem (kupilem ;) ) od Ciebie. Ubrudzila mi przez to zaly rez (na zielono !) ;(

off OT

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza fotka rzadzi :D :D nie no masakra, im wiecej ogladam fotek i czytam Wasze wypowiedzi tym bardziej zaluje ze mnie nie bylo na tym zlocie

 

OT

Chaos Ty strzelales moze z wiatrowki do tej chlodnicy (kadet) co mi sprzedales ? :D bo pare dni temu wyjalem z niej srut ktory mi brzeczal w srodku odkad ja dostalem (kupilem ;) ) od Ciebie. Ubrudzila mi przez to zaly rez (na zielono !) ;(

off OT

 

załuj załuj ...

podobno dobre dowcipy ktos opowiadal ;]

 

ot

a co do chlodnicy to ona juz taka byla kupiona i moj koles uzywal jej dlugi czas z tym grzechotajacym czyms ...

nie chcialo wypasc ..

jak to wyciagneleS?

/ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ma ktoś może filmik z demolki mojego ecs'a? : >

Ja mam, ale na vhs...

 

a co do tematu grzecha_1990 to nei uczestniczył z wami w wieczornych spotkaniach? ;)

Nie mogłem, byłem pod kontrolą wyższych sfer :? Za rok może będę mógł ;] Chociaż nie będę miał 18 latek... ;]

 

Nie dawać tu fotek ze mną ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej Panowie zbierzcie jakos do kupy te fotki i popodpisujcie, przydala by sie jakas galeria z prawdziwego zdarzenia, ogladam foty i czesto nie wiem na kogo patrze ;] gdybym byl na zlocie to chetnie bym sie teraz za to wzial ale to Wy tam byliscie ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Chlopakow troche ponioslo.... :-|

Do Ciebie, kszonka i hary'ego86 nie mam pretensji, spoko jesteście, tak samo Świder i kilku innych z redakcji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie filmik 10minutowy ze zjazdu.

Tylko spokojnie zasysać bo jeżeli dobrze pamiętam to na raz może ciągnąć tylko jedna osoba ;(

Jakość nie jest najlepsza ale obejrzeć sie da, ruchomy obraz oddaje trochę lepiej klimat tych czterech dni.

 

film ok 150MB

 

Pozdrawiam

 

 

P.S.: Jeżeli ktoś ma serwer to może go wrzucić i udostępnić innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik fajny, muza tez. widze, ze bardzo duzo fotek mojego autorstwa wykorzystales w tej produkcji, cieszie sie z tego powodu ;] choc moje foto ze mna na 1 planie wybrales dosc niefortunne, bo przymknalem oczy od flesza :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi ze sie podoba :)

choc moje foto ze mna na 1 planie wybrales dosc niefortunne, bo przymknalem oczy od flesza :P ;)

Ta fota musiała tam być ;) Ta mina i jeszcze piwo w ręku wiele mówi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...