Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

romku taka mała prośba:

Niech następny zjazd odbędzie się w Łodzi! :-P

 

Każdy ma blisko. :wink:

 

Edit

Ten sklepik PPC to mógłby być dobry pomysł.

Byście sprzedawali koszulki, bluzy, kubki, talerze, prezerwatywy :wink: itp. :P

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romku taka mała prośba:

Niech następny zjazd odbędzie się w Łodzi! :-P

 

Każdy ma blisko. :wink:

Ja jestem za ! Nie dosc ze kazdy bedzie miał sporo blizej to i pewnie duzo taniej. Kto widzial placic 8-9zl za hamburgera czy 300zł za nocleg lub najtaniej w miescie 40zł za akademik ruinę ;) :lol:

 

mz Gdańsk sux ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain troche w tym roku zle to wszystko zrobil imo, bo rok temu na polibudzie jakos caly czas bylo co robic :/ ale coz bywa.......

 

To fakt nie bylo za duzo do roboty, no ale zawsze zostaja rozmowy :]

 

Z tego co wiem o byl 1 zjazd z szeroka publicznosia wiec wygladalo to jak wygladalo.

 

 

Zbierzmy wszystkie pomysly odnosnie zjazdu co nalezy poprawic i wyslijmy to do odpowiednich ludzi. Zawsze to jest pomocne przy organizacji nastepnego zjazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łamanie płyty czułem na swoich rękach. Ci co byli to widzieli jak mi poharatało trzy palce, ale wyłamałem socket i mostek północny (NB).

 

Kto ma filmik jak oblewamy ją ciekłym azotem i rozwalamy o podłogę?

Ja mam, jak tylko zgram na kompa to odrazu wrzucam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Łamanie płyty czułem na swoich rękach. Ci co byli to widzieli jak mi poharatało trzy palce, ale wyłamałem socket i mostek północny (NB).

 

Kto ma filmik jak oblewamy ją ciekłym azotem i rozwalamy o podłogę?

Krew sie leje ;]

 

BTW Odpisz na moje pw jak możesz :P

Kas ma filmik, ale wrzuci dopiero później ... teraz zajęty szkołą ;] Grzechu 1990 ma, ale na VHS :/ W sumie dużo osób kamerowało, a tylko 2 z PPC? : > Romek - twoja krew została potem na PCI ;]

Niestety to tylko vhs, jak sie rzucicie na kasety mogę zgrać Wam to co nagrałem ;] romek był strasznie zawzięty jak rozwalał tę płytę :P

 

EDIT: Również jestem za centrum Polski, nie musi to być Warszawa ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

Ja jestem za ! Nie dosc ze kazdy bedzie miał sporo blizej to i pewnie duzo taniej. Kto widzial placic 8-9zl za hamburgera czy 300zł za nocleg lub najtaniej w miescie 40zł za akademik ruinę ;) :lol:

 

mz Gdańsk sux ;]

a moze lepiej blizej poludnia?? katowice/krakow/bielsxko-biala :D

sam chetnie przyjade, chociaz np wroclaw tez bylby fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='28 sie 2006, 14:24' post='2292325']

Oczywiście, lepiej byłoby zorganizować to jak najbardziej w centrum Polski. Poznań, Wrocław, Warszawa, Łódź.

Marudzicie, Polska to nie Stany w kilka godzin mozna ja przejechac w poprzek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie dwa filmy, jest jeszcze jeden ale strasznie duzo zajmuje i juz mi sie nie chce wrzucac

 

1 i 2

LUDZIE! Nauczcie się korzystać z kompresji... Pierwszy film zajmuje po skompresowaniu 6,5 mb a nie 60... a jakość wcale nie jest zła. W dodatku cała zmiana to gdzieś minuta roboty. Szanujcie cudze łącza.

 

Pierwszy film to sciągnięcia TUTAJ. Drugiego nie chce mi się ściągać...

Edytowane przez Puma[JFK]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

Ale będzie na południu, pojawiamy się w Krakowie już w Październiku, więcej info będzie już nie długo.

powaznie??

to ja bede na 100%

super, i tez 3 dniowe??

extra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='28 sie 2006, 16:27' post='2292516']

LUDZIE! Nauczcie się korzystać z kompresji... Pierwszy film zajmuje po skompresowaniu 6,5 mb a nie 60... a jakość wcale nie jest zła. W dodatku cała zmiana to gdzieś minuta roboty. Szanujcie cudze łącza.

 

Pierwszy film to sciągnięcia TUTAJ. Drugiego nie chce mi się ściągać...

Puma, proszę ;) , zakompresuj 2-gi filmik i wrzuć go, bo limit mi się skonczył na neo :( W Krakowie też się pojawię, a jak! ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie pojawie zadaleko :mur: <_< :cry: , to będzie tylko zlot\albo coś podobnego tylko userów purepc czy jakiś integral z czymś innym ?

To będą ogólnopolskie tatrgi tutningu komputerów, więc ludziska z całej polski się zjadą, w tym ekipa PPC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie wszystko organizowac w centrum..... bo niby do da mam blisko, ale tylko do gda...... ale nic moze pojade, ale wlasnie zaczelo u mnie lac i tak sobie pomyslalem ze w pazdzierniuku moze byc jeszcze gorzej, wiec jeszcze sie musze zastanowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tak wszyscy narzekają, że daleko itp.

 

Ja za pociag z poludnia do gdanska zaplacilem 31zl w jedną strone, czy to tak dużo ? Byłem daleko od domu, nocleg był, przeżyłem ;p

 

Wiec nie płakać, tylko przyjeżdzać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

Tylko że następnym razem będzie to raczej na zlocie samego purepc, gdzie ilość przypadkowych osób, które nie wiedzą co i jak będzie minimalna.

czyli tylko uzytkownicy fppc beda mogli uczestniczyc w targach?? to jeszcze lepiej...

kiedy wiecej info?? ja juz bede na 99,999& chyba ze cos naprawde wielkiego wyskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tak wszyscy narzekają, że daleko itp.

 

Ja za pociag z poludnia do gdanska zaplacilem 31zl w jedną strone, czy to tak dużo ? Byłem daleko od domu, nocleg był, przeżyłem ;p

 

Wiec nie płakać, tylko przyjeżdzać ;p

chodzi raczej o czas dojazdu - na sama mysl to........ kolejna sprawa to to, ze nie chce mi sie jechac samemu, a z trojmiasta raczej malo kto jezdzi na takie imprezy, mam nadzieje ze ktos pojedzie ze mna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi raczej o czas dojazdu - na sama mysl to........ kolejna sprawa to to, ze nie chce mi sie jechac samemu, a z trojmiasta raczej malo kto jezdzi na takie imprezy, mam nadzieje ze ktos pojedzie ze mna ;)

Przespisz ;) Ja też myslalem, ze 8h pociagiem to bedzie problem, ale naprawde szybko mineło, weź ksiązkę ;) ja zapomniałem i żalowałem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tylko uzytkownicy fppc beda mogli uczestniczyc w targach?? to jeszcze lepiej...

kiedy wiecej info?? ja juz bede na 99,999& chyba ze cos naprawde wielkiego wyskoczy

Dlaczego wyciagasz jakiekolwiek wnioski z gdybanych postow?

Zaczekaj wlasnie za infem a nie podniecaj sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...