Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Dobrze panowie, informacja jeszcze do końca nie potwierdzona lecz podam kilka szczegółów:

 

23-24 września 2006 - Hala Mery - Warszawa

Impreza to Heyah Cybersport pod patronatem międzynarodowej ligi World GameMaster Tournament.

 

PurePC.pl będzie wystawiało się na stoisku firmy Asus, pokazując metody chłodzenia ekstremalnego, czyli FC, ciekły azot i suchy lód. Pokazany zostanie również NOS 3, czyli komputer na kołach autorstwa Dzidzi i Reanimatora. Mogliście go zobaczyć na zjeździe OC&Moders w tym roku.

 

Czy wejście będzie płatne i czy na 100% tam zagościmy, okaże się za kilka-kilkanaście dni.

No to jak będziecie to sie pojawię, blisko mam i jeszcze urodziny 24 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kas - pamiętam że oglądałem na twoim aparacie jeszcze jeden filmik z demolki ECS'a, a nie wrzuciłeś go tutaj : >

Kas jest niedostepny bo sie uczy :P

 

Jak nauczycie mnie kompresowac filmy to wrzuce bo mam jeszcze dwa. Jeden o niszczeniu plyty janio oraz meczenie celerona przez enta i harego.

 

Ta :) Jak 3-letnie dzieci na jakiejś zjeżdżalni :lol: Ale dopiero na drugi dzień mi Poca o tym przypomniał, bo mojej pamięci ten moment gdzieś umknął wśród tego nocnego powrotu. Dobrze, że się taksówka trafiła, bo bym do rana tam nie dotarł.

Hehehe widok byl przedni :P Ja tam wszystko pamietam z pierwszej nocy gorzej z druga... Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nauczycie mnie kompresowac filmy to wrzuce bo mam jeszcze dwa

1. Ściągasz taki darmowy programik - Virtual Dub

2. Otwierasz film w nim

3. Wchodzisz w Video/Compression

4. Wybierasz Xvid, dajesz Cofigure i ustawiasz na suwaku jakość na około 7.

5. File/Save as avi

6. Cieszysz się filmem zajmującym 10 razy mniej

 

P.S. Jak nie masz XVida to ściągasz z netu np z www.divx.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ściągasz taki darmowy programik - Virtual Dub

2. Otwierasz film w nim

3. Wchodzisz w Video/Compression

4. Wybierasz Xvid, dajesz Cofigure i ustawiasz na suwaku jakość na około 7.

5. File/Save as avi

6. Cieszysz się filmem zajmującym 10 razy mniej

 

P.S. Jak nie masz XVida to ściągasz z netu np z www.divx.pl

Az taka lama nie jestem wystarczylo nazwe programu dac reszte bym zrobil :P Filmiki juz wysylam.

 

Plytka janio dewastacja - poczatek

O/C Celek

 

 

Sorki ze przez mega ale mam straszne problemy z kompem na ktorym teraz mam neta i nie moge wyslac przez rapidshare.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie, pelny profesionalizm, ja bym jeszcze zabezpieczyl karte miedzy blokiem a laminatem cienką szeroką na kilka cm gąbką, albo jakims specialnym materialem chlonacym wilgoc

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie, pelny profesionalizm, ja bym jeszcze zabezpieczyl karte miedzy blokiem a laminatem cienką szeroką na kilka cm gąbką, albo jakims specialnym materialem chlonacym wilgoc

nie chlonacym, tylko odcinajacym dostep do powietrza, wtedy woda sie nie skropli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie, pelny profesionalizm, ja bym jeszcze zabezpieczyl karte miedzy blokiem a laminatem cienką szeroką na kilka cm gąbką, albo jakims specialnym materialem chlonacym wilgoc

to by siemoglo zleeee skonczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...