Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

Świder polubił alkohol, ale jego organizm niezabardzo. ;)

 

Ale i tak najlepsze było podrywanie dziewczyn na ogórki konserwowe i spacer po sopocie z koszykiem z marketu.

 

Kwiczałem jak Wronek proponował jakieś znalezione frytki dziwczynom siedzącym razem z nami na peronie SKM. :lol2:

 

Ale kilka skusiło się na ogórki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świder polubił alkohol, ale jego organizm niezabardzo. ;)

 

Ale i tak najlepsze było podrywanie dziewczyn na ogórki konserwowe i spacer po sopocie z koszykiem z marketu.

 

Kwiczałem jak Wronek proponował jakieś znalezione frytki dziwczynom siedzącym razem z nami na peronie SKM. :lol2:

 

Ale kilka skusiło się na ogórki :D

Tylko cieakwe jakie ogorki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale daj format taki który będzie maszyna mogła rozpoznać. Co zrobisz, skopiujesz logo z forum (to nie ten format)

Ja dawałem .jpg i mi zawsze przysyłali z nadrukiem. I bardzo fajne sa te koszulki. Ale od pół roku nic nie zamawiałem więc mogli coś poknocić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krolestwo za taka koszulke :D

Jakby ktos mial nadmiarowy rozmiar XL to ja sie bardzo chetnie pisze - niestety mam ciut za daleko, zeby samemu sie tam wybrac :)

 

Ogolnie wyglada to niezle, choc na fotkach troche pustawo. Rzeczywiscie tak malo ludzi bylo? Aparatura do FC (cieklego azotu?) mnie rozwalila, pierwszy raz widze cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce taką koszulke! Ten pomysł z otwarciem sklepiku z gadżetami PurePC to niezła myśl jest, sporo kaski by redakcja skosiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mowie-dajcie celkowi lepsze mobo to licze ja lekko 6 ghz :D

p5wd2 styka?

 

co do kszonka to łapie doła- ent 5.9, kszon 6 ghz na celku a mnie i mojej hot celiny nie ma :(

bardzomi przykro - 6,2 ghz i to lekko. Z tym ze to byl system z amd wiec spi brak - zaraz cos tam instalne lepszego - no i wszedlem do win na 5,8, clockgenem na 6,0, walidacja cpu-z, przychodzi demek, zauwaza ze mobo cala zaszroniona i gdzieniegdzie mokra, krzyczy na mnie zebym wylaczyl, to ja 6,2 i chodzil, ale juz pstryknalem zasilke, bo szkoda by mi by mi bylo mobo. z lepsza izolka plyta przestala postowac, wszystko rozebralem, zalozylem boxa (rox) i chodzila. Dalem sobie luzu, moze jutro troche wiecej... moze, a mnoze nie....

 

edit:

@ten z data, dwa posty nizej:

pisze na lapsie z arabskim windowsem, nie lubie lapsow, nie umiem po arabsku, spalem przez ostatnie 48h jakies 5h i jestem potwornie zmeczony, sory, ale poprawilem tylko niektore bo juz nie widzialem.

 

ide spac, moze winde rano postawie

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p5wd2 styka?

bardzomi przykro - 6,2 ghz i to lekko. Z tym ze to byl system z amd wiec spi brak - zaraz cos tam instalne lepszego - no i wszedlem do win na 5,8, clockgenem na 6,0, walidacja cpu-z, przychodzi demek, zauwaza ze mobo cala zaszroniona i gdzieniegdzie mokra, krzyczy na mnie zebym wylaczyl, to ja 6,2 i chodzil, ale juz pstryknalem zasilke, bo szkoda by mi by mi bylo mobo. z lepsza izolka plyta przestala postowac, wszystko rozebralem, zalozylem boxa (rox) i chodzila. Dalem sobie luzu, moze jutro troche wiecej... moze, a mnoze nie....

 

edit:

@ten z data, dwa posty nizej:

pisze na lapsie z arabskim windowsem, nie lubie lapsow, nie umiem po arabsku, spalem przez ostatnie 48h jakies 5h i jestem potwornie zmeczony, sory, ale poprawilem tylko niektore bo juz nie widzialem.

 

ide spac, moze winde rano postawie

no tożmialem na mysli p5wd2 to raz :P

 

dwa postaw ten system i jak nie zobacze ciebie i enta w spi z procami >6ghz to będe zły :P

 

 

conroły conrołami ale kurde nie będa jakieś zaplute amd czy inne p4 podskakiwać celinie :P

 

bo celina to je cudo B)

 

ps. widziłemże jedyny słuszny wybór to p5wd2 a nie p5ld2 co nie kszon?

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam P2 233@ 700 Masell'a to jest cudo ;)

Ale to tylko boot... niech pokaże chodzacy system..... ja pokazałem 266@500.

 

Kszoniu walcz ... mnie dzis juz nie bedzie...

 

P.s. Szefa naprawilem wywaliło diode od 5V 60A a przeciez zapodałem mu "jedynie" 40A a na tablicze ma napisane 35A a na 12 zapodałem 16A i wszystko stable jak skała było... (only 600W poboru z sieci ) a szef 360W.

 

Ten tester zasilek dobry był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smhain na nic czasu nie mial, ale bloczku nie bylo - specjalnie patrzylem.

Specjalnie dla mnie.... :*

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

 

No trudno... jak ci się napatoczy spytaj sie o blokersy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla mnie.... :*

:lol:

 

No trudno... jak ci się napatoczy spytaj sie o blokersy ;)

no moze byc, ze specjalnie dla Cibie :D a w zasadzie to specjalnie dla 955 ;) :*

 

moze sie napatoczy w okolicach piatku. (musi biedak odpoczac [; )

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie zajechaliśmy z ent'em do mnie do domu ;]

Co można napisać, no zjaździk był elo i młodzeżowy i ogolnie bardzo sie ciesze ze pojechałem i poznałem tylu ludzi z forum :)

 

No, tera idziemy z entem na ber0 więc już więcej nie bede dziś pisał, jutro zarzucimy jakieś foty.

Aha, no i chciałem wszem i wobec ogłosić że ent został największą lamą zjazdu i guru lam ( ja jestem vice lama ) a ryba został najbardziej probencherem zjazdu, nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ale zaluje ze mnie nie bylo na zlocie. Pokazalbym Im jak sie wycina okna kontowka w tempie expresowym :D Ogolnie z tego co piszecie i po obejrzeniu fotek wnioskuje ze impreza udana, ogolnie troche komedia wyszla z tym konkursem na najlepsza bude. Mam nadzieje ze na nastepnym zlocie pojawie sie juz ze skonczona buda (matrix)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...