Skocz do zawartości
mechl!n

Akwarystyka

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wystartowałem

Aquael Glossy 120 (mega wykonanie)

Filtracja unimax 500

Będzie tanga z taką obsadą:

L.callipterus 1+ 4 FW 
A. Calvus Black Morillo 1 + 1 FW 
C. leptosoma mpulungu 4+6 F1 
N.multifasciatus FW 2+4 

 

post-119177-0-53895100-1488102262_thumb.jpg

post-119177-0-41561100-1488102274_thumb.jpg

post-119177-0-09272200-1488102289_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylna ścianka powinna być ze skałek dających schronienie.

Przykład.

http://pyszczaki.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/1172004/files/blog_ht_4423539_6890167_sz_mikolaj_majerczak_kl2e.jpg

Akwarium musi nie tylko cieszyć oko, ale też dawać możliwie dobre warunki bytowe zwierzętom.

Zresztą, gdy rybki mają się dobrze, to i cieszą oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylna ścianka powinna być ze skałek dających schronienie.

Przykład.

http://pyszczaki.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/1172004/files/blog_ht_4423539_6890167_sz_mikolaj_majerczak_kl2e.jpg

Akwarium musi nie tylko cieszyć oko, ale też dawać możliwie dobre warunki bytowe zwierzętom.

Zresztą, gdy rybki mają się dobrze, to i cieszą oko :)

Mysiaczku:) gdybyś się wysilił i zobaczył moją obsadę docelową, zauważyłbyś że to typowy układ pod nieckę z muszlowcami, a nie pyszczaki;)

To co podałeś to idealne pod naskalniki i księżniczkę z burundi, które zresztą widać na foto:)

 

Oczywiście wystrój nie jest jeszcze skończony

Dojdzie 120 muszli winniczka, do tego nurzaniec i anubias.

Jak nie będzie ok (wizualnie) to wtedy zamiast czarnego tła wrzucę tło strukturalne 120x60, ale szkoda mi miejsca w baniaku. Ryby tego nie potrzebują bo wolą muszle:)

1471-2148-7-7-1-l.jpg

 

TSRules

No ja też miałem dłuższą przerwę, ale chyba mnie dopadł kryzys wieku średniego...

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wspominaliście o roślinkach, aż po wielu latach zajrzałem co tam nowego wymyślił Takashi Amano. A tu patrze, że już nie żyje. Zmarł na zapalnie płuc. W 2015 roku w Japonii jako zamożny człowiek w wieku 61lat? Glejak, czerniak to rozumiem, ale zapalenie płuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak akwarium stoi na podlodze, szafka jest w trakcie robienia. Do tego dojdzie sump 27L i szklane wloty/wyloty. Grzalka znajdzie sie w sumpie i aranzacja z biegie czasu tez sie bedzie zmieniac. 

 

Jak startujemy z akwarium to od poczatku trzeba zapewnic dobre natlenianie poprzez ruch tafli wody lub napowietrzanie oraz sypac karme dla ryb pomimo ich braku lub kupic jakas pozywke dla bakterii zeby akwarium szybciej dojrzewalo. 

 

Piasek reka zeby przykryc lub bede wylawiac jakos syfy, np siatka do lapania ryb poniewaz piasek przeleci :D

 

Wyjdzie w praniu.

 

Az dziwne, moze chcial skrocic w ten sposob swoje istnienie. Dziwne, naprawde.

 

A dziekuje :D mam nadzieje ze za miesiac bedzie ladniej jak rosliny troche urosna, bede nabiezaco aktualizowac fotki na dysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...