Skocz do zawartości
Sens

Bit Comet I Router

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

1. Ostatnio jezeli cos sciagam za pomoca 'bit cometa' to wszystko leci prawie maksymalnym transferem (52-64kbps) jednak jezeli dojdzie do 50-63% to spada do 0kbps a jak juz cos wogole leci to 1bps ;/ Dzieje sie tak za kazdym razem niezaleznie od wielkosci pliku.. Co jest przyczyna tego?

Moj internet to Multimedia 512 przez kablowke.

2. Dostałem ostatnio z usa router dynex dx-e401 pod wejscia od kabla sieciowego. No i mam problem z podlaczeniem tego. O ile poradzilem sobie z zasilaczem pod 110v to nie moge tego podlaczyc do kompa aby to dzialalo. Internet mam w Multimedia pakiet 512 (kablowka) i komputer laczy sie za posrednictwem modemu Motorola sbv5120e surfboard cable modem, od ktorego standardowo odchodzi kabel (zwykły od sieci) w nastepujacych kolorach ( od strony tego cypeczka na koncowce) braz, bialo-braz, zielony, niebiesko-bialy, niebieski, zielono-bialy, pomaranczowy, pomaranczowo-bialy, ktory podlaczylem do wejscia WAN w routerze, zas od routera puscilem taki sam kabel do komputera no i nie dziala net ;/. Czy trzeba cos robic w windowsie (mam XP PRO SP1) aby internet dzialal? Dodam ze w zestawie z routerem jest kabel ko nastepujacych kolorach( od strony tego cypeczka na koncowce): brazowy, bialy, zielony, niebiesko-bialy, niebieski, zielono bialy, pomaranczowy, pomaranczowo-bialy , za pomoca ktroego rowniez probowalem sie polaczyc z netem jednak to nic nie dalo... Prosze powiedzcie mi co musze zrobic aby za pomoca tego routera mozna sie byla laczyc z netem.

Zgory dziekuje za pomoc ;]

 

Fotki routerai modemu:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tam jest zlacze WAN, to nie mozesz tam podlaczac modemu netowego poprzez ethernet, bardziej ISDN

hmmm... troche nie wiem o co Ci chodzi, dlaczego nie może podlaczyc do portu WAN ? a niby gdzie ?

ja mma tak podlaczone na routerze d-link di-604 i wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jezeli chodzi na d-link'u to zrob reset routera dynex

komp ustaw na DHCP ( jesli miales wczesniej staly adres IP )

P.S.

kolorki skretki nie maja znaczenia-wazne zeby byl prosty chociaz wiekszosc nowych sieciowek i routerow obsluguje tez krzyzowy

musi smigac ^^, tu nie ma czarnej magi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...