Skocz do zawartości
Ant3k

Scythe Infinity Scinf-1000

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem to u Zenfista. Czy to nowosc? Lepsze od Ninji ? LINK Jezeli bylo przepraszam, prosze o skasowanie.

tak to taka nowa wersja ninjy kompatybilna z AM2, troche lepsze osiagi ale nie wiem czy oplaca sie wydawac te paredziesiat zloty wiecej .

http://www.neoseeker.com/resourcelink.html?rid=126975 recka ale po niemiecku.

Edytowane przez VeganJustice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

w Zenfist.pl kosztuje 199zl, a ninje mozna miec za 133zl. jest sens? bo ja widze ze nie, przynajmniej teraz...

taaa a na allegro mozna ja miec za 170zl a ninje za jakies 135-140 wiec jakiejs wielkiej roznicy nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy obecnym kursie 23.08.2006

 

 

1 GBP - 5,7514 zł

 

36 x 5,7514 = 207,0504 zł

 

w przyblizeniu 207zł

 

nbp.com.pl

 

Moze to sobie sprawie na mojego X2 to zdam relacje. U mnie juz dostepne za 36 funtow. Pozdro

u nas tansze?

 

 

 

btw. relacje chetnie poczytam ;)

Edytowane przez Ant3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, poczta dala @#@*&@ i nie przyszedl cooler, bedzie w poniedzialek mam nadzieje ;) zdam relacje porownawcza do ninji na PD na 2.8GHz i na 3.9GHz przy idle i load ;) przy tych samych obrotach

 

EDIT:

paczka przyszla :]

zabieram sie do mini recki ;) ninja vs infinity

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem przyjemność instalować, może instalacja jest łatwa ale deinstalacja coolera by wyjąć pamiec ram totroche przesada, tego się nie spodziewałem :P, ze wzgledu na infinity musialem przełożyc grafe w dolny slot pcie gdyż wadził o kanapke która jest na X800GTO Ultimate sapphira, a co za tym idzie straciłem jeden z dwóch slotów pci na dfi lan party, w jednym mam karte TV a dzwiekówke musialem wyrzucic, szkoda bo lanparty ma totalnie kiepski dzwiek. I teraz jestem w kropce. Do tego jeszcze dochodzi fakt że o pasywnym chłodzeniu mozna zapomnieć (myslalem ze lepiej sobie poradzi z venice 2,55Ghz, a on (scythe) po prostu mi go przegrzał :)

Zapłaciłem 169zł. W obudowie misie mieści (chieftec medium).

Duży minus za zmuszenie mnie do przelozenia grafy wdolne pci...ja chce mojego soundblastera :/

To tyle. Teraz moge zaczać sie zastanawiać jak zmodyfikować chłodzenie dla NB. To nie będzie łatwe :/

 

Jeszcze zdanie o wydajności, moze pasywnie nie da rady pociągnąć mi procesora, ale z wiatrakiem ustawionym na 600rpm daje rade :) Temp 32*C idle i 38-43*C stress

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co za roznica czy sklep czy allegro jak kupujac przez allegro defakto tez masz ze sklepu?

ja widze roznice...bo w takim sklepie (a tymbardziej tym) kupuje od osoby ktora jest pewna i z ktora latwo moge nawiazac kontakt chocby na tym forum czy np. forum sklepowym

 

zreszta co Cie obchodzi gdzie bede robil zakupy :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widze roznice...bo w takim sklepie (a tymbardziej tym) kupuje od osoby ktora jest pewna i z ktora latwo moge nawiazac kontakt chocby na tym forum czy np. forum sklepowym

a ze mna to sie kontaktu nie da nawiazac np. na tym forum i jestem niepewna osoba?? koncz wasc wstydu oszczedz.

 

zreszta co Cie obchodzi gdzie bede robil zakupy :D ??

malo mnie to obchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...