Skocz do zawartości
nrl

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

singel w demku słaby oby full nie był taki cały. destrukcja budynków nawet fajna :P szkoda, że nie można rozwalić ścian wewnątrz budynku lol

zapowiada się kolejny średniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety singiel nie powala :( powiedzialbym ze jest mocno srednio. Humor nawet daje rade i nadaje jakiegos klimatu, ale sterowanie i grafa sa jakies dziwne. Szkoda, bo jesli taki bedzie full to zmarnowali DUZY potencjal. O multi sie nie wypowiadam bo nie gralem. Aha udzwiekowienie faktycznie kozacko brzmi. Ogolnie jestem raczej na nie i tytul raczej wypadnie z mojej listy must-have-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Jin* mnie nie przestanie lubić, ale wydaję mi się, że multi jest o wiele lepsze niż w cod4 ;]

Dla mnie jako fana COD4 to nie przemawia, ale MP daje radę i podzielam zdanie , że Single jest średnie w Bad Company. No nic czekam na fulla i będę się zastanawiał czy brać. Kasy mało a tytułów jest kilka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również ta gra średnio podeszłą. W multi nie grałem bo głównie nastawiam się na dobrego singla. Grafika taka sobie. Gameplay też taki sobie. A najśmieszniejsze w dźwięku jest to, że na początku mam logo Dolby Digital a amplituner przełącza się na DTS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to gra się bardzo przyjemnie w singlowe demo, graficznie też jestem pod wrażeniem, choć optykę pewnie zmienia mi nowy tv, przez który nawet GTA IV wygląda ładnie ;) Za to udźwiękowienie jest obiektywnie genialne! Kandydat do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam :D . Grałem na razie tylko w single bo muszę kupić sobie nowy kabel sieciowy ale właśnie tego oczekiwałem.

Świetna grafika, świetny dźwięk, balans broni i wielki humor !! Efekt zniszczeń też powala. Gra mi się przyjemniej niż w CoD 4 .

Już się nie mogę doczekać multi :razz: .

 

Techniec, masz hs ? : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla i po zakończeniu wnioskuje, że będzie druga część :D .

Gra jest strasznie miodna ale i krótka - ok 11h na Normal.

 

Mam nadzieje, że dzisiaj w końcu pogram sobie na Live :)

 

 

 

Porównanie wersji x360 i ps3 - http://www.videogamer.com/videos/player.html?vid=2186

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ech..i znowu nie pogram,fajne postacie i pomysl na oddzial,ale sama rozgrywka nie wciagnela mnie ani na sekunde.Wersja na ps3 i Xboxa wyglada wlasciwie tak samo,troche ostrzejszy obraz na x'ie, reszta bez roznic.

 

multi dla mnie bez znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w multi i jedyne co mogę powiedzieć to że ta gra jest zajebista :D .

Imo będzie królem na xbl :D .

 

Zgłaszać się kto ma już grę to się wbijemy wspólnie na jakiś serwer ;) .

Tobie też nie działa komunikacja głosowa na kanale gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...