Skocz do zawartości
nrl

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wieczorem padły serwery EA <_< , może dlatego miałeś lagi

Nie o to mi chodzi.

W demku laguje praktycznie od początku i snajperem grać się nie da (Jin potwierdzi xD ).

Wina łącza to na pewno nie jest, bo z innymi grami nie ma problemów.

Słyszałem, że w pełnej to poprawili - dlatego pytam :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla i wrażenia miałem bardzo pozytywne - świetny gameplay, fajna fabuła i rewelacyjne zakończenie.

 

Teraz gram w multi i jestem ZACHWYCONY - gra się fajniej niż w Titana w BF:2142 . Gram jako recon albo assault i BC jest chyba pierwszą grą w której granie snajperem jest naprawdę fajne - dzięki możliwości niszczenia budynków często trzeba się przemieszczać, łatwo się w gruzach ukrywać zrobienie headshota na padzie daje duużo satysfakcji :) Polecam - jak dla mnie najlepsza gra na X'a w jaką do tej pory grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwuję moc "granatnika". Czasami strzelasz 2m od gościa jemu nic nie jest... Strzał z czołgu też czasem jest zbyt saby żeby pokonać jednego ludka. Jednak mimo wszystko gra jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwuję moc "granatnika". Czasami strzelasz 2m od gościa jemu nic nie jest... Strzał z czołgu też czasem jest zbyt saby żeby pokonać jednego ludka. Jednak mimo wszystko gra jest super :)

Mnie trochę irytuje celność supporta - kolesie potrafią walić naprawdę z dużych odległości celnością nieustępującą snajperom...... Granatnik - faktycznie - ciut za słaby. Brakuje mi trochę z BF:2142 różnych opcji konfigurowania akcesoriów dodatkowych, ale ... i tak gra się bosko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osob, ktore graly zarowno w Bad Company jak i w COD4: mozecie porownac gameplay obu gier? Co na plus i minus kazdego tytulu? Chodzi o single playera. Lyknałem COD przez weekend i nie wiem czy sobie tez nie sprawic BC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie cod4. przeszedłem bc na normal i high i powiem nudy na pudy. jedynie co trzyma tą grę to interakcja z otoczeniem (i tak wg. mnie słaba).

 

zresztą cod4 też nie jest wspaniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osob, ktore graly zarowno w Bad Company jak i w COD4: mozecie porownac gameplay obu gier? Co na plus i minus kazdego tytulu? Chodzi o single playera. Lyknałem COD przez weekend i nie wiem czy sobie tez nie sprawic BC.

Wiesz może to dziwnie zabrzmi ale trudno jest porównać te gry :P CoD4 jest zdecydowanie szybsze, a bf to znowu pojazdy + rozwalanka. Jak mimo wszystko jeżeli lubisz strzelanki (a myślę, że tak bo masz cod4) to nie będziesz zawiedziony.

 

Jakby co to wypowiadałem się na temat multi bo single cod4 przeszedłem cały a w bf tylko kilka misji.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm z półtorej godziny temu jak grałem w BF'a to lagów nie było, wróciłem z psem z dworu załączam gre i co ? Lagi ! :lol: Mam nadzieję, że ulegnie to naprawie bo tak się grać nie da :>

 

P.S

Mam śmieszny problem zakupiłem se golda, aktywowałem, ale nie mogę ściągnąć z rynku tego dodatku, bo pisze że mam silver dalej :| WTF ? Przecież normalnie w multi siekam z innymi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...