Skocz do zawartości
nrl

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze MaZZeo, rzeczywiscie przejrzalem serwisy i chyba masz racje, gra tylko na konsole :blink: ale znowu TU znalazlem zapowiedz na wszystkie platformy

 

update:

z bardziej wiarygodnych zrodel nie ma nic o wersji na PC wiec temat mozna przeniesc

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest fragment, w którym koleś uderzeniem noża wysadza drewniany płot na milion części ;)

 

Gierka wygląda ok, ale to nie Battlefield (gameplayem bliżej mu do Black).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie EA rozbrykało, na szczęscie nie ma powszechnego obowiazku zakupu Bad Company, bo jeśli mam dać za gre/półprodukt ~200zł i dopłacać do podstawowej zawartości... :mur: Mam nadzieje, ze coś sie jeszcze zmieni w tej sprawie.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że nawet się napaliłem na BC, ale jeżeli mam grac na serwerze gdzie jakis maniak wydał kase na llepsze bronie przez co wszystkich jedzie to dziękuje bardzo, ale albo zaczekam aż EA przybędzie rozumu albo na mnie nie zarobią (oraz na wielu innych)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili BC musi mnie naprawdę porzadnie zaskoczyć, oczywiście pozytywnie, bym chciał zakupić ten tytuł.

 

Juz DICE mnie naciągneło na załosne booster packi do BF2 i BF2142. Więcej razy sie nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to sie rozbrywała ostro przy godfatherze wczesniej, nie masz kasy na bron? zaplac MS points :> Niestety nie zalapalem sie na bete bad company. Kupie chyba starsza wersje bo jest tania i duuuzo ludzi gra.

Tyle, że jak pograłeś w nowe gierki typu CoD4 to jakoś ten stary BF nie ciągnię :/ Wiem bo mam, taki jakiś lekko ospały jest.

 

Wracając, nie mogli odblokowywania nowych broni zrobić tak jak to miało miejsce w dotychczasowych BF'ach ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All beta participants must have an active Xbox LIVE Gold account, and a minimum experience level with the Battlefield franchise, FPS titles, and prior beta tests. We're sorry you didn't qualify for this event, and hope you will come back again for future, more accessible beta tests.

zaznaczylem golda 12 miesiecy, battlefield 2 (modern,special forces, euro forces) i vietnam. Dodatkowo halo 3, orange box, gearsow .. mimo ze nie mam, 1 beta test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jutro pojawi się wersja demonstracyjna Battlefield: Bad Company :)

Dla ludzi co bedą posiadali linki do ściągnięcia z internetu to prosze walić na forum albo na priv :) bo innaczej nie zagram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...