Jump to content
Sign in to follow this  
nrl

Battlefield: Bad Company

Recommended Posts

No z tego co kojarze, to ten tytuł to ma byc exclusive na konsole...

Nawet w Encyklopedii Gry-Online nie ma żadnych info o wersji PC - jest tylko X360 i PS3.

kurcze MaZZeo, rzeczywiscie przejrzalem serwisy i chyba masz racje, gra tylko na konsole :blink: ale znowu TU znalazlem zapowiedz na wszystkie platformy

update:

z bardziej wiarygodnych zrodel nie ma nic o wersji na PC wiec temat mozna przeniesc

Edited by kucyk

Hmm, kolo padł od ciosu nozem :mur:

masakra ;/ wszystko takie sztuczne :( jakies jeki slychac w tle ;/ ale badziew ....

a mialo byc tak pieknie ;(

Zarabisty , wart ogladniecia film z gry

Destrukcja otoczenia syci

hxxp://download.games.tiscali.cz/game/videosa/battlefield_bc-ign_october_video-hd.zip

wyglada ciekawie, tylko fajnie by bylo jakby zmienili te jeki bo sa komiczne :]

MaZZeo

Popracowali nad Engine albo wycieli jakies mnie jwidoczne efekty , polygony itp ;)

Najlepszy jest fragment, w którym koleś uderzeniem noża wysadza drewniany płot na milion części ;)

Gierka wygląda ok, ale to nie Battlefield (gameplayem bliżej mu do Black).

Edited by alCatraz

to sie EA rozbrykało, na szczęscie nie ma powszechnego obowiazku zakupu Bad Company, bo jeśli mam dać za gre/półprodukt ~200zł i dopłacać do podstawowej zawartości... :mur: Mam nadzieje, ze coś sie jeszcze zmieni w tej sprawie.

Edited by Plusk

Ja również podziękuję za takie płatne "dodatki"...

...a zapowiadało się tak smakowicie :|

Powiem Wam szczerze, że nawet się napaliłem na BC, ale jeżeli mam grac na serwerze gdzie jakis maniak wydał kase na llepsze bronie przez co wszystkich jedzie to dziękuje bardzo, ale albo zaczekam aż EA przybędzie rozumu albo na mnie nie zarobią (oraz na wielu innych)...

w tej chwili BC musi mnie naprawdę porzadnie zaskoczyć, oczywiście pozytywnie, bym chciał zakupić ten tytuł.

Juz DICE mnie naciągneło na załosne booster packi do BF2 i BF2142. Więcej razy sie nie dam.

EA to sie rozbrywała ostro przy godfatherze wczesniej, nie masz kasy na bron? zaplac MS points :> Niestety nie zalapalem sie na bete bad company. Kupie chyba starsza wersje bo jest tania i duuuzo ludzi gra.

EA to sie rozbrywała ostro przy godfatherze wczesniej, nie masz kasy na bron? zaplac MS points :> Niestety nie zalapalem sie na bete bad company. Kupie chyba starsza wersje bo jest tania i duuuzo ludzi gra.

Tyle, że jak pograłeś w nowe gierki typu CoD4 to jakoś ten stary BF nie ciągnię :/ Wiem bo mam, taki jakiś lekko ospały jest.

Wracając, nie mogli odblokowywania nowych broni zrobić tak jak to miało miejsce w dotychczasowych BF'ach ? :mur:

All beta participants must have an active Xbox LIVE Gold account, and a minimum experience level with the Battlefield franchise, FPS titles, and prior beta tests. We're sorry you didn't qualify for this event, and hope you will come back again for future, more accessible beta tests.

zaznaczylem golda 12 miesiecy, battlefield 2 (modern,special forces, euro forces) i vietnam. Dodatkowo halo 3, orange box, gearsow .. mimo ze nie mam, 1 beta test.

Przypominam, że jutro pojawi się wersja demonstracyjna Battlefield: Bad Company :)

Dla ludzi co bedą posiadali linki do ściągnięcia z internetu to prosze walić na forum albo na priv :) bo innaczej nie zagram ;)

No jest już demko na Marketplace. Ściągamy i sprawdzamy :)

Waga - 1,5 GB.

Edited by GuC!o^