Skocz do zawartości
nrl

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Na łamach Official Xbox Magazine UK ujawnione zostało, że Digital Illusions CE od jakiegoś czasu pracują już nad nowym projektem na Xboxa 360 zatytułowanym - Battlefield: Bad Company. W przeciwieństwie do poprzednich części, tym razem gra powstaje specjalnie z myślą o konsoli i nie będzie konwersją PeCetowego odpowiednika (czyli tego z numerkiem 2142). Natomiast tego, czego nie dowiemy się już z poświęconego Xboxowi miesięcznika (lub czasopisma), jest wypowiedź jednego z pracowników firmy DICE, który twierdzi że omawiana gra powinna ukazać się również na (włącz capslock) playstation 3 (wyłącz capslock).

jak dla mnie gra wygląda kozacko :]

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A dla mnie sie screeny nie wyswietlaja :P.

Co do samej gry, no nie wiem, Modern Combat nie odniosla za bardzo sukcesu, czemu w tym wypadku mialo by byc inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że te screen'y obeszły wiele progsów graficznych pewnie, no ale jesli gra miałaby się prezentować tak jak ten pierwszy screen to imo grafika b.dobra. Grafike bedziemy oceniać jak gra już wyjdzie/pojawią się obrazki z samej gry, bo tak zawsze są podrasowane :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ludzie, nigdy sie nie nauczycie? Wiecie jak wygladaja screeny nowych fif nie? (chodzi mi o serie fifa na pc) - zawsze sa przebarjerowane a potem to juz wiadomo jak to wyglada... wiec nie jarajcie sie za wczasu.

Zreszta pewnie nawet silnika gry jeszcze nie maja :lol: to dopiero jakies pogloski...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nigdy sie nie nauczycie? Wiecie jak wygladaja screeny nowych fif nie? (chodzi mi o serie fifa na pc) - zawsze sa przebarjerowane a potem to juz wiadomo jak to wyglada... wiec nie jarajcie sie za wczasu.

Zreszta pewnie nawet silnika gry jeszcze nie maja :lol: to dopiero jakies pogloski...

a to nie jest czasem http://www.bf2live.com/news/178-EA-Inc-s-offre-une-licence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Nie grałes i gadasz, to pomyłka. Tyle ode mnie ^^

Grałem i dalej uważam, że pomyłka tyle ode mnie ^ ^. PC-TS-CB i walenie w klawiature ;]

 

Eee BF hmm znów będzie po 3 dodatki każdy po 20$? Chyba zapomnieli, że by gra po sieci odniosła sukces to musi być tania i możliwie z darmowymi dodatkami jako patchami najlepiej. Screeny IMO nie specjalne. Nie wróże jej świetlanej przyszłości znając życie rozgrywka będzie miała durne rozwiązania, grafika zachwyci a jednocześnie nie pozwoli grać jakimś 20% graczy, cena i dodatki odstraszą a i są gry od których gracze się nie oderwą by przenieść się na BF'a ( CS'y, AA, COD2, MoHAA).

 

Gracze pewnie przypadkowi będą grać na publikach ale masakrystycznych rozgrywek klanowych to sobie nie wyobrażam.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na konsoli w fps'a bedzie tylko dobre z... myszką. Grałem nie raz na konsoli w fpsy i gra na padzie sie mija z celem (szczegolnie w multi).

A co do screenów mi sie bardzo podobają. Szczególnie gleba po hummerem. Niby nic ale textura w very high res.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dacie spokój z tymi gadkami że "na padzie nie da się grać" i "jak można grać w FPP na konsoli" bo to NIKOGO nie interesuje a tylko zaśmieca temat. Gadajcie o grze. Jak kogoś razi to że ktoś będzie w to grał na konsoli (i odwrotnie, że ktoś w to będzie szarpał na PC) to niech zostawi to dla siebie a sam niech gra tak jak lubi (znaczy się na PC i kombo "klawa+mysz" albo konsola + pad). Tymbardziej że gra wyjdzie i na konsole i na PC więc każdy zagra tak jak lubi i tak jak chce. Niech nikt nikogo na siłę nie "nawraca" bo to się i tak pewnie źle skończy.

 

Co do samej gry to jej wygląd (o ile to na silniku gry) uważam za bardzo dobry (chociaż drzewka za Humvee są takie sobie). Zastanawiam się tylko na co taki poziom szczegółów np. twarzy? Jak zagramy w Multi to i tak tego nie będziemy zauważać ;) (kolesia będziemy strącać pewnie z kilkunastu/kilkudziesięciu metrów). Ale chyba po prostu się czepiam....Fajnie że grafa idzie do przodu, jeszcze tylko fizyka i będzie już git! Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

:lol2: tak sobie pomyslalem, zagrac w feara na padzie :D

F.E.A.R. wyjdzie takze na X360 i PS3, wiec to, co z takim trudem mozesz sobie wyobrazic i co Cie tak rozsmiesza stanie sie rzeczywistoscia. Mam takie pytanie: grales w Halo na XBoxie? Albo w Blacka na XBoxie/PS2? W jakakolwiek dobra FPStrzelanke na padzie?

 

Co do screenow - tekstury wydaja mi sie malo prawdopodobne, ale reszta... czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy nowe screen'y.

Ładniusie w mojej opinii.

:rolleyes:

 

Większość widzę pisze o multi a gra w pierwszej kolejności skupia się na singlu. Nie oznacza to jednak, że mp będzie pominięty. Takie coś na prędce znalazłem na stronie ea.

 

 

"Zapomnij o wszystkim czego doświadczyłeś do tej pory. Fabuła Battlefield: Bad Company będzie sporym zaskoczeniem dla wszystkich miłośników wojennych gier akcji. Wraz z oddziałem renegatów, samowolnie wypuścisz się na tyły wroga, by potajemnie wejść w posiadanie sporej ilości złota. Battlefield: Bad Company oferować będzie rozbudowaną zabawę dla jednego gracza - pełną niesamowitych przygód, doprawionych szczyptą czarnego humoru. Niezmiernie interesująco zapowiada się możliwość pełnej ingerencji w świat gry, którego poszczególne części będzie można niszczyć w dowolny sposób.

 

„Nasze wieloosobowe gry ceciach!ą się przede wszystkim szaloną, nieprzewidywalną akcją. W nich wszystko jest możliwe! Tak samo będzie w przypadku kampanii dla jednego gracza w Battlefield: Bad Company.” – powiedział Karl Magnus Troedsson, starszy producent w firmie DICE. „W świecie, w którym można zniszczyć 90 procent elementów, możliwości zabawy są praktycznie nieograniczone. Pole walki zmienia się nieustannie, zmuszając graczy i przeciwników do umiejętnego reagowania na sytuacje.”

 

W grze dostępne będą również rozbudowane opcje rozgrywki wieloosobowej, w pełni wykorzystujące możliwości oferowane przez potężne, interaktywne środowisko gry. "

 

I jesio takie coś

 

Dołączona grafika

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna wyrwa w budynku :D. I na coś takiego czekam, na jakąś bardziej rozwiniętą fizykę, reakcję otoczenia na to co się dzieje dookoła. Pewnie i tak sie okaże że to jakiś sprytny skrypt ale dobrze użyte skrypty też sa spoko ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba badziej na Army of Two czekam...

 

a co do dyskusji gra w fpp na konsoli to ja podsumuja to moze tym, ze panowie redaktorzy z CD-Action stwierdzili ze wersja Battlefiled 2 na X360 jest lepsza i jakos brak myszy w tym stwierdzeniu wcale im nie przeszkadzał, wiec niech to da do myslenia niektorym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...