Skocz do zawartości
Gość h2opolomatti

Media Tech Mt 372

Rekomendowane odpowiedzi

Gość h2opolomatti

Witam. Mam problem ze słuchawkami. Otóz moja kochana siostrzyczka podczas mojej nieobecności dorawla sie do kompa. Pierwszym i zarazem ostatnim obiektem jej zainteresowania były słuchawki. Po kilku nie udanych próbach załoezania ich na swoja głowke udało jej sie lecz niestety słuchawki miala na głowie a kabelek w rączce;(. (dzieci;p) A co jeszcze ciekawe słuchawki sa kumpla. Czy jest jakaś możliwość naprawienia tego?? Po obejzeniu kabelków okazalo sie że 3 kabelki maja w sobie jakieś białe włókno;/ Swiatłowody?? Po złaczeniu kabelków słuchawki nie graja ;/ Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał ciężko, postaraj się troche je poskrobać tak aby z przewodów zeszła taka jakby izolacja. W słuchawkach stosowane są troche inne kable aby ten główny nie był za gruby. Postaraj się to zrobić albo spróbuj odrazu z cyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Będziesz miał ciężko, postaraj się troche je poskrobać tak aby z przewodów zeszła taka jakby izolacja. W słuchawkach stosowane są troche inne kable aby ten główny nie był za gruby. Postaraj się to zrobić albo spróbuj odrazu z cyną.

No ok izolacja zdjeta i tak jak pisalem polaczylem je ze soba i nic ;/ Zostalo mi jeszcze z cyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest pewnie minijack w jednym kabelku masz jeden kabel luzem i drugi w mniejszym oplocie,musisz delikatnie zdjac izolacje ja to robie zębami :) i wtedy je połączyć,jak połączysz razem to właśnie nie gra ;)

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...