Skocz do zawartości
Alicja

Obecna Ocena Sensowności Projektu Seti@home

Rekomendowane odpowiedzi

Z ta roznica ze ja licze na 2 jednostkach z 4 bo to daje mi max rac... wydaje mi sie ze jakbym skompilowal jadro na tym linuxie od nowa to mozeby bylo lepiej... ty pewnie masz na windowsie swojego xeniaka? jak tak to nie ma co porownywac... pozatym sa rozne plyty glowne itp itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta roznica ze ja licze na 2 jednostkach z 4 bo to daje mi max rac... wydaje mi sie ze jakbym skompilowal jadro na tym linuxie od nowa to mozeby bylo lepiej... ty pewnie masz na windowsie swojego xeniaka? jak tak to nie ma co porownywac... pozatym sa rozne plyty glowne itp itd..

Mam na redhacie, jajko 2.4, wątpię żeby płyta główna miała jakikolwiek wpływ, procek jest najważniejszy. Z tym, że moje mają po 1MB cache. Na pewno liczysz na 2, skoro number of cpus masz 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobijam do 1o ooo jednostek i robie papa. Szkoda kompa na takie bzdety.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobiję do pierwszej 20-ki i robię to samo. Szkoda prądu ....

Hehhehe, pierwszy!! :)

Słowem papaty, pozdruffki i te sprawy, liczcie sobie dalej tylko po to zeby byc jak najwyzej w rankingu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhehe, pierwszy!! :)

Słowem papaty, pozdruffki i te sprawy, liczcie sobie dalej tylko po to zeby byc jak najwyzej w rankingu :lol:

A idźta i nie zawracajta głowy. Nikt tu płakał nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idźta i nie zawracajta głowy. Nikt tu płakał nie będzie.

Poniekad to ja bylem pierwszym uczestnikiem tego teamu, zaraz po Niemcu ktory go zalozyl...wiec powinienes wyplakac sie tego wieczora w poduszke.

 

To jak zaczynales liczyc myslales ze znajdziesz kosmitow? :blink: faaaaajnie

Nie, myslalem ze chociaz przyloze troche mhz do czegos co przyda sie w jakis sposob ludzkosci :cry: Przyznam szczerze ze niewiedzialem ze przelicza sie wciaz te same jednostki, wiec na kij mi to? Rownie dobrze mozesz isc policzyc na liczydle 2-1, moze za ktoryms razem wyjdzie inny wynik;]

 

I ciekawe ilu z was zostanie....pewnie tak samo jak w starym SaTIn..... ^_^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekad to ja bylem pierwszym uczestnikiem tego teamu, zaraz po Niemcu ktory go zalozyl...wiec powinienes wyplakac sie tego wieczora w poduszke.

Oceniaj ludzi po tym jak kończą, nie jak zaczynają hehe ;).

Nikt tu oczywiście nikogo nie trzyma pod kluczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekad to ja bylem pierwszym uczestnikiem tego teamu, zaraz po Niemcu ktory go zalozyl...wiec powinienes wyplakac sie tego wieczora w poduszke.

Nie, myslalem ze chociaz przyloze troche mhz do czegos co przyda sie w jakis sposob ludzkosci :cry: Przyznam szczerze ze niewiedzialem ze przelicza sie wciaz te same jednostki, wiec na kij mi to? Rownie dobrze mozesz isc policzyc na liczydle 2-1, moze za ktoryms razem wyjdzie inny wynik;]

 

I ciekawe ilu z was zostanie....pewnie tak samo jak w starym SaTIn..... ^_^

Szczerze mowiac to nie przypuszczalem ze taka akcja zabotazowa konkurencji spowoduje spadek morale w druzynia, ale mysle ze to ze byles drugi to kij - wazne ze pierwszy (czyt. Niemiec) liczy, bo jak on przestanie to moze byc zle :D

 

btw jak za liczenie na liczydle beda punkty w boinc to moze, moze.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale nie wiedzialem ze ktokolwiek ulegnie takiej taniej prowokacji... nawet sie nie pojawia na forum juz ta "osoba" ktora tutaj zamacila wode... nie powiedziala z jakiego teamu jest i w ogole :D

 

a wszyscy lykneli jakiegos arta jak cieple kluchy i sie wycofuja :D

 

Andy nie daj sie :> jestes juz w TOP20... :P albo pojdziesz do gory w TOP10 albo zjedziesz na sam dol... wybierz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale nie wiedzialem ze ktokolwiek ulegnie takiej taniej prowokacji... nawet sie nie pojawia na forum juz ta "osoba" ktora tutaj zamacila wode... nie powiedziala z jakiego teamu jest i w ogole :D

 

a wszyscy lykneli jakiegos arta jak cieple kluchy i sie wycofuja :D

 

Andy nie daj sie :> jestes juz w TOP20... :P albo pojdziesz do gory w TOP10 albo zjedziesz na sam dol... wybierz :D

arta? To byl biedny watek na forum, napisane przez jakiegos czlowieka, ktyory oczywioscie wszytko wie najlepiej, jakby napsial ze seti to tak na prawde projekt tajnej organizacji terrorystycznej to co? tez byscie uwierzyli?

 

Kiedys byla plotka, ze jakis projekt biologiczny nalezy do rzadu jakiegos panstwa i tak na prawde to sa badania o broni masowego razenia: duzo osob wtedy przestalo to liczyc.

 

Kolejna sprawa to np taki SZTAKI. w pewnym momencie Cruncher (albo innym guru) zaywazyl ze oryginalny klient jest zle napisany i powoduje zaklamania - okazalo sie ze wszytko co liczyl projekt na XX wersji apilkacji mozna o kant d robic.

 

Jaja tez byly z innym znanym projektem ze wyslali jeszcze raz te same jednostki, bo cos im nie pasowalo - wiec nawet jak seti to robi (w co watpie) to ma jakis powod.

 

Macie racje idzcie liczyc cos innego, bo seti jest bee i robia was w balona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek, zamiast latac po sądach :lol: proponuje sie dokształcic i odpalic verydisco since. Tam jest bardzo szczegolowo o seti ^^ Ale ty jestes specjalista i wiesz oczywiscie lepiej;]

bez odbioru....^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek, zamiast latac po sądach

 

nie czaje ;)

 

proponuje sie dokształcic i odpalic verydisco since

 

nie znam ;) 2291201[/snapback]

Ale ty jestes specjalista i wiesz oczywiscie lepiej;]

 

a pewnie ze wiem :lol: w kazdym razie wiem ze seti ma wielu przeciwnikow i niekomu nie mozna wierzyc - wszyscy w okolo klamia :mellow:

 

wiem tez ze pojawianie sie tego linka tutaj to czyste CHAMSTWO ze strony konkurencji i chciali nas rozbic - udalo im sie po czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] im sie udalo bo mamy 27.000 rac przekroczone.. doszlo pare Core 2 Duo - m.in Raptor, Kinslayer... niedlugo Dojdzie C2D LordaFury, Zulusmana... moje :]

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] im sie udalo bo mamy 27.000 rac przekroczone.. doszlo pare Core 2 Duo - m.in Raptor, Kinslayer... niedlugo Dojdzie C2D LordaFury, Zulusmana... moje :]

Jak dobrze pójdzie, to i dwie sztuki :wink:. I stadko sempów na dobitkę. Ale ciiii.... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale nie wiedzialem ze ktokolwiek ulegnie takiej taniej prowokacji... nawet sie nie pojawia na forum juz ta "osoba" ktora tutaj zamacila wode... nie powiedziala z jakiego teamu jest i w ogole :D

 

a wszyscy lykneli jakiegos arta jak cieple kluchy i sie wycofuja :D

Najważniejsze żeby nie opuścili nas tacy wymiatacze i podtrzymujący poziom forum i dyskusji na nim jak saimek, lord, raptor, kshonek, honor... itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko damy rade =) Probowalem sie dobic do Zayontz'a ze slawnego Zayontz teamu :D koles ma ~3k raca przydalby sie :] ale niestety ciezko nie mam zadnych namiarow na googlach tez nic o nim nie ma. Damy rade sami tylko trzeba sprzet postawic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko sami damy radę.

Przy okazji testów płyty głównej zasadziłem na nią pentium 4. Wraz w moim Venicem całkiem nieźle sobie radzą w seti. A w rozpoczynającym się tygodniu P4 idzie do ludzi a na jego miejsce pojawia się C2D :D Niestety Venice też odchodzi na wypoczynek ale mam nadzieję, że E6600 dzielnie ich zastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec kliknalem z ciekawosci.. na czyjas sygnature :> wszedlem na strone..i mi troche brakowalo wynikow,osiagniec. No i trafilem na ten temat ktory wlasnie jest zrodlem mego gloda ;)

 

Widze ze sie tu klucicie o wyniki teamy itp. Ale jak by sie tak zastanowic :unsure: :wink: to tak naprawdy czy sadzicie ze jak znajda to ufo to wam powiedza ze Magda M. na swoim komputerze znalazla ufo? :lol2: bedzie tajemnica z 15 lat :-P az sie ufo wkurzy i nas Zanihiluje

Dzieki Ps3 bedziemy mogli wykorzystac swoje domowe CELL'e do badań nad wynalezieniem leku na raka, wiec poco lapac kosmitow za czulki jesli mozemy ulepszyc ten swiat w inny sposob.

Edytowane przez Stratos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec kliknalem z ciekawosci.. na czyjas sygnature :> wszedlem na strone..i mi troche brakowalo wynikow,osiagniec. No i trafilem na ten temat ktory wlasnie jest zrodlem mego gloda ;)

 

Widze ze sie tu klucicie o wyniki teamy itp. Ale jak by sie tak zastanowic :unsure: :wink: to tak naprawdy czy sadzicie ze jak znajda to ufo to wam powiedza ze Magda M. na swoim komputerze znalazla ufo? :lol2: bedzie tajemnica z 15 lat :-P az sie ufo wkurzy i nas Zanihiluje

Dzieki Ps3 bedziemy mogli wykorzystac swoje domowe CELL'e do badań nad wynalezieniem leku na raka, wiec poco lapac kosmitow za czulki jesli mozemy ulepszyc ten swiat w inny sposob.

Jeśli się nie podoba to po co się wypowiadasz? Seti liczymy dla rozrywki i satysfakcji, że jesteśmy jednym z silniejszych teamów w Polsce. Aż tak trudno to zrozumieć :huh: . Siedź dalej w temacie o C2D i daruj nam swoje wypociny. Istnieją inne(ambitniejsze?) projekty, nikogo przy seti nie trzymają siłą...droga wolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...