Skocz do zawartości
fipa

BMW Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis poznalem co to znaczy zazdrosc i ludzki idiotyzm...

Dzis wracajac rowerkiem z pracy podjechalem do swojej beatki coby ja dojrzec jak stoi pod domem. Patrze a na tylniej klapie piasek i...slady butow, patrze na dach a tam to samo (mysle co jest k....), podchodze dalej a tam na masce potezny wgniot i dwa slady butow po zeskoku z dachu ;( Jakis kretyn przebiegl mi sie po aucie, nie wiem czy z nudow, zazdrosci...w bialy dzien ;(

Maska do wymiany, dach do klepania, na szczescie klapa cala ;(

Poprostu ryczec mi sie chce...

Ja juz nie wiem co mam kupic? poloneza?

Zrozumialbym jakby mi radio ukradli, kola nawet cale auto ale rozwalic bo tak? ;( co to kurna jest?

mam dosc ;(

:blink: takich ludzi to bym za......ał na miejscu,mysla że są bezkarni i wszystko im wolno :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie stwierdzilem ze fure postawie pod praca (parking z ochrona i monitoringiem-parking pracowniczy dla ikea), do roboty i tak rowerkiem mykam. Tam mam pewnosc ze nic mi nie zrobia...tylko kurna mam miec auto po to zeby stalo zamkniete a ja go uzyc nie moge? kurna;(

foty w spoilerze...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

http://www.freeride.j.com.pl/tweak/bmw/IMG_2117.JPG

http://www.freeride.j.com.pl/tweak/bmw/IMG_2118.JPG

http://www.freeride.j.com.pl/tweak/bmw/IMG_2119.JPG

fotki z balkonu, z gory. Patrzac z poziomu wyglada mega gorzej, po za tym troche reka wygniotlem juz. Auto stalo wzdloz drogi po drugiej stronie ulicy...

Widac wyraznie slady butow na masce.

Na szczescie maski na allegro max 100zl do e30 no i dach minimalnie jeszcze jest wgnieciony...ale to mam nadzieje wyklepie. Ale nie wazne ile by to kosztowalo, liczy sie fakt... :damage_wall:

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam sie nad kupnem BMW 318 TDS :)

czy mozecie wypowiedziec sie na temat tego modelu konkretnie chodzi mi o rocznik 95-96 :D

wiem ze w benzynie to maszyny smigają az miło a co z dieslami z tych lat? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nawet PM mi napisales. Musisz jednak zrozumiec, ze tyle co ja sie o tym silniku naprodukowalem na tym forum i na forum BMW to pała mala i od nowa tego robic nie bede.

 

Z nowych informacji dodam tylko, ze po chipie pali mi srednio 7l / 100km (przejechalem 1700km, 60% to trasa). Wczesniej bylo 6,5l / 100km. Nie bede klamal i powiem, ze przy agresywniejszej jezdzie bak oproznia sie duzo szybciej. Mimo wszystko mozna teraz podrozowac z zauwazalnie wieksza prodkoscia srednia przy praktycznie identycznym spalaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz szczerość - zazdrość o tak stary samochód? Prędzej komuś podpadłeś.

czym? nie przypominam sobie :( duzo osob sie ostatnio interesowalo tym autem czy nie chce sprzedac...moze dlatego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oglądaliscie szklaną pułapkę 4 to napewno widzieliscie scenę w której Bruce pożycza sobie BMW (chyba serii 5)

taka rozmowa (jak tego chłopaka z samochodem?) wogóle jest możliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem nastepne bmw :D :D :D

E30 w stanie niemal idealnym! jest poprostu boska!

Swiezo z niemiec sprowadzona, rok 1986, nakulane 230tys (wyglada zdecydowanie na oryginalny!) niestety sedan, na wyposazeniu centralny zamek, lusterka w elektryce, szyber manualny i sliczna jasna tapiecerka aczkolwiek na fotelu kierowcy troche juz przetarta. Cena? 1650zl + oplaty!

A no i mam nowki opony zimowe, letnie przeloze z poprzedniej a zimowki jak znalazl za pare miechow :D

Silnik 1,8 (ale wiele gorzej nie idzie od 2l!)

Jezdzi i wyglada bosko :D

Stara sprzedaje :]

Oto fotki (robione telefonem, sorrki za jakosc).

post-4066-1185098729_thumb.jpg

post-4066-1185098759_thumb.jpg

post-4066-1185098818_thumb.jpg

post-4066-1185098869_thumb.jpg

post-4066-1185098913_thumb.jpg

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ładna, pogratulować :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zaraz zostaniesz moderatorem pewnie :lol: ;)
Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymarzyłem sobie coś takiego (ten kolor, ta karoseria, te felgi, niekoniecznie ten silnik) jako moje pierwsze auto po zdaniu prawka. http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=jhhz1lessfy

Jednak kiedy widzę, jak bmw uzależnia, boję się, że po rozpoczęciu przygody już nigdy nie wsiądę do wymarzonej Imprezy GT (GC) czy lancera Evo VI, dla tego chyba zamiast e30 kupię sobie Daewoo Tico. Pozdro. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos lekarstwo na padniety komp (ten od przegladow), obrotomierz, przeplywomierz i wskaznik stanu paliwa? wsio mi nagle zdechlo...(tzn wskaznik paliwa raz dziala raz nie)...

 

a wogole tu dalem zdjecia mojej niunki :)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=211105&st=30#

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku chwili relaksu i rozładowaniu emocji szybką jazdą zaprezentuję teraz przyśpieszanie z pedałem w podłodze 90 konnego diesela na piątym biegu, od 120 do 180km/h.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=jOFUcI3hvog

 

Spieszę wytłumaczyć ten przestój w okolicach 165 km/h, trafiłem na wzniesienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn ma coś takiego

BMW

Przywiezione w zeszłym roku z niemiec za grosze.

"Wyścigowe" malowanie na M-kę już było.

Kuzyn jeździł nim trochę rajdach (był kiedyś mistrzem podbeskidzia w cienkim).

Teraz postanowił zrobić na wyścigi górskie.

 

Może się uda w przyszłym roku wybrać na Nürburgring :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Twoja tds ciagnie jak mojej mamy astra III 1,3 cdti 90 kucy

I tak lancia 1.3 105 kucy wymiata, albo laguna 1.5 w dieslu oba [;

 

Nawet ładnie idzie, pogratulować Bimmera :)

 

P.S. Teraz dzwonimy na 112/997 i mówimy kto to taki w tej beemce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio jechałem, to też zrobiłem filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=Z5fwx98LLtQ

 

Takie pomiary są niestety mało wiarygodne - wystarczy, że będzie wiało lekko z tyłu, czy z przodu. Szerokość opon i obciążenie samochodu też ma znaczenie. No i może się trafić lekko pod górkę/z górki. Ale może kiedyś z ciekawości jak będę jechał do Krakowa, czy z powrotem to też sfilmuję (oczywiście jadę przez Niemcy ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak propo predkosciomierza to ostatnio z kumplem mierzylismy predkosc gps'em i licznik niezle przeklamywal (autko to omega, w tym przypadku byla to wina nieodpowiedniego ogumienia), cos w granicach 10km/h wiecej pokazywal niz sie rzeczywiscie jechalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...