Skocz do zawartości
fipa

BMW Klub

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62020

 

Ktos sie wybiera? Ja sie zastanawiam, jazdy beda (bardzo prawdopodobne, lecz nie do konca potwierdzone info) na lotnisku w okolicach Nowodworu (Ułęża), 20km ode mnie, a nocleg nie wiem.

 

Pas startowy 1300m, http://maps.google.com/maps?q=Deblin,+Pola...p;t=k&hl=en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62020

 

Ktos sie wybiera? Ja sie zastanawiam, jazdy beda (bardzo prawdopodobne, lecz nie do konca potwierdzone info) na lotnisku w okolicach Nowodworu (Ułęża), 20km ode mnie, a nocleg nie wiem.

 

Pas startowy 1300m, http://maps.google.com/maps?q=Deblin,+Pola...p;t=k&hl=en

Heh, nie mam na to czasu niestety - choć mocno mnie kusi wpaść na chwilę - za późno się dowiedziałem i w sumie musiałbym samemu pojechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Ty sie zastanawiasz? Masz niewiele dalej ode mnie! Ja mam taki problem, ze musze byc w sobote i niedziele na uczelni w Twoim miescie ;), zostaje mi piątek, a za jeden dzien placic 160zl troche mi szkoda.

Tez bylbym sam, zreszta to nie jest argument. Fakt, nie znamy nikogo osobiscie, na forum tez jakos wiekszych kontaktow nie nawiazalem, ale jakos bysmy moze przelamali te lody.

 

PM od Bastek (moderator, pewnie jeden z organizatorow), mam nadzieje ze sie nie obrazi za publikacje.

Bardzo blisko Ryk / Ryków (jak się to odmienia?). Więc okolice Twoje.

Co do niepełnego udziału - generalnie nie ma problemu. Dużo zależy od tego kiedy mógłbyś / chciałbyś być. Np. skoro w niedziele do południa musisz być na uczelni to w zasadzie nie masz po co już przyjeżdżać, bo pewnie koło południa w kilka samochodów pojedziemy zobaczyć coś w okolicy. Natomiast w sobotę - największe atrakcje będą od godz 10 do 17. Później w zasadzie tylko siedzenie w ośrodku i "kolacjowanie". :wink: Ale jak przyjedziesz tylko na wieczór to za bardzo ludzi nie poznasz, bo w sumie najbardziej zbliża wspólna zabawa i rywalizacja na lotnisku...

 

Daj znać jak Ty to widzisz to może coś się wykombinuje sensownego.

U mnie sobota odpada calkowicie, wiec stracilbym najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Drodzy wlasciciele ByMyWy :)

jako ze wszyscy posiadamy naped z wlasciwej strony to pytam sie Was, a nie kogos innego:)

Oto moje pytanie:

gdzie byscie zalozyli teoretycznie lepsza opone zimowa:

przod czy tyl?

Nie ważne gdzie masz napęd zakładaj ZAWSZE na tył, jeżeli wpadniesz w poślizg to na nowych oponach nie będzie dla Ciebie tragiczny i mógłbyś z niego wyjść, jeżeli założył byś stare opony to co byś nie zrobił nie opanujesz tego.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ogląda sie TVN Turbo i szkołe auto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o BMW E36 coupe, konkretnie z silnikiem 1.8 is? Szukam czegoś ładnego i nie sprawiającego problemów do 10k i ta BMKa strzasznie mi się podoba ;)

Da się kupić w tej cenie? Jak z cenami części? dobrze sie jeździ? bo wygląda świetnie jak na swoje lata. No i coupe nie jest już raczej uważane za dresowóz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o BMW E36 coupe, konkretnie z silnikiem 1.8 is

Myslimy, ze to fajny wozek, tanszy w utrzymaniu niz R6, ale tez dosyc mocny. W bezposrednim porównaniu z 320 jest mniej wiecej o dlugosc maski do tylu, czyli tyle co nic.

Szukam czegoś ładnego i nie sprawiającego problemów do 10k i ta BMKa strzasznie mi się podoba

Da się kupić w tej cenie?

Da sie, ale musisz uwazac. Na prawde ladna 318is moze kosztowac nawet 12-14k, ale to juz taka laleczka bedzie. Za 10k powinienes sie spodziewac drobnych defektów, ale takich, ktore mozna raczej samemu pousuwac i ktore nie przeszkadzaja w jezdzie

Jak z cenami części?

Jak do kazdej E36, 318is nie jest wyjątkiem i ceny są umiarkowane, dostepność ogromna - allegro, szroty, ASO tez nie jest drogie i czasami mozna kupic nowke czesc w cenie uzywanej na szrocie. Trzeba zawsze sprawdzic ich cene.

dobrze sie jeździ?

Zartujesz czy o droge pytasz? ;) To jest BMW, jezeli jest w dobrym stanie do zawsze sie dobrze prowadzi!

No i coupe nie jest już raczej uważane za dresowóz

Moim zdaniem jest, i to bardziej od sedana czy touringa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj by mnie taki ładny E36 coupe rozjechał na pasach. Wchodze sobie kulturalnie (nie było to wtargnięcie na ślepego), jestem już na środku patrze, a tu nagle z prawej jakiś bezmózg przyśpieszając na maxa przejeżdża mi przed nosem, o mały włos mnie lusterkiem przyhaczył. Auto piękne, tylko większość kierujących nim w naszym kraju to członkowie zakonu "kolekcjonerów komórek" :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje autko - BMW 320i Touring z 96r z trzecich rąk, bezwypadkowe. Na liczniku 211tys. Jest książka serwisowa(ASO do 43tys, później różnie bywało), niezłe wyposażenie - klimatronic, wszystkie szyby + lusterka + dach el., halogeny. Fotele jak nowe, kierownica prawie nie ma oznak zużycia. Sprzęgło, przełączniki chodzą twardo. Hamulce - brzytwa. Autko jest bardzo zadbane.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...