Skocz do zawartości
fipa

BMW Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem lampki tylne: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=152606153 - wreszcie dorwałem oryginalne, a nie tandetne zamienniki - i to za śmieszną cenę - mam nadzieję, że są rzeczywiście w tak dobrym stanie jak twierdzi sprzedawca... Mam jasny lakier, więc dymione znacznie bardziej mi pasują niż białe.

 

Będzie to wyglądać jakoś tak: Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem lampki tylne: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=152606153 - wreszcie dorwałem oryginalne, a nie tandetne zamienniki - i to za śmieszną cenę - mam nadzieję, że są rzeczywiście w tak dobrym stanie jak twierdzi sprzedawca... Mam jasny lakier, więc dymione znacznie bardziej mi pasują niż białe.

 

Będzie to wyglądać jakoś tak: [obrazek]

Chyba lepiej by sie prezentowały na ciemnym lakierze, chociaż zobaczymy, mam nadzieje, ze pokazesz zdjecia :)

 

Co do ceny to gratuluje! Przeciez po tyle na szrotach chodzą pojedyncze sztuki, a nie para! Jak Ci sie nie spodobaja, to moze odkupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Miecia W126 miażdży seria 7 (E38) - przynajmniej dla mnie, a ją znów miażdży E46 M3 CSL :]

 

guziq:

Jaka jest szansa, że skasowałeś brykę w Rzeszowie (w okolicach)? Pytam, bo brat jak jechał do Resu, to widział jak jakieś BMW wypadło ze skrzyżowania i wylądowało na krawęzniku wyginając słupki. Dość ślizko wtedy było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Miecia W126 miażdży seria 7 (E38) - przynajmniej dla mnie, a ją znów miażdży E46 M3 CSL :]

 

guziq:

Jaka jest szansa, że skasowałeś brykę w Rzeszowie (w okolicach)? Pytam, bo brat jak jechał do Resu, to widział jak jakieś BMW wypadło ze skrzyżowania i wylądowało na krawęzniku wyginając słupki. Dość ślizko wtedy było...

zdjęcie nie działa :wink: Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa, że skasowałeś brykę w Rzeszowie (w okolicach)? Pytam, bo brat jak jechał do Resu, to widział jak jakieś BMW wypadło ze skrzyżowania i wylądowało na krawęzniku wyginając słupki. Dość ślizko wtedy było...

Zerowa - mieszkam na mazowszu :P

 

Tego Miecia W126 miażdży seria 7 (E38) - przynajmniej dla mnie, a ją znów miażdży

Tylko jak mozesz porównywac bryki które dzieli cała dekada a nawet 2? E38 porównaj z W140 (tu wygrwa jak dla mnie bawara albo z W220 (tutaj bezapelacyjnie merol jest panem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie bezpośrednie porównanie, co raczej hierarchia w stylu "najbardziej chciałbym mieć..."

 

Jeśli zaś chodzi o porównanie, to powiedzmy tak:

W limuzynach starszych rządzi E38 - dalej już nie sięgajmy, bo jest mnóstwo pięknych klasyków jak Jaguar XJ, które cięzko będzie kupić... :]

Mówiąc o W220, to konkurencyjne E65/66 jest też ładne (klik). Tutaj osobiście miałbym ogromny problem, gdybym musiał wybrać jedno z nich.

 

A tak na marginesie, zauważyłem że stylistyka tak znienawidzona na samym początku (autor: Chris B) zaczyna się jednak przyjmować, doskonalić i nowe BMW znów są piękne.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie stylu Bangle'a, to pamietam jak wyszla 7mka spod jego reki, malo co sie nie poplakalem, wczesniejsza byla taka piekna, a ten dupek wypuszcza takie cos! Ale nic, czas leci i teraz mi sie bardzo podoba nowa siodemka, a po faceliftingu jeszcze bardziej.

Chyba najladniejszy projekt Bangla to Z4, piekny jest ten wozik (Cabrio i Coupe), 6stka, tez mi sie bardzo podoba, 5 tez. Nowa trojka moim zdaniem wyglada najgorzej ze wszystkich nowych BMW (moze oprocz X3), natomiast 3 Coupe jest bardzo ladne.

A i tak wiadomo, ze BMW to przede wszystkim uklad napedowy i zawieszenie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od E65/66 wolał bym to cacko (nie koniecznie od Carlsona, seryjne by mi wystarczyło):

http://www.germancarfans.com/tuners/705111...1114.001.1M.jpg

jak dla mnie kwintesencja luksusu.

Bardzo fajne są te mietki ale wnętrze mnie od niego odpycha :unsure: jest takie po prostu nijakie :wink:

 

Edit:

Dołączona grafika

Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum.beemka-klub.pl nie takie rzeczy sie robi (np. E30 335i, E30 z silnikiem M20B25 (2,5 litra 170 kucy) z dolotem od M20B20, wałem i tłokami od 2,4TD itp. itd.) Poszukaj własnie na tym forum, ew. zapytaj i zaraz bedziesz miał liste czesci, ceny kazdej z nich i kilka ofert ew. pomocy przy swapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jak ewentualnie wyglada przelozenie silnika z np 325i lub 325e (eta) z e30 do e30 318i? czy to sie wogole da :P

Wszystko się da - rzecz w tym, że koszt w takim przypadku przewyższy koszt zakupu E30 325, więc nie bardzo się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol

Ktos moze miec sentyment do swojego modelu E30 (albo wie ze ma bezwypadkowa przeszłość, pierwszego własciela itp) i chce zostawic z niego blache, wnetrze itp. a zmienic tylko silnik. Na forum streetracing.pl jest E30 Coupe z silnikiem z 3,0d z E39/E46 podkreconym do 230 koni. Koszt przeróbki wyniósł 15000zł :)

Takimi rzeczami (swapy) zajmuje sie firma KSRMotorsport z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rieger jest podobny, ale to jednak nie to:

http://www.psgbodystyling.co.uk/bmw_e34.html

 

Gdy patrzę na te chromowane listwy, nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że ci od Merca maczali w tym palce - nie tyle sam Mercedes co firmy tuningowe. Trochę też wygląda jak Zender.

 

Samoróbka albo jakaś wyszukana firma...

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe lampki:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Są w tak dobrym stanie, że aż mnie to zaskoczyło - i z tego zaskoczenia ułamałem plastik obudowy przy jednej... - na szczęście dało się przykleić, a jest w takim miejscu, że praktycznie nie widać - ehh... Jeszcze tylko kierunki boczne i przednie muszę zmienić - może znowu mi się okazja trafi :)

 

Jeszcze jadą do mnie tylne zagłówki, ale to już mniej ciekawe, ale muszę to założyć ze względów bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednich kierunków też szukasz oryginalnych? Jesli nie, to sie nie wachaj i kupuj te po ~25zl z Allegro - są wykonane naprawde dobrze. Boczne też! Polecam dymione, nie sa tak ciemne jak sie wydaje a lepiej od bialych wygladaja, bo sie tak od lamp nie odrozniaja, nie wygladaja na takie "doczepione".

 

Ja zastanawiam sie nad obszyciem skórą kierownicy. Koszt u mnie w miescie to 100zł, a widzialem u kolegi w E30 jak to wygląda i naprawde pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednich kierunków też szukasz oryginalnych? Jesli nie, to sie nie wachaj i kupuj te po ~25zl z Allegro - są wykonane naprawde dobrze. Boczne też! Polecam dymione, nie sa tak ciemne jak sie wydaje a lepiej od bialych wygladaja, bo sie tak od lamp nie odrozniaja, nie wygladaja na takie "doczepione".

 

Ja zastanawiam sie nad obszyciem skórą kierownicy. Koszt u mnie w miescie to 100zł, a widzialem u kolegi w E30 jak to wygląda i naprawde pierwsza klasa.

Boczne na pewno kupię nieoryginalne dymione - waham się właśnie nad najtańszymi, a tymi: http://www.allegro.pl/item151906736_bmw_e3...om_dymione.html . Natomiast przednie to jeszcze muszę pomyśleć - bardziej mi się podobają przeźroczyste z czarnymi środkami - a i tak będę musiał zmienić przednie lampy, bo mam dwie różne, więc to już razem kupię (tylko to za jakiś miesiąc,dwa - bo to już wydatek około 1000zł - planuję in.pro.).

 

Ja kupiłem skórzany pokrowiec na kierownicę za 30zł - nie wygląda tak profesjonalnie jak obszycie, ale jest ok. Ale lepiej obszyć, bo 100zł to niewiele. A nie wiesz, czy obszywają też fotele i boczki w drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale jak będe w Rykach i bede zanosił swoją kierownicę, to zapytam. Podejrzewam jednak, że nie, bo to zwykły zakład tapicerski 'u kogoś w podwórku'.

 

Co do tych bocznych, to jak ja kupowalem to ich nie widzialem..

 

Nie wiem jak u Ciebie bedzie to wyglądac, ale u mnie na ciemnym kolorze te dymione kierunki raczej sie wtapiają w auto. Takze rodzaj tego klosza bylby sprawa drugorzedna

 

To kiedy wrzucamy w avatarki swoje autka? Najlepiej identyczne ujęcia ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się :D jednak dymione zwykłe mogą być ładne: Dołączona grafika - i do tego pewnie będę dążył.

 

I chyba się zdecyduję na komplecik:

2450950[/snapback]

To kiedy wrzucamy w avatarki swoje autka? Najlepiej identyczne ujęcia ;P

 

Hehe :lol: - tylko że u mnie przednie ujęcie to dopiero za parę miesięcy jak zmienię grill i przednie lampy.

 

 

BTW - jak wymieniałem listwę przy tylnej kanapie, to założyłem ją na jednej spince - i teraz się trochę rusza i skrzypi - już wytrzymać nie mogę :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się :D jednak dymione zwykłe mogą być ładne

kurcze faktycznie ladne :)

 

Panowie jutro ide ogladac e30 318i z 87r.

w sumie wiem na co patrzec (troche neta i fora bmw przerylem) ale moze jakies szczegolne rady czego sie ustrzegac na co patrzec itp?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Może jutro wróce do domu autem :D
Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie jakies e30 z pierwszych lat produkcji chce sobie kupic zeby przerobic je na driftcar-a - wybebeszyc, zespawac wał (tzw. elektroszpera :D ), klatka w srodek, rozpury na kielichy, cienkie kapcie i heyah :) Napisz koniecznie jak ja nabedziesz czy da rade ja bokiem postawic bez zbytnio brutalnego strzału ze sprzegła - jesli nie to bede musiał szukac wiekszych motorów.

Nie musiał bym juz wtedy meczyc swojej E34 i słuzyłabym mi ona jako fura "reprezentacyjna" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...