Skocz do zawartości
Nadrill

Zwiększenie Partycji

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Mam dysk 160 gb, przy instalacji Windowsa mogłem rozdzielić tylko 128 gb. Później zainstalowałem Service Packa 2, który obsługuje już większe dyski. Windows odczytuje mi, że mam wolne jeszcz 21 gb. Jak mogę je rozdzielić? Mam PartitionMagica, tylko nie wiem, jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Mam dysk 160 gb, przy instalacji Windowsa mogłem rozdzielić tylko 128 gb. Później zainstalowałem Service Packa 2, który obsługuje już większe dyski. Windows odczytuje mi, że mam wolne jeszcz 21 gb. Jak mogę je rozdzielić? Mam PartitionMagica, tylko nie wiem, jak to zrobić.

temat mówi o zwiększeniu rozmiaru partycji czyli chyba o to chodzi...

 

w partition magicu zaznaczasz tą partycje, która chcesz 'powiększyć' i ja rozciągasz - najprostszy sposób :)

 

a no i żeby się dała powiększyć to wolne miejsce musi być kołoniej

Edytowane przez Drainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nLite mogłeś od razu przygotować płytę bootowalną ze swoim Windowsem zintegrowanym z SP2. To rozwiązanie jest wygodniejsze, bo nie musisz wpisywać żadnych opcji w programie nagrywającym, tylko od razu nagrywasz płytę z jej obrazu przygotowanego przez nLite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, znalazłem jeszcze taki sposób... wygląda on na trochę prostrzy... lepszy?

Aha, co do nagrywarki: może wyłącza mi się dlatego, bo mam ją jako master? Mam także zwykły napęd dvd i jest jako slave... gdybym to zmienił może coś by dało? Czy lepiej mieć napęd dvd jako master, a nagrywarkę jako slave?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...