Skocz do zawartości
Kakuś

Karta Na Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam karty graficznej na Agp do 320zł co doradzacie??

Moje konfiguracje to: 2000Xp ,Asus a7v8x-x ,2x ddr sdram (166mhz) ,(200mhz) ,radeon 9200se (narazie)

Komputer mi głównie jest potrzebny od czasu do czasu zagrać w coś ,ale większość czasu to fora itp.

Niczego nie podkręcam w tym kompie ,a potrzebna mi lepsza grafa. Co mogę w tej kategori cenowej dobrego zdobyć??

Proszę argumentować odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kakuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą kase wyrwiesz nawet jak ci sie uda GF6600GT na allegro a jak nie to pozostaje jakiś GF6600 lub radek X700, ewentualnie radek 9800pro.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięi za pomoc. Tego se'ka selnę sąsiadce (wcisnę za 100 ;p) A tego 6600 Gt kupię na 100%.

A ram dokupię jeszcze przed grudniem bo już chciałbym coś mieć przed feriami (bo głównie wypowiadam się na forach itp.)

,a dla młodszego rodzeństwa zostaje mój nowy komp :-| by mieli w coś pograć.

A i pytanie jeszcze czy moja płyta by udźwignła dodatkowe 1024 ramu czyli 1536 ramu ?

 

Dźiękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę mojego zestawu:

 

Athlon 2000+ xp

Asus A7V8X-X

256Mbx2 GoodRam

Radeon 9200Se

 

A zamierzam kupić coś na Am2 i oto moja propzycja:

 

Gigabyte GA-M51GM-S2G

Athlon 64 3500+ Orleans

Galaxy GF 7300GT 128MB 128 Bit

 

I musi być jeszcze troszkę pamięci ram i czy podany sprzęt będzie dobry w swojej cenie??

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1200zł na Cpu ,Mobo ,Ram i kartę pod pci-e. Wiem ,że to mało to ja może podam wskazówki ,lecz musi być koniecznie na

 

1. Musi być 512 Ramu potem dokupię do trybu dual bo narazie z kasą krucho ,a później mogę udoskonalać byle mieć kompa przed zimą. (Gothic 3 włazi a ja na dodatek jestem fanem gier rpg)

2. Jaki sklep polecacie ?? (internetowy)

3. Athlon 64 3000+ na jakim rdzeniu lepiej będzie Orleans czy Manila?

4. Płyta musi być stabilna i mało awaryjna i na której będzie się dało podkręcać AMD Athlon 64 X2 4200+ (choć wątpię by była tania płytka na której później mógłbym podkręcać dwurdzeniowego procka ,ale tylko lekko o jakieś 200/300mhz )

5. Płya nie stety musi mieć tryb Sli a kartą która musi być w zestawie to Galaxy GF 7300GT 256MB 128Bit TV DDR3 Zalman

(na nowsze gierki przyda się 256Mb ,a później druga płyta i myślę ,że będzie dobrze)

 

Pytanie czy moja zasiłka to pociągnie ??

Fortron FSP400-60PFN

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do manila to jest Sempron a za 1200 to zapomnij o zestawie na am2 z sli z porzadna plyta.

Galaxy GF 7300GT 256MB 128Bit TV DDR3 Zalman-473

AMD Athlon 64 3000+ Orleans BOX (Socket AM2, 64bit) -274

Gigabyte GA-M55SLI-S4 (nVidia nForce4 SLI) [DDR2, 2xPCI-E, FW]-364

opcja

Asus M2N4-SLI (nVidia nForce4 SLI) [DDR2, 2xPCI-E]-376

Microstar K9N SLI-2F (nVidia nForce 570 SLI) [DDR2, 2xPCI-E, FW]-417

goodram ddr2 667-150

wychodzi

1261-1314

a jak widze ze chcesz plyte pod SLI to znaczy ze bedziesz dokupywal druga grafe ale zanim to zrobisz to dokup RAM zeby bylo 2GB..

A i pozniej i tak ci bedze czekac zmiana zasilacza na poczatek starczy bez OC ale pozniej napewno jedna linia 12V 15A (180)to zamalo do SLI i OC.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...