Skocz do zawartości
Gość

Abit Kn9 Series - Kn9 Kn9s Kn9 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem wczoraj złozyłem sprzet (patrz sig.) i system jest niestabilny nic nie jest krecone podniosłem napiecie na ramie z 1,8 do 2,0v bo ponoc na takim napieciu pracuja domyslnie Ocz co moze byc powodem niestabilnosci???? boze cos z timingami nie tak?? albo cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

resetuje sie :mur: choc teraz ustawilem w biosie tref na dimm 1 127,5 (było 105) i dimm2 127,5ns (było75) i wydaje sie mi ze jest dobrze teraz. luknijcie na napiecia cos nie za specjalne sa ale niewiem czy warto sie tym sugerowac bo czujniki ta plyta za dokladnych niema

klik

Edytowane przez dacjano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Widzialem :) Napewno przyda sie poczatkujacym a sam temat nie bedzie zawalany niepotrzebnymi pytaniami.. O ile komus zachce zajrzec sie na pierwsza strone... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego komputer po włączeniu może "wyć" bez przerwy? Chodzi mi o pierwsze uruchomienie na kn9, dopiero co komp złożony i wyje z głośnika systemowego. Co prawda nie podłączyłem jeszcze CD, klawiatury i myszy, ale czy to ma jakiś wpływ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Mod płyty zakończony ;] Zdjęcia z opisem pewnie jutro z samiusieńkiego rana :)

Daj fotki i dokladny opis ;] Tez sie do tego moda juz szykuje :P

 

jaki mod??

Vdimm mod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, ale tam jest jeszcze jakaś dodatkowa opcja +2% czy coś takiego- to coś daje więcej v.

Tak, ale wystarczy głębiej spojrzeć w pdfa od kontrolera, zeby stwierdzić, że ten potrafi dać VDDRef tylko 1,5% większe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Parę dni temu kupiłem płytę abit kn9 i procek. Moje łącze to 1500/512kbit Problem polega na tym że po zmianie transfery przy ściąganiu czegokolwiek z torrenta np. Linuxa gdzie transfery były zawsze na poziomie 180kb/s a teraz są w granicach 20-50kb/s czasami podciągnie do 100 ale po chwili spada. Korzystam z utorrenta 1.6.1, konfiguracja jest dokładnie taka sama jak wcześniej. Na pewno nie jest to wina Internetu bo podłączyłem drugi komputer i transfery są ok. Przeinstalowałem system ale nic to nie dało, włożyłem nową kartę sieciową i dalej bez efektu. Firewall i anty wirus są wyłączone. Proszę o jakieś porady bo już naprawdę nie mam pomysłu co z tym zrobić. Z płyty ogólnie jestem bardzo zadowolony gdyby nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee coś to naciągane ;) co ma sprzęt do transferów.

Konfiguracja programu do ściagania się pewnie różni albo serwery udostępniające raz mają większe obciążenie a raz mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...