Skocz do zawartości
Gość

Abit Kn9 Series - Kn9 Kn9s Kn9 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

buhahah i wszyscy nabierają na dowcipy dymy'ego :lol: . Btw za rok daj jakieś bardziej prawdopodobne [; .

Kiedy to było prawdopodobne ;]

 

Spójrz - nikt nie przeczyta - bo po chinowemu.

Ale data uniwersum - i jest to luty.

Także jest to prawdopodobne ;] A raczej było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

a właśnie, że nie będzie nowych biosów pod KN9 - przynajmniej narazie. facet, który był głównym konstruktorem KN9 opartej o NF4 i zarazem twórcą dotychczasowych biosów nie pracuje już w Abicie. dotychczasowe edycje biosów były na tyle dobre, że nie wymagały dalszych poprawek i firma nie przedłużyła mu kontraktu. był jednak na tyle cwany, że jego następcy nie mogą połapać się w dokumentacji technicznej i stąd takie opóźnienia. z tego co przeczytałem, pracuje teraz dla Asusa (dla zainteresowanych nazywa się P. April).

 

2559626[/snapback]

Kiedy to było prawdopodobne ;]

 

Spójrz - nikt nie przeczyta - bo po chinowemu.

Ale data uniwersum - i jest to luty.

Także jest to prawdopodobne ;] A raczej było :D

Ten kawałek wytłuszczony już bym trochę nie tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko śmiga - korzystam od dłuższego czasu

A jak wyglada sprawa ze sterami do do x2 pod wista ? Do xpka wgrywało sie jakis dual core optymizer poprawke driver jakies pliki do rejestru co by 2 jajka ok śmigały a pod xpka jest to potrzebne czy nie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z kn9, niedawno mi ją przysłali to sie od razu pobawiłem pamięciami, ale jak wgrałem nowego biosa to gdzies mi się zapodziały funkcje zmiany cl i command rate :/ to jest normalne?? No i zniknęło info na jakich ustawieniach pamiątki aktualnie pracują.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z kn9, niedawno mi ją przysłali to sie od razu pobawiłem pamięciami, ale jak wgrałem nowego biosa to gdzies mi się zapodziały funkcje zmiany cl i command rate :/ to jest normalne?? No i zniknęło info na jakich ustawieniach pamiątki aktualnie pracują.....

Pewnie wgrales jednak starego biosa :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z kn9, niedawno mi ją przysłali to sie od razu pobawiłem pamięciami, ale jak wgrałem nowego biosa to gdzies mi się zapodziały funkcje zmiany cl i command rate :/ to jest normalne?? No i zniknęło info na jakich ustawieniach pamiątki aktualnie pracują.....

Upewnij się czy masz nowy bios, bo to co piszesz to objawy old biosu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Mam swiezo zlozonego kompa na Abicie Kn9 + Athlon 3000+ + A-Data 667 1gb + 7300 galaxy zalman + jeszcze pare dupereli i jest taki problem ze po zlozeniu wszystkiego i wlaczeniu speaker wyje jak syrena policyjna...takie ciagle piszczenie na zmiane w dwoch tonach i niezbyt wiem o co chodzi tym bardziej ze po odlaczeniu wywolujacego furie speakera komp chodzi juz pol dnia i ma sie calkiem niezle ale jednak martwi mnie ten speaker...

Macie moze jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Jakie jest maxymalne Vcore i vmem na kn9? Czy na moim 3.5k+ na 1.4v-1.45v na badziewnej msi robie 2.63ghz to mam szanse na okolice 3ghz przy WC? Jaka knkretnie ver abita kupic Pozdrawiam

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Mam swiezo zlozonego kompa na Abicie Kn9 + Athlon 3000+ + A-Data 667 1gb + 7300 galaxy zalman + jeszcze pare dupereli i jest taki problem ze po zlozeniu wszystkiego i wlaczeniu speaker wyje jak syrena policyjna...takie ciagle piszczenie na zmiane w dwoch tonach i niezbyt wiem o co chodzi tym bardziej ze po odlaczeniu wywolujacego furie speakera komp chodzi juz pol dnia i ma sie calkiem niezle ale jednak martwi mnie ten speaker...

Macie moze jakies pomysly?

Mam jeden pomysl który jest wrecz genialny.

Podłacz cooler cpu do własciwego gniazda od wentylatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wgrałem nowy bios i funkcje się pojawiły, wziąłem się za oc, jak narazie htt 310 bo na więcej nie miałem czasu, ale płyta i tak jest dużo lepsza niz takie padło jak asrock. Szczególnie podoba mi się automatyczna kontrola obrotów wentyli, to jest to czego mi zawsze brakowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

NeoMagNeT powiec mi jakie vcore i jakie jest vdim na kn9? Czy to dobra płyta? ile ma wejść na wentyle? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

NeoMagNeT powiec mi jakie vcore i jakie jest vdim na kn9? Czy to dobra płyta? ile ma wejść na wentyle? pozdro

@kamil2201

google nie gryzie

piaty link od gory i masz dosyc obszerna recke tej plyty ze wszystkimi potrzebnymi ci informacjami

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=ab...+Google&lr=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś juz ten temat poruszył, ale czy wasze kn9 mają z tyłu jakies wyjścia/wejścia za radiatorem?? Bo widziałem ze na fotce w komputroniku są, ale w mojej ich nie ma. Na tej którą testowali w jakims serwisie tez nie było, więc sie zastanawiam, czy wogle w jakies są.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś juz ten temat poruszył, ale czy wasze kn9 mają z tyłu jakies wyjścia/wejścia za radiatorem?? Bo widziałem ze na fotce w komputroniku są, ale w mojej ich nie ma. Na tej którą testowali w jakims serwisie tez nie było, więc sie zastanawiam, czy wogle w jakies są.

Pierwsze rewizje miały Optical In/Out. Potem był tylko Out. Jeśli nie masz to dziwna sprawa. Ja na sojej KN9 SLI mam tylko wyjscie, aczkolwiek miejsce na In mam ;] Tylko pewnie po aplikacji sensora coś by się zjarało ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

A nie wiesz o tym że nie każdy ma czas na czytanie całego wątku? Jakbyś był na tyle uprzejmy to byś napisał.. To że abit chodzi z 65nm to wiem ale pytam czy DOBRZE.. Bo jak narazie to tylko temperatury wyhaczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...