Skocz do zawartości
Gość

Abit Kn9 Series - Kn9 Kn9s Kn9 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiesz o tym że nie każdy ma czas na czytanie całego wątku? Jakbyś był na tyle uprzejmy to byś napisał.. To że abit chodzi z 65nm to wiem ale pytam czy DOBRZE.. Bo jak narazie to tylko temperatury wyhaczylem.

Nie masz czasu? To po co czytasz? Od tego jest forum,aby czytać a dopiero później pytać... Jak nie pasuje to napisz do Admina i poproś o świątecznego banana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

bobson37 nie kazdy ma czas na czytanie 16 stron.. to zajmnie z 2h a ja np musze pomagać w domu a chcę wiedzieć to co napisałem proste.. Jesli chcesz to sam poproś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co ja Ci na to powiem? Powiem Ci tyle, że możesz sobie teksty o braku czasu i pomocy w domu wsadzić w buty, bo ja temat o NF7 >100stonicowy/50postów.str przeczytałem i tworzyłem do niego index na dodatek.

I wcale na tym źle nie wyszedłem, a i oszczędziło to potem takich postów jak twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

bardzo proszę o informacje gdzie mógłbym zakupić plastikową podstawkę pod procesor ?

miałem założony na procesorze cooler Arctic Freezer 64 pro, niestety ząbek z podstawki się ułamał i cały cooler spadł na karte grafiki

ABIT KN9 nForce 4 Ultra Socket AM2

Edytowane przez Wieslaw75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy z tymi chłodzeniami na kn9 (nf4) nie ma problemu z mocowaniem, miejscem itp:

http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,38464/

http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,34078/

Maks jaki dam do 110 pln a szukam cos lekkiego z szybkim mocowaniem bo czesto testuje inne procki itp wiec te 2 chlodzonka powinny byc ok, co Waszym zdaniem bedzie lepsze do kn9.

kolejne pytanko jest na kn9 jakaś zależnośc przu ystawianiu trc ? bo w asusie nie ma jak w abicie wartości co 1 tylko na stałe 10 15 20 25 30 ? czy to jest od czegoś zależne ? ja mam 4 4 4 12 24 a moze 4 4 4 12 25 by było wydajniejsze ?.

Jak jest z max htt na kn9 VS. kn9 -s ??

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy z tymi chłodzeniami na kn9 (nf4) nie ma problemu z mocowaniem, miejscem itp:

http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,38464/

http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,34078/

Maks jaki dam do 110 pln a szukam cos lekkiego z szybkim mocowaniem bo czesto testuje inne procki itp wiec te 2 chlodzonka powinny byc ok, co Waszym zdaniem bedzie lepsze do kn9.

kolejne pytanko jest na kn9 jakaś zależnośc przu ystawianiu trc ? bo w asusie nie ma jak w abicie wartości co 1 tylko na stałe 10 15 20 25 30 ? czy to jest od czegoś zależne ? ja mam 4 4 4 12 24 a moze 4 4 4 12 25 by było wydajniejsze ?.

Jak jest z max htt na kn9 VS. kn9 -s ??

Witam,

Czy z tymi chłodzeniami na kn9 (nf4) nie ma problemu z mocowaniem, miejscem itp:

http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,38464/

http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,34078/

Maks jaki dam do 110 pln a szukam cos lekkiego z szybkim mocowaniem bo czesto testuje inne procki itp wiec te 2 chlodzonka powinny byc ok, co Waszym zdaniem bedzie lepsze do kn9.

kolejne pytanko jest na kn9 jakaś zależnośc przu ystawianiu trc ? bo w asusie nie ma jak w abicie wartości co 1 tylko na stałe 10 15 20 25 30 ? czy to jest od czegoś zależne ? ja mam 4 4 4 12 24 a moze 4 4 4 12 25 by było wydajniejsze ?.

Jak jest z max htt na kn9 VS. kn9 -s ??

Bierz tego pentagrama z linku ale na allegro cena jest 58zł za niego bardzo szybki montaż i temperaturki troszkę lepsze jak na freezerze 64 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do płyty moja konczy sie o ile pamiętam na 310

bzdura - skończył Ci się może proc ale nie płyta. te płyty spokojnie robią HTT w okolicach ~370, a może i więcej ale proce pewnie nie puszczają - sam miałem nacodzień 350 z moim Sempem i z tego co widzę to żaden wyczyn.

z tego co zauważyłem Brisbane wstaje na max HTT w okolicach 330 - tutaj mogę się mylić bo miałem w ręku tylko 3 szt.

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... temat jak widzę głęboki. A ja się wtrącę laicko. Zamierzam najwyraźniej nabyć ową płytę, gdyż nie wygląda żeby było co lepszego do wyboru. Pytanie teraz czy dla mnie jako w miarę zwykłego user'a (oc póki co nie prowadzę, a i nie było na czym dotąd...) ta mobo przypasuje? I jak by ona współpracowała z Linuksem? (Problemy nie sądzę aby miały być, ale lepiej się upewnić, bo nigdy nie wiadomo...) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... temat jak widzę głęboki. A ja się wtrącę laicko. Zamierzam najwyraźniej nabyć ową płytę, gdyż nie wygląda żeby było co lepszego do wyboru. Pytanie teraz czy dla mnie jako w miarę zwykłego user'a (oc póki co nie prowadzę, a i nie było na czym dotąd...) ta mobo przypasuje? I jak by ona współpracowała z Linuksem? (Problemy nie sądzę aby miały być, ale lepiej się upewnić, bo nigdy nie wiadomo...) .

Wszystko jest OK. Nie zastanawiaj się tylko bierz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowić się trzeba, ale już łeb taaaki... w każdym razie po analize dostępnych materiałów wnioskuję że chyba warto. Za bliżej nieokreślony na razie czas dokonam zakupu, a wtedy się okaże co i jak. Lepiej żeby było dobrze, bo jak nie, wrócę tu i spalę ten kurnik:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do posiadaczy KN9

Otóż niedawno znajomemu montowałem na niej AC Freezer 64pro

I dopiero dziś przypomniałem sobie że zapomniałem o umieszczeniu tego "backplate" czy jak to tam sie zwie (taka płytka pod płytę)

 

szukał on dziś czegoś takiego w pudle od kn9 i niestety nic nie było:(

 

I tak sobie myślę może w Kn9 jest on seryjnie montowany na drugiej stronie płyty??

 

Może ktoś coś wie o tym, bo nie za bardzo uśmiecha mi się na darmo wybebeszać cały komputer

 

Albo Abit nie daje tych "płytek"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do posiadaczy KN9

Otóż niedawno znajomemu montowałem na niej AC Freezer 64pro

I dopiero dziś przypomniałem sobie że zapomniałem o umieszczeniu tego "backplate" czy jak to tam sie zwie (taka płytka pod płytę)

 

szukał on dziś czegoś takiego w pudle od kn9 i niestety nic nie było:(

 

I tak sobie myślę może w Kn9 jest on seryjnie montowany na drugiej stronie płyty??

 

Może ktoś coś wie o tym, bo nie za bardzo uśmiecha mi się na darmo wybebeszać cały komputer

 

Albo Abit nie daje tych "płytek"??

Wydaje mi się że jeżeli był zamocowany koszyk do wiatraka to backplate powinien być z tyłu już.Przynajmniej ja mam tak w asusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kn9 miał to juz zamontowane fabrycznie wiec chyba wszystkie to maja .

 

małe ot: czy karta grafiki ma wpływ na wynik w cinebench? tzn gdybym miał np. 8800 a nie 7600GT to wynik byłby lepszy czy karta nie ma wpływu na wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...