Skocz do zawartości
Gość

Abit Kn9 Series - Kn9 Kn9s Kn9 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Bez żadnych problemów! Włożony pendrive jest widoczny w biosie i możesz ustawic priorytet bootowania właśnie na niego.

tnx, jutro to sprawdze ale penka mam cały czas w usb i jak przy bootowaniu kompa dalem esc to jakoos na liscie bootowalnych urzadzen go nie bylo ;p ale sprawdze dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty masz standart mnożnik 9.5 :P

No i co w związku z tym? :unsure: Pytanie było o htt a ja miałem ustawione 9x324, teraz mniej do czasu zmiany chłodzonka bo gorąco...

Edytowane przez zdzich_44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

BTW. Osiągnął ktoś na tej płycie HTT więcej niż 310MHz? Bo razem z kilkoma kumplami zauważyłem, że przy mniej więcej tylu się zaczyna wysypywać.

 

Pisalem wczesniej juz... Moja robi 360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja robi 400 ;] . Po zmianie mnożnika na 6 robi już 350 (proc 2100MHz). Na 8 robi 320 pare. na 9 robi 306max. Stąd moje przypuszczenia co do htt vs mnożnik. ;] Proc chodzi sobie na teraz na def. V. na 2610.

Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoją doszedłem do 316 mhz proc poszedł na 3002 mhz ,mnożnik 9,5 6 godzin orthosa bez błedów tylko nie zrobiłem screena zapuszczę na noc orthosa to postaram się jutro dać screena

moge dodac tylko że temperatury w stresie to dochodzą nawet do 65 stopni ale wszystko jest stabilne

Edytowane przez dlugi70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby mi sie jakis dimm vmod :P Obilo sie moze komus cos o uszy ? :D

Winbond (8pinowy) jest między slotem a gniazdem ATX. Do nózki numer 8 lutujesz 100kOhm pota, a druga nóżke do grounda. I masz regulacje od 1.85 do +5V ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tnx, jutro to sprawdze ale penka mam cały czas w usb i jak przy bootowaniu kompa dalem esc to jakoos na liscie bootowalnych urzadzen go nie bylo ;p ale sprawdze dokladnie

 

Bawilem sie ostatnio w to, jezeli dobrze zrobiles to powinienes miec albo jako USB-FDD, albo USB-HDD - takiej opcji w biosie nie ma, Aleee.. jak wezmiesz na dyski twarde, to wlasnie tam bedziesz mial swoj dysk a pod spodem swojego pendriva :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dlugi

 

piekna sztuka ci sie trafila :)

pewnie tak ale zajeło mi to dwa dni żeby tyle poszedł mausiałem jechac z HTT co 1 mhz bo jak dałem 10 więcej odrazu to mi system nie wstawał dopiero jak zaczołem jechać z szyną co 1 mhz to wszystko poszło z górki, więcej narazie zatrzymalem się na htt 316 i procku 3002mhz troche wkurza mnie ta temperatura niby freezer jest letni dotykajac palcem podstawy to nie ma więcej niż 45 stopni popróbuje jeszcze go podkręcić jak mi się uda to dam screena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://proline.pl/shop.php?prodid=FREEZONE+NP+40+CU - orientuje sie ktos, czy to pasuje na chipset w naszej ulubionej plytce ? ;) Albo moze ktos uzywa Zalmana (takiego http://mcs.pc.pl/shop_img/zalman/ZM-NB47J_2.jpg ) i jak on sie ma do tego standardowego gowna. Bo mam na chacie tego Zalmana, ale nie wiem, czy nie strzelic sobie Pentaka, bo kozacko wyglada. Ale jesli roznica w wydajnosci nie bedzie duza, to zawsze 29zl w kieszeni mi zostanie.

Poza tym, to mozna sciagnac to chodzenie z chipsetu zostawiajac radiator na mosfetach ?? Wogole warto wymieniac ? Bo jebitnie sie to male gowno grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak ale zajeło mi to dwa dni żeby tyle poszedł mausiałem jechac z HTT co 1 mhz bo jak dałem 10 więcej odrazu to mi system nie wstawał dopiero jak zaczołem jechać z szyną co 1 mhz to wszystko poszło z górki, więcej narazie zatrzymalem się na htt 316 i procku 3002mhz troche wkurza mnie ta temperatura niby freezer jest letni dotykajac palcem podstawy to nie ma więcej niż 45 stopni popróbuje jeszcze go podkręcić jak mi się uda to dam screena

Mam to samo z temperaturami... Jakie tempy masz w stresie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z temperaturami... Jakie tempy masz w stresie ?

po 7 godzinach orthosa według speedfana temperatura dochodziła nawet do 65 stopni ale jak pisałem dotykając podstawy radiatora nie mam mowy żeby miał taką temperature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

trafilem slabe sztuke brisbane, ale to o czym napisze to chyba wina mobo(kn9). ustawiam 9 * 280 i mobo juz nie wstaje. pamieci ustawione na bezpieczne wiec to odpada. mnoznik HTT ustawiony na 3, cnq wylaczone. czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% pamięci nei daja rady

dzielnik przy mnożniku 9 to /7 9x280=2520 daje 360MHz na memkach

dzielnik przy mnożniku 9,5 to /8 9,5x305=2898 daje 362MHz na memkach

może sie mylisz i jest to ciut mniej np 9,5x300 i masz odpowiedź

załozenie dla pamieci 667MHz ustawionych na 533Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

na 90% pamięci nei daja rady

dzielnik przy mnożniku 9 to /7 9x280=2520 daje 360MHz na memkach

dzielnik przy mnożniku 9,5 to /8 9,5x305=2898 daje 362MHz na memkach

może sie mylisz i jest to ciut mniej np 9,5x300 i masz odpowiedź

załozenie dla pamieci 667MHz ustawionych na 533Mhz

pamieci byly ustawione na 400mhz i tez nie rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...