Skocz do zawartości
Gość

Abit Kn9 Series - Kn9 Kn9s Kn9 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Czy próbował ktoś podpiąć do KN9 2705220[/snapback]

witam zakupiłem całkiem niedawno tego abita kn9 i chce zakupic takze panel wielofunkcyjny moje pytanko do was czy ten panel idzie podlączyc do tej plytki głownej

 

chodzi o zwykły kn9 nforce4

 

2704556[/snapback]

Jutro sprawdzę jak Abit KN9 współpracuje z Windsorem F3 3800+ :D Przyznam się, że liczę na dużo :D

Jak będziesz miał takiego procka to sie pochwal myślę że 3100-3400 MHz jak najbardziej realne. :)

 

powodzenia w o/c :)

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyprowadzenie pinów dla śledzi USB w Abicie jest chyba analogicznie zrobione do tego co jest w DFI czyli wg. mnie takie coś powinno działać.

Tak jest takie samo => D-Bracket działa :) (tylko USB)

 

Pozdro ;)

Edytowane przez seba_999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawozdanie z OC jak tylko je skończe Teraz miałem przerwę (siła wyższa) i zaraz spowrotem.

 

Ten Windsor przebija Brisbane

To wiadomo od zawsze :D

 

Ile daliście za niego?

Jak narazie jestem chyba jedyny któy przyznaje się do F3 na tym forum. Chyba, że o kimś nie wiem ;) Dałem.. gorsze ;) I do tego miałem jeszcze specjalny upust :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było bo juz sam tego wątku dawno nie śledziłem, ale odradzam stosowania sterów nvidia hdd ide do nforca4 od abita, które dostałem na płytce bo w skrócie powodował o wiele gorsze transfery i co najgorsza sprawiał, że komputer przycinał co jakiś czas na około 0,5-1s co było denerwujące. Po odinstalowaniu jak ręką odjął.

 

A co do CPU to widzę, że jestem nie w temacie, jakieś nowe czy coś, musze poczytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jestem chyba jedyny któy przyznaje się do F3 na tym forum. Chyba, że o kimś nie wiem ;)

 

Nie no mnie pominąłeś :rolleyes:

Dołączona grafika

 

Możesz napisać jak ustawiłeś tego cepa, że idzie Ci na 3,2 GHz? No i jak to zrobiłeś, że VCORE masz 1,25?

Jak widać też mam F3 ale na wyższych taktach i na moim sprzęcie osiągnąłem HTT 340Mhz ale poprzez zmniejszenie mnożnika co spowodowało, że po OC na 3240Mhz sprawowało się gorzej niż standardowe 2800Mhz przy HTT 200Mhz :blink:

Aha no i dlaczego CPU-Z pokazał, że masz 1 CORE? U mnie nawet wersja 1.39 pokazywała, że mam 2 Core. Przyznaj się... wylutowałeś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mnie pominąłeś

Oj przepraszam :D

 

Możesz napisać jak ustawiłeś tego cepa, że idzie Ci na 3,2 GHz? No i jak to zrobiłeś, że VCORE masz 1,25?

Standart to 1,25V. ;]

 

Na 1,35V śmiagał na 3,2GHz. Dziś dalsze OC :D

 

Aha no i dlaczego CPU-Z pokazał, że masz 1 CORE? U mnie nawet wersja 1.39 pokazywała, że mam 2 Core. Przyznaj się... wylutowałeś?

Wina systemu... Ale już wszystko w porządku (patrz test Orthosem).

 

BTW, na 2850 @ 1,25V też cep chodził stabilnie pod Orthosem 2h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka.Czy może mi ktoś powiedzieć co jest grane.Zmieniłem dwie kości Goodramu po 512mb 667 mhz na jedną 1gb 800mhz i zmieniłem w biosie ustawienie z 400mhz na 533mhz i teraz co chwilę jakieś problemy.Proc śmiga na HT 300 X9.5 przy napięciu 1.325V a po zmianie kostki i taktów musiałem dać 1.350V ale i tak po włączeniu windy są jakieś esy typu wystąpił problem z aplikacją everest , firofox.Co jest grane.Czyż by szybciej działający kontroler pamięci tak się zachowywał?

No i spadek wydajności w testach pamięci w evereście ale to chyba wina single chanel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dawno mnie nie bylo na tym forum.

Mam problem. Od około 2 miesięcy ciesze sie swoim nowym sprzetem @ sygnaturka.

Ale mam mały problem.

 

Dołączona grafika

 

Obrazek chyba wszystko tlumaczy. Nigdzie nie moge znalezc tego sterwonika. Pomoze ktos?

Edytowane przez junioor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...