Skocz do zawartości
Gość

Abit Kn9 Series - Kn9 Kn9s Kn9 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

drodzy koledzy mam do was pytanko odnośnie KN9, zakupiłem sobie te płytkę główną i od starego ASUSA mam taki panel z portami USB bardzo proszę mi powiedzieć czy ten panel będzie pasować do KN9 ?? Czy jest możliwość abym coś spalił przez przypadek popsuł podłączając panel od ASUSA. O to panel:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Kolejne moje pytanie dotyczy portu COM który to bardzo potrzebuje czy ten śledź z tym COMEM będzie dobry do KN9

 

http://allegro.pl/item223395081_sledz_port..._oraz_midi.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bardzo proszę dokładnie spojrzeć a dlaczego COM ma nie obsługiwać skoro ja słyszałem ze porty com są takie obsługiwane przez kn9, ja chce zakupić taki port COM

 

 

czekam na info czy podglądacze na płytkę główna ??

 

http://allegro.pl/item223395081_sledz_port..._oraz_midi.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bardzo proszę dokładnie spojrzeć a dlaczego COM ma nie obsługiwać skoro ja słyszałem ze porty com są takie obsługiwane przez kn9, ja chce zakupić taki port COM

A przyjrzyj się dokładnie na płyę główną, uderz się delikatnie w główke i wróć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze gdzieś czytałem na tym forum ze idzie podłączyć porty com do tej płytki głownej

Aż wezmę do ręki instrukcję i zobaczę :) płyta nie ma na laminacie com'a, jedyna rzecz jaka przychodzi mi do głowy to konwenter usb - com zlokalizowany na śledziu i podpinany pod FP-USB (usb bezpośrednio na laminacie), ale wątpie żeby takie cosik było do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile fsb wytrzymują Wam wasze KN9? moja powyżej 310 sie wysypuje oczywiście spod windowsa bo spod biosu to tak ok 299

Tez mialem problem, tylko z 315.

Po zejsciu z oryginalnego mnoznika 9,5x na 9x broblem zniknol i moge juz ustawic 316 (nie sprawdzalem ile max idzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.. A jakie macie temp na PWM (mosfet) ?

 

Ja dzis zamontowałem Infinity, napięcie ustawiłem 1,4v i proca tak do 2945Mhz podkręciłem.

 

I teraz zauważyłem że temp PWM z około 56 podskoczyła mi do ~75 stopni. :blink:

 

Czy ktoś sie orientuje jaką max temp wy3mają mosfety ?

 

A tak swoją drogą możecie pochwalić sie swoimi temp na PWM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.. A jakie macie temp na PWM (mosfet) ?

 

Ja dzis zamontowałem Infinity, napięcie ustawiłem 1,4v i proca tak do 2945Mhz podkręciłem.

 

I teraz zauważyłem że temp PWM z około 56 podskoczyła mi do ~75 stopni. :blink:

 

Czy ktoś sie orientuje jaką max temp wy3mają mosfety ?

 

A tak swoją drogą możecie pochwalić sie swoimi temp na PWM :)

ja mam do 70*c na mosfetach, i to przy doskonałym nawiewie przez samuraja z wentylem 1400obr

mosfety wytrzymują ponad 110*c

jak na infinity to całkiem przyzwoity wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam do was takie pytanko jezli chodzi o dodakowe porty usb to takich sledzi moge maksymalnie odpalic na plycie 3 sztuki prawda zeby meic 6 portów USB ??

 

http://allegro.pl/item226721954_nowe_super...msi_2x_usb.html

 

 

czy te zworki na pylcie służą do odpalania poszczególnych rzeczy p właśnie tych dodatkowych portów ??

 

 

w kn9 wchodzą śledzie 9 pinowe prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam do 70*c na mosfetach, i to przy doskonałym nawiewie przez samuraja z wentylem 1400obr

mosfety wytrzymują ponad 110*c

jak na infinity to całkiem przyzwoity wynik

Moje temp przedstawiają sie następująco (mierzone w samo południe :-P ):

Temp

 

Bude mam dobrze wentylowaną, kable ładnie poukładane,

ciekawe jaka bedzie w chłodniejsze dni.. (Licze że spadnie ze 5 stopni :rolleyes: )

 

Temp pł.głównej mnie troche dziwi 38 stopni a parzy zaraz po dotknięciu.

Bedzie mieć pewnie tyle co temp PWM.. W końcu są razem połączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka słuchajcie sorka ze tak pytam ale porostu sie totalnie nie znam a nie chce czegos sobie zepsuc mam do was pytanko poniwaz własnie zaczełem juz składac komputer (musiałem czekac na wszystkie częćći), wiem ze odeślecie mnie do instrukcji chciałbym jednak zebyscie mi pomogli:

 

 

- mam do was pytanko do czego służą te poszczególne zworki na płycie ?? oraz czy to co zaznaczyłem na płycie numerem 6 to jest linia 12V tak ?? bardzo proszę o podpowiedz do czego ona tak własnciewie służy dodam ze zasilacz mam bequiet 500W ??, proszę także o napisaniu mi do czego te poszczególne zworki tutaj jest schemacik:

 

1 -

2 -

3 -

4 -

5 -

6 -

 

Dołączona grafika

 

bardzo dziękuję za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...