Skocz do zawartości
Gość

Abit Kn9 Series - Kn9 Kn9s Kn9 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no pysiul86 potrafi mnie niezle rozbawic :) Juz dawno tu na forum nie widzialem takich pytan :)

Po czesciach jakie kupil i z jakich skladal kompa moglo by sie wydawac ze sie chlopak cos zna bo sa w porzadku. Ale pytaniami jakie zadaje potrafi czasami "zniszczyc" hehe :)

 

Pysiul86 probujesz czasami cos chociaz zrobic albo pokombinowac czy zawsze odrazu bez zastanowienia sie pytasz ?

To naprawde nie jest ciezko zajrzec do biosu i poprzegladac jakie funkcje sa dostepne.

Ustaw w biosie obroty wiatraka na 100% tak jak napisal Kaaban i juz. Bedzie Ci wtedy caly czas lecial na maksymalnych obrotach.

Ale czasami zanim o cos zapytasz to moze poczytaj cos troche. Tutaj na tym forum mozna naprawde wiele sie dowiedziec, wystarczy tylko poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie było mnie jakiś czas na forum, ale mniejsza o to mam takie małe pytanko, czy może uporaliście się już z problemem opóźnionego wstawania płyty po porannym rozruchu ? bo u mnie nadal po załączeniu zasilania kilkanaście sekund oczekiwania i dopiero wstaje, jeśli już było to proszę nie bijcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz polowac. W tej chwili nawet na Allegro ciezko dostac, ale co jakis czas sie pojawiaja pojedyncze sztuki. A jak sie pojawiaja to przyznam ze osiagaja calkiem niezle ceny w licytacji.

http://allegro.pl/item223466398_abit_kn9_nforce_4ultra.html

http://allegro.pl/item224183991_abit_kn9_n...etna_do_oc.html

http://allegro.pl/item224026970_abit_kn9_nforce_4ultra.html

:lol: :lol:

I pomyśleć że kupiłem ją za 250zł :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile chcesz haha, składam kompa dla kumpla i kn9 jedyny słuszny wybór ;]

Widziałeś ceny na allegro więc wal ile dasz. Gwarancja (kupiona w Agito chyba w maju) bardzo mało używana.

 

ps. cos ktos o nowym biosie słyszał 1.3 bo jakas beta jest ponoć ??

To było by super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe coś jak z Asrockiem dual sata;D, ja swojego Abita kupiłem kiedyś za 239zł w apollo haha.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios 1.3 BETA znalazłem.. ale tylko dla KN opartych o 5xx. ;]

AM2+ mówicie? A są już dobre płytki tego typu? Ja z mojej KN9 jestem super zadowolony, dlatego przesiatka będzie miała sens tylko wówczas, gdy coś na tym zyskamy :D a teraz to wszyscy jadą na X2 3600+, a ceny debiutujących procków pod AM2+ nie znane, więc nie wiemy, czy tak dużo zyskamy przesiadając się z Bri lub poprzednika rewizji F3 podręconego w okolice 3G na te nowe, nadchodzące cacka AMD, bo nie znamy ich cen i możliwości O/C oraz co najważniesze WYDAJNOŚCI :D zalecam rozsądne działania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe coś jak z Asrockiem dual sata;D, ja swojego Abita kupiłem kiedyś za 239zł w apollo haha.

Na allegro KN9 chodzą po 320-340 zł i bardzo rzadko można je trafić. A co do płyty: jest po prostu genialna. DziubekR1, widoczny jest wzrost wydajności ? Edytowane przez martinc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro KN9 chodzą po 320-340 zł i bardzo rzadko można je trafić. A co do płyty: jest po prostu genialna. DziubekR1, widoczny jest wzrost wydajności ?

Stary, narazie na tym pier... Intelu nie moge sobie poradzic z montazem Ninji, te kolki to jakies nieporozumienie. Proc na 2,1Ghz 1,25V, a temperatura w stresie 60C. Juz chyba 5 razy demontowalem wszystko i zaraz mnei ch... strzeli. A najgorsze jest to, ze dzisiaj gosc mi wplaca kase za Brisbane i Abita, wiec sie bede musial z nim pozegnac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McDracullo - a których timingów Ci brakuje poza tymi zarządzającymi elektrycznością pamięci? :lol:

 

A co do biosu 1.3Beta. Hmm... My już mamy D20 bios chłopaki ;] 13Beta nas jakby nie interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McDracullo - a których timingów Ci brakuje poza tymi zarządzającymi elektrycznością pamięci? :lol:

 

A co do biosu 1.3Beta. Hmm... My już mamy D20 bios chłopaki ;] 13Beta nas jakby nie interesuje :)

eee,

Duża ilośc biosów o niczym nie świadczy chyba o tym ze coś sknocili i poprawiają, jak narazie do kn9 na nf4 jest 1.2 i nic wiecej nie potrzeba ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasnę, tylko pragnę zauważyć fakt, że płyty ABITa mam już od 9 lat (tylko ABITa) i jeszcze nigdy nie cofnęli się w czasie z biosami.

witaj w klubie ;-] ja tak samo non top na abicie siedze --> ach ten czerwony laminacik hahhaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasnę, tylko pragnę zauważyć fakt, że płyty ABITa mam już od 9 lat (tylko ABITa) i jeszcze nigdy nie cofnęli się w czasie z biosami.

 

witaj w klubie ;-] ja tak samo non top na abicie siedze --> ach ten czerwony laminacik hahhaa

Fanboys? :P rozumiem, że nf7, kn9 ale jakie jeszcze? O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...