Skocz do zawartości
nrl

New Intellimouse Explorer 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Slowo sie rzeklo ;-)

 

Mycha dotarla do mnie wczoraj i jeszcze sie z nia oswajam ;-) Niemniej kilka uwag moge poczyczynic. Ksztalt myszki jak dla mnie jest znakomity, lepszy niz poprzednio uzywanej mx518 (ktora przyznaje mnie nie meczyla). Obudowa jest z niezlego plastiku, logitech sie umywa, klawisze pokryte guma - jak to w razerach i tylko klik jest jak dla mnie ciut za glosny :-(. Rewelacyjny scroll, najlepszy z jakim mialem do tej pory do czynienia (a myszek przemielilem sporo, zaufajcie mi ;-)) kapitalny, rowny skok i cichutenka praca - nie to co klekot logitecha, no i zadnych ekscesow z gibaniem sie na boki jak to mialo miejsce w ostatnich myszkach microsoftu.

Jezeli chodzi o akceleracje, to niestety ale jest ;-). Na 400 dpi niestety przy szybkich ruchach (paint) gubi sie wiec lowsensowcy niech sie trzymaja od niej z daleka- nie wiem czy nie moze miec z tym cos wspolnego podkladka - ja sprawdzalem na rykoszecie i kucku - gubila sie. W high sens nie stwierdzilem jakichkolwiek nieprawidlowosci, co mnie cieszy bo zawsze uzywam najwyzszej rozdzielczosci.

Instalacja sterow do myszki i firmware to po prostu zenada :-). Jesli ktos zdecyduje sie kupic Habu i bedzie mial problemy, to niech pisze do mnie na prv - nie bede tutaj opisywal calej batalii ;-). W kazdym badz razie fak dotyczacy problemow instalacyjnych jest na forum blueprints.

Podswietlenie jest troche cepeliowe - ze wzgledu na to, ze scroll duzo mocniej swieci niz "light pipe", ktory jest przyjemnie stonowany - w sterach mozna sobie wylaczyc i jedno i drugie, niemniej po restarcie diody zapalaja sie na nowo i trzeba ponownie ladowac zapisany profil - nie znalazlem jeszcze rozwiazania tego buga.

 

Jesli macie jakies pytania albo uwagi (pwlj daruj sobie kasliwosci ;-)) to strzelajcie smialo ;-)

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos gra na 360 w 6cm i zwykłych podkładkach ( szmacianych ) to jasne, że zadowolony ;]

btw: wkamil sprawdź czy nie pomija Ci pikseli ( porównaj na rocohet i na qck )

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zrozumieć można że ty zadowolony jestes. tak przynajmniej po tekscię wyżej mozna wnioskować ;)

No tak :-) Ale jak siebie znam, to i tak sie po paru miesiacach znudzi, jak kazda jej poprzedniczka ;-) A moze tym razem nie.

 

Jak ktos gra na 360 w 6cm i zwykłych podkładkach ( szmacianych ) to jasne, że zadowolony ;]

A to jakis problem, nie kazdy gra 6 na 360 cm :-D (a gram na rykoszecie, kucek sobie w pracy lezy ;-)

 

btw: wkamil sprawdź czy nie pomija Ci pikseli ( porównaj na rocohet i na qck )

Hmmm... ale w jaki sposob? Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jej sprawdź czy dobrze z nią współpracuje, czy gorzej niż QcK. Popatrz czy bez problemu poruszasz nią o 1pix, itp.

Czyli czy po prostu lepiej zachowuje się na szmacie, czy na plastiku.

Chyba lepiej na szmacie, ale ja wole na plastiku ;-)

 

Pikseli nie pomija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno ;]

Spróbuj wykonać w miarę szybki ruch, ale taki przy którym się nie gubi ( teoretycznie ) na rykoszecie i na qck ( takiej samej długości na obu ). Czy porusza się o tyle samo?

Wydaje mi sie, ze tak, ale recze za wynik :D W koncu musisz miec cos do testowania :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam poprzednia wersje Intellimouse Explorera 3.0A i mam dziwny problem wydaje mi sie ze jest zabrudzna, gdy klikam lewym przyciskiem myszki bardzo czesto zdarza sie ze powstaje z tego dwuklik, pomimo iz wciskam raz, (mam ustawione na 2 klik w opcjach) i teraz pytanie jak mozna ja rozebrac i wyczyscic zeby tylko nie rozwalic jej! czy ktos wie jak to w srodku wyglada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...