Skocz do zawartości
nrl

New Intellimouse Explorer 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft has just announced a new line of peripherals for PC gaming nuts. First up is the Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0, a mouse made for extreme gaming.

 

“We are reintroducing IntelliMouse Explorer 3.0 in response to the demand from PC gamers worldwide,” said Melissa Dewick, product marketing manager for Microsoft Hardware at Microsoft UK. “People were literally carrying around their IntelliMouse Explorer 3.0s in protective glass cases, and rightly so — there isn’t a mouse on the market that can beat this design for comfortable play and precision for low-sensitivity first-person shooter games.” This one has fancy features like Precision Booster, 9,000 FPS, sensitive scroll wheel, and perhaps the most impressive: Gaming Toggle which allows you to switch games and programs at the touch of a button. It's set to be released in October for£34.99

 

The 360 Wireless Controller is coming to the PC with an integrated headset jack for PC headsets. The price will be announced closer to the release date in December.

 

Last but not least, a gaming mouse from Razer and Microsoft known as the Habu that promises best in-class gaming for £59.99, launching around the same time as the IntelliMouse

 

We'll give you more info as soon as it comes our way.

Bill Gates ma we krwi agresywne wpychanie się na różne rynki po najmniejszej lini oporu. W taki sposób między innymi system Windows odniósł sukces. Teraz właściciel Microsoftu znalazł świetną okazję w świecie zawodowych graczy zapowiadając wypuszczenie starych myszy w nowych garniturach.

 

Pierwsza z nich to przez przypadek sławne na scenie Intelli Mouse 3.0, lecz w nowej wersji. Kształt gryzonia praktycznie się nie zmienił - wszystko pozostało tak jak dawniej wymyślono. Jedynie design został dostosowany do najnowszych trendów. Wiele jednak zmieniono we wnętrzu. Jak zapowiada producent, nowe IE 3.0 ma charakteryzować się częstotliwością próbkowania w wysokości 9000 klatek/s, maksymalną prędkością 137cm/s i maksymalną akceleracją 25g. Robi to wrażenie, bowiem takich parametrów nie ma nawet Razer Copperhead, czy Logitech G5.

Zdjęcia IE 3.0

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

recenzja

 

http://hardware.gotfrag.com/portal/story/34387/

 

Dołączona grafika

 

Kolejną zapowiadaną myszą jest Habu (MS nie ma pomysłów do nazw...), które w przeciwieństwie do poprzedniego gryzonia ma całkowicie nową konstrukcję. Nie ma za to nowej elektroniki. Wnętrzności Habu zostały zaprojektowane we współpracy z firmą Razer. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie parametry owej myszy są takie same jak wspomnianego wyżej Copperheada...

Microsoft Habu – Parametr

 

 

recenzja

http://www.metku.net/index.html?path=reviews/habu/index_eng

 

* Możliwość zmieniania pozycji bocznych przycisków.

* 2000 DPI

* Możliwość zmiany DPI „w locie” spośród opcji: 400, 800, 1600 i 2000

* Tryb ciągłej gotowości. - Jak dotąd kiedy zostawialiśmy mysz w bezruchu – laser się wyłączał, bo po prostu nie był używany. W Habu laser będzie zawsze włączony, aby ograniczyć czas potrzebny na jego rozruch w momencie, gdy zaczniemy znów poruszać myszą.

* 45 cali na sekundę – taką prędkość wyłapuje laser myszki

* Siedem programowalnych przycisków

* Teflonowe przyciski, które mają na celu umożliwić najlepszą jak dotąd kontrole klikania.

 

Zdjęcia Habu

Dołączona grafika

http://www.razerzone.com/Products/Gaming-M...u-Gaming-Mouse/

 

Obydwie myszki mogą sporo zamieszać na rynku peryferiów dla zawodowych graczy. IE 3.0 ze względu na sentyment i bardzo dobre parametry. Habu za to zamiesza sprawdzoną technologią Razera. Pytanie tylko ile to wszystko będzie kosztować?

 

szykuje się ownage dla reszty myszek :D z przyjemnością wymienię mojego a4techa na nową zabawkę od microsoft/razer :D

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa edycja ie 3.0 to bedzie rzeczywiscie ownage, duzo luzi czeka na ta mysz. Ksztalt idealny, kultowy produkt tyle ze teraz nie odstajacy parametrami sensora od konkurencji. Mysle ze bede zainteresowany ta mysza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce Razera pisze, że ten Habu ma 7 przycisków. Ale ja sie doliczyłem 5 (2 główne, 1 w rolce, 2 pod rolką). Gdzie te 2 pozostałe? Z boku?

tak :) dokładnie po lewej stronie pod niebieskim paskiem. Widać je w przybliżeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, sam miałęm IE3.0 i wiem, że jest super. Ciesze się, że wyjdzie reedycja, ale mam nadzieję, że źle zrozumiałęm newsa:

 

and perhaps the most impressive: Gaming Toggle which allows you to switch games and programs at the touch of a button.

Czy to oznacza wepchany na siłę, nikomu niepotrzebny debilny przycisk, który kazdy po zakupie myszki od razu wyłączy w sterach? Na fotkach nic takiego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, sam miałęm IE3.0 i wiem, że jest super. Ciesze się, że wyjdzie reedycja, ale mam nadzieję, że źle zrozumiałęm newsa:

Czy to oznacza wepchany na siłę, nikomu niepotrzebny debilny przycisk, który kazdy po zakupie myszki od razu wyłączy w sterach? Na fotkach nic takiego nie widzę.

Dlaczego? Przeciez mozna go sobie zbindowac do jakichs pozyteczniejszych zadan :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapowiada producent, nowe IE 3.0 ma charakteryzować się częstotliwością próbkowania w wysokości 9000 klatek/s, maksymalną prędkością 137cm/s i maksymalną akceleracją 25g. Robi to wrażenie, bowiem takich parametrów nie ma nawet Razer Copperhead, czy Logitech G5.

NO NA RESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bije pokłony za tą decyzje Microsoftowi ...

Nowa InteliMouse Explorer 3.0 daje dokładnie to czego oczekiwałem od myszki ...

Jeszcze więcej precyzji i moim zdaniem najwygodniejszy gryzoń jaki kiedykolwiek powstał ...

(dla ludzi z dużymi dłoniami, moja żona twierdzi że na małe dłonie da best są X-710F oraz Microsoft Comfort 3000 )

 

Moja IE 3.0 doczeka się wymiany po 8 latach "służby" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że zmienili tylko kolor i bardzo dobrze bo jakakolwiek zmiana jak dla mnie w kształcie była by krokiem "wstecz"

 

Jedyne co po mojemu mogli by poprawić to zasłonić ten przeźroczysty plastyk z tyłu żeby myszka nie świeciła po oczach jak oglądam film z łóżka/poziomu biurka...

A najlepiej jak by wcale nie świeciła albo bardzo delikatnie od spodu:)

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadzac po zdjeciach napewno bedzie miała normalne kolko (no chyba ,ze chodzi ci o sprawe przeskoku) ,a nie o tilt'a :)

Tilt mi nie wadzi, nie korzystam. Ale ten brak przeskoku w IE4.0 jest irytujacy. O ile w codziennej pracy jest ok, bo i tak scrolluje "na oko" (znaczy patrzac na efekt na ekranie), to w grach strasznie to utrudnia zycie (wlasnie dlatego, ze musze sie patrzec na efekt na ekranie, zamiast intuicyjnie wyczuwac o ile pozycji przewinalem np. liste czarow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego nie chwalili się rozdzielczością...

Głupi żart, chyba, że ktoś gra tylko w CS...

Czyli jak mam ie 1.1a (kosztującą zaledwie 69zł), to jest w sumie wcale nie gorsza od nowego mega-wypas 10/10 ie 3.0 (nie patrząc na kształt), a po przestawieniu na 500Hz w ogóle l33t.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mi sie podoba w tej myszcze, a raczej w jej sofcie - Instant Viewer, czyli taki ladnie zrobiony Alt-Tab pod jednym przyciskiem.

 

Mam cicha nadzieje, ze ten soft pojawi sie w koncu w downloadzie M$ i bedzie dzialal rowniez z innymi myszkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...