Skocz do zawartości
cin_mar

Pomoc W Doborze Zestawu I Wymianie Pamieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znajomy chce kupic jakis zestaw za 1450 zl i upatrzyl sobie takie komponenty:

 

PD 805 - 380

ASUS P5LD2 - 400

GALAXY 7300GT 128 Zalman - 333

Jakies pamieci 2x512 667

 

Myslalem czy nie sprzedac mu swoich Geili z siga tj 2x512 667@900 i sobie wymienic je na Patrioty. Jak myslicie oplaca sie, czy roznica w wydajnosci bedzie niewielka??

 

I co myslicie o tym zestawie??

 

Slyszal moze ktos juz cos o nowej plycie Gigabyte GA-945PL-S3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASRock K8 939Dual-SATA2 ULI M1695

AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX

galaxy może być

ramik moze GeIL Dual 2 x 512MB ULD PC-500 CL2.5

 

i wszystko będzie dobrze śmigać.

 

Ale jak znajomy chce intela może być ten zestaw co podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic P4 to jego sprawa, ale dalej mi niekt nie doradzil. Czy oplaca sie sprzedac mu moje Geile z siga i kupic sobie dla mnie w zamian Patrioty czy nie bedzie duzej roznicy, bo jak nie to nie bede kombinowal, bo i tak te geile leca mi na 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChrisG

Rozumiem ze nie namawiasz cin_mara ( a moze cina_mar? :wink: ) do udzialu w brutalnym pokazie sily 5kg jasia tylko do pokazania 3-4 testow wydajnosci prockow w przedziale do 400PLN? [; No to podrzuc linki :wink: A kolega niech poda argumenty za P4 ( prawdopodobnie fanaberie ale warto poczytac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wybilem mu z glowy tego PD coprawda nie mlotkiem ale tez skutecznie. I skonczylo sie na Conrolku 6300 i DS3 bardzo fajna kombinacja, sam to mam tyle ze z 6400 ktory idzie na 4GHZ :) tylko dlaej nie wiem jak z tymi ramkami, ale hcyba zostane z geilami bo pewnie roznica marginalna bedzie. A graficzke bierze Galaxy 7300GT Zalman ale 128 na 256 nie dalo mi sie juz go namowic :)

 

PS. poprostu cin_mar :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...