Skocz do zawartości
Gość M@St3R

Wytoczono proces przeciwko bezdomnemu za obrazę Lecha Kaczyńskiego

Rekomendowane odpowiedzi

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/Pr...ego,784242,2943

 

Dla własnego spokoju wolę tutaj nie używać słów pogardy w strone Lecha. Kaczyńskiego, ale własnie przed momentem scyzoryk sam mi się otworzył

 

.. ale nie moge zrozumieć tej głupoty i chorej zarozumiałości !

kurrr precz z tym prezydentem on nie ma sie czym zajmować tylko pojedynkować...

Edytowane przez M@St3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to prokuratura wytoczyla proces. wlasnie widac ja PANSTWO atakuje bezbronnego i bezdomnego majac 100% pewnosc ze wygra. Jeszcze zeby tak wytaczali prosecy powazniejszym przewinieniom...

Na szczescie za bezdomnego wstawi sie helsinska organizacja praw czlowieka i dadza mu swojego adwokata! Jednak proces z gory i tak jest przegrany bo bezdomny nie ma nawet pieniedzy na uiszczenie kary wiec i tak i tak pojdzie do wiezienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym słychać już od jakiegoś czasu, ale na krótko sprawa przycichła. Teraz oglądałem Teleexpres i mówili, że mówił to po pijanemu. Ale to bezsens karać bezdomnego. Jak tak dalej pójdzie to zaczną przeglądać różne fora internetowe i karać użyszkodników, którzy napisali coś na prezydenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, każdemu należy się odrobina szacunku.

 

31-letni bezdomny :?: Bozia nie dała rączek do pracy :?: Niech się weźmie za robotę, ale widocznie potrafi tylko narzekać i obrażać. Po prostu życiowa [ciach!]ła i tyle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/Pr...ego,784242,2943

 

Dla własnego spokoju wolę tutaj nie używać słów pogardy w strone Lecha. Kaczyńskiego, ale własnie przed momentem scyzoryk sam mi się otworzył

 

.. ale nie moge zrozumieć tej głupoty i chorej zarozumiałości !

kurrr precz z tym prezydentem on nie ma sie czym zajmować tylko pojedynkować...

Nie lubię kaczki, ale zmień nazwę tematu, bo ta zawiera duży błąd:

...Lech.k Wytacza Proces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tez troche medialna zadymka. Panów K. nie lubie, ale bez przesady. Odzegnali sie od tego. a prokurtura swoje. albo zadymka PO albo sznureczki PiS - i tych i tych nie lubie...

jedni kradną lewą drudzy prawą łąpą.. są tez tacy co kradną dwoma - co są z centrum :/

Co za róznica..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest, bezdomny nie moze obrazac prezydenta a Macierewicz moze obrażać najwyższych urzędników i oskarżać ich bezpodstawnie ale za to nikt nawet nei mysli go karac ...

jak widac prawo nei dla wszystkich równe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia no według mnie to jest kpina :/

 

"Spieprzaj dziadu" - tak to było ? było w wiadomościach, teleekspresie, wszyscy mieli okazje zobaczyć i posłuchać elokwencji ( pożal się Boże ) prezydenta i co ? i nic ;/

kaczuszki bardzo nie lubia jak sie nastaje na ich majestat - szczerze nienawidzą niemieckiej satyry, w Polsce zaprowadzono taki zamordyzm że komicy/satyrycy nie mówią ( w TV ) NIC o polityce - zauważyliście?

 

a tu aż się prosi : Lechu - mały-gruby-łysawy-bełkoczący-gburowaty człowieczek, który na to wszystko ma permanentne obstrukcje, śmierdzące oddech i wali wiatrami na okrągło ( tak tak - ma poważna chorobę układu pokarmowego z takimi objawami ) - prawdziwy model dyplomaty i polityka

jego braciszek - równie mały-gruby-łysawy-bełkoczący-gburowaty człowieczek, który będąc już w mocno zaawansowanym wieku nadal mieszka z mamusią chmara kotów/jednym kotem ( zależnie od relacji ), i ma lęk przed lataniem - następny wzorowy dyplomata i polityk

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
juz chyba lepiej by to wyglądało jak by byl niepraktykujacym pedałem ..

cała otoczka dwugłowej władzy ...

konferencje prasowe dla Radia Maryja Exclusive ...

no i koalicja z Romanem Giertychem ( oblałeś ale zdałeś ), Lepperem - facet ma prawomocny wyrok sądowy na karku i zostaje wicepremierem

 

i co ? i nic - nikt nawet nie piśnie o tym albo owym bo od razu czapa

 

ps. no, to ja czekam na wezwanie do sądu ....

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luk3 wiele w tym prawdy, niestety :cry: Ale słowa dość ostre i nie wiem czy zgodne z regulaminem (na pewno nie z polskim prawem :D ) :?

 

Ogólnie sytuacja w kraju przypomina tą jaką mieliśmy przed osiemdziesiątym dziewiątym z tą różnicą, że poglądy dotyczące Kleru sa równie restrykcyjne tylko w drugą stronę :-| pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce zaprowadzono taki zamordyzm że komicy/satyrycy nie mówią ( w TV ) NIC o polityce - zauważyliście?

Obejrzyj "Szkło kontaktowe" na TVN24 - non-stop wyśmiewają się z polityków szczególnie koalicyjnych. Już od dłuższego czasu i nikt im nic nie zrobił :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt mało telewizji ogladam a TVN 24 nie mam :>, nie no nie sądzę zebym postapił wbrew regulaminowi popełniając powyższego posta i pisząc sama prawdę na temat całego tego bajzlu jezeli jednak jakiś mod uzna, że tak, to się pożegnam z tym forum :huh:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wiem juz raz sie żegnałem ale to było pochopne i dotyczyło ramu pewnych kwestii sprzętowych inna historia :wink:
Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, to prokuratura robi zadyme a nie Prezeydnt.On moze w koncowej fazie to zawiesić....

 

 

PS: Ciekawostka.Woczoraj podłączałem i konfigurowałem(net i drukarka) dwa kompy dla biura senackiego PO a dzisiaj dwa kompy dla biura senackiego PIS (jutro prawdopodobnie dla Samoobrony :] ) .W PO dwóch senatorów zachowywało sie jak buraki. Chodzili nadęci jak bym musiał to zrobić w jedną minute.Wiecej czasu zajeło mi zriobienie protokołów przekazania sprzetu niz konfiguracja.Kręcili sie jak owsiki w tyłku.NIe miłe wspomnienia. dzisiaj natomiast pełen szacunek.Żona pierwszego senatora zrobiła herbatke, pogadalim troche :P , mucha nie sada,na koniec pozegnała sie łądnie i zyczyła wszystkiego dobrego :] .Natomiast u drugiego senatora podali zimny soczek :] POgadali troche, popytali dlaczego nowe kompy, przeciez stare były dobre jeszcze...POwiedziałem ze nie wnikam, ja tylko przywoze i ustawiam :] Fakt faktem dobre maszyny dostaną wszyscy senatorowie do biura.....Na koniec łądnie podziekowała. Jaki morał??fajniejsi są senatorowie PIS :P (taka mała statystyka, wiecej powiem jak obskocze wszystkich :] Pewnie w SLD będą chcieli łapówke :P

 

 

sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekmh: senat to że tak powiem z tego co wiem inna bajka ...

OT: jakie cfg tego co wywalili i co waść instalowałeś ? To jest ciekawe :D

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze senat to co innego dlatego napisałem ze to z tak sobie napisłem :]

 

Firma w ktorej pracuje wygrała przetarg na 105 kompów dla senatorów.Wszystkie FS z czytnikami kart z podpisami cyfrowymi :P - tak na zaś :] Kompy stare ich były cienkie.Njamocniejszy to p4 1.6ghz :] Najsłapszy to jakis tam duron był około 1 ghz :lol: Wiec zmiana faktycznie była potrzebna :] .Fakt faktem kompy ktore teraz mają ihmo za mocne są jak dla nich, troche strata kasy ihmo.....(sami senatorowie z PIS dzisiaj tak mówili - nie z PO).Konfigi??Tajemnica służbowa :P Chyba ze wiecej osób bedzie chciało wiedziec to sie napisze wsio :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przy okazji tej sprawy jestem ciekaw co większość z was "kozaków" robi , gdy ktoś obrzuci was gnojem ? pojedzie jak po psie ? zmiesza z gno*em i wyzwie od najgorszych ? a wszystko to jeszcze słyszą ziomale lub wasza panna ?

 

 

co ? co słyszę ? odwracacie się , ignorujecie cała sprawę tak jakby nic się nie stało czy może "klient" dostaje oklep ogólny ? dajecie z buta w mordę czy może z bańki ? a może jeszcze trepujecie jak już leży na glebie ? ..... pewnie wielu z was jeszcze woła kumpli do pomocy. Widziałem podobne zachowania "bo się krzywo patrzył" więc w tej sytuacji wcale się nie dziwię , że sprawa przybrała taki a nie inny obrót , choc może zamiast procesu faktycznie powinni go złapać , zaciągnąć przed sejm i tam mu doje …. go „zbić”

 

 

poza tym nauczcie się czytać : to nie Kaczyński wytacza proces ale prokuratura a stanowisko kancelarii prezydenta jest tu nieco innego zdania

 

Teraz każdy pisze o Kaczyńskim źle a ja ciekawy jestem jakim cudem dostał się na stołek , skoro podobno nikt na niego nie głosował ?

Edytowane przez M@St3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym nauczcie się czytać : to nie Kaczyński wytacza proces ale prokuratura a stanowisko kancelarii prezydenta jest tu nieco innego zdania

ehem ale jak widać obowiazuje pewna linia polityczna jakis tam wyznacznik drogowskaz czy jak zwał i on z powietrza się nie wziął ciekawe czy identyczna byłaby reakcja nie wiem na obrazę J. Marii Rokity :lol: -nie sądzę Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest śmieszne

Będą ganiać 1 człowieka, na dodatek bezdomnego za pare słów ? Ile osób dziennie wypowiada się źle na temat prezydenta, po prostu tysiące... I co, i będą ganiac tego 1 żeby pokazać, że coś robią ? G**o robią ! Takimi bzdetami się zajmują, ministrowie jeżdzą w 2 wozy BMW pancerne o wartość 200 tys jak nie więcej, i to ma być TANIE PAŃSTWO ?

Zamiast zając się na prawde czyms poważnym, to oni będą bezdomnego ścigać... PARANOJA

I nie mówie tu wcale o prezydencie, ale o sejmie. Jestem tylko ciekaw, jakiego on jest zdania, bo z tego co wiem to się nie wypowiadał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...