Skocz do zawartości
Gość M@St3R

Wytoczono proces przeciwko bezdomnemu za obrazę Lecha Kaczyńskiego

Rekomendowane odpowiedzi

a ja przy okazji tej sprawy jestem ciekaw co większość z was "kozaków" robi , gdy ktoś obrzuci was gnojem ? pojedzie jak po psie ? zmiesza z gno*em i wyzwie od najgorszych ? a wszystko to jeszcze słyszą ziomale lub wasza panna ?

Kiedyś waliłem po ryju za obelgi, od kilku lat jestem asertywny :)

 

Co do tego "bezdomnego" - kolo ma pokaźną kartotekę i świętoszkiem nie jest. Nazbierało mu się i tyle.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mochery nie zaglądają na nasze forum dlatego wychodzi że nikt nie głosował.

Ja glosowałem na PiS i pana Kaczyńskiego i ponownie również bym zaglosował. A czapki nie noszę :D Słucham tylko winampa :lol2: (a na nim metalu :twisted2: ) Edytowane przez Pawelek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lepiej, napisali nam taką konfiguracje ktora powinna być minimalna ze szok.Wszystko tak wyszczegolnione ze smialismy sie ostro :] Dobrze ze numeró seryjnych nie podawali :] .WYglądało to tak jak by wszystkie podzespoły były czytane ze specyfikacji serwisowej :]. NO troche lamy z nich ale wszyscy fucha po znajomosci......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chcą pokazać że czepiając się zwykłego bezdomnego człowieka są grupą która dobrze sobie radzi z takimi typami :| Zamiast zainteresowac sie ludźmi którzy mają naprawde nasr**** w papierach to nie, musza brac takiego biedaka. A dlaczego ? - Bo łatwiej go uchwycic :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię kaczki i tego co robi (To, czego nie robi, a co obiecał, też mi się nie podoba.), ale zmień nazwę tematu, bo zawiera zwykłe kłamstwo. Kaczyński nie wytoczył nikomu procesu. Kancelaria prezydenta odcina się od tej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zainteresowac sie ludźmi którzy mają naprawde nasr**** w papierach to nie, musza brac takiego biedaka. A dlaczego ? - Bo łatwiej go uchwycic :blink:

Z tym sie akurat zgodzę... Prawo zawsze najbardziej boleśnie dotknie najsłabszego :?

 

Natomiast co do tej konkretnej sprawy to została w ewidentny sposób nagłośniona przez opozycję... przecież to widać... :? W Polsce są dużo gorsze przypadki niesprawiedliwości i nikogo to nie obchodzi... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paranoja ten news.

 

ci ludzie chyba nie wiedzą co się wypisuje w sieci na temat 'prezydenta'...

Wiedzą wiedzą ;) Myślisz że kaczki też nie wiedzą jaki stosunek ma do nich większość społeczeństwa a szczególnie młodzieży. ?

 

Dla mnie to cała sprawa zbyt nagłośniona.Jednak przyznam ,że prawo w Polsce często jest po niewłaściwej stronie. Ja nie słyszałem na własne uszy jak on puszczał tą wiązankę. Są świadkowie ? To też zawsze można załatwić. Nie mam kompletnie zaufania do naszego obecnego rządu...

 

Przyznam jedynie ,że wyzywanie kogoś czy to polityka,czy księdza ,który wydaje pieniądze od wiernych na prawo i lewo dla swoich interesów i zachcianek do niczego nie prowadzi. To niczego nie zmieni co byśmy na ścianach powypisywali. Trzeba się pogodzić z tym, że przez te lata kaczka wraz ze swoim braciszkiem będą rządzić. Można tylko załamywać ręce albo jak niektórzy wolą gdzieś do jechać i żyć w UK ,Holandii Irlandii ,Kanady .. etc (czemu wcale sie nie dziwie) albo cierpliwie czekać do następnej kadencji i zadecydować kto ma rządzić. Ja na PIS nie głosowałem i mogę napisać że nie czuję sie odpowiedzialny ale co to teraz da :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paranoja ...

Chciałeś nabić sobie 1 posta pisząc jeden nic nie wnoszący wyraz ? :blink: :D

Edytowane przez M@St3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wcale nie patrze na to ile mam postów ( coś koło 1K :D )

niech robią takich akcji jak najwięcej to się pożegnają z nastepną kadencją, później będzie PO a później :blink: UPR z Mikke'm na czele :joke: =-> do Polaków nie trafiaja logiczne argumenty, więc to nie możliwe :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta nagonka na dziennikarza to za tego fucka tylko!? ahahah niezłe popaprańce

Tak właśnie za tego fucka omg :mur: :mur: Jeszcze wyznaczyli debile nagrodę dla tego co poda personalia tego dziennikarza omg :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest metoda rodem ze stanów. Tam tez o wszystko się ciąga do sądu. Nie tak sie spojzysz - obraza, mmolestowanie.

Tam robią tak politycy nizszych rzędów.. u nas sama "smietanka"..

Ciekawi mnie ze w myśl polskiego prawa - nagonka na "chomo" czy "aborcję", czy "zydowstwo" jest zakazana - i nikt nikogo po sądach nie ciąga, natomiast - LPR ciaga kazdego, nawet jakiegoś reportera, który nie wiadomo dlaczego ten znak pokazal ani w jakiej sytuacji, ale na pewno "znajdzie się 12 000 mocherków", którzy potwierdzą ze zrobił coś złego, co wiecej będzie to obraza katolickości...

Ja nie jestem katolikiem.. ale nie wiem jak katolicy mogą głosować na taie partie, gdzie kolesie sobie po prostu religią mordy obcierają...

Dla mnie większym bluznierstwem jest ciąganie po sądach artystów, niz ta instalacja z "przewróconym przez meteor Papieżem" - czy nie był on człowiekiem? Czy nie mogl popelnić błedu? Czy był n iemiertelny? Czy była to obraza BOGA?

Dzięki takim "motywom" swiat patrzy na polski katolicyzm jak na zascianek sarmacki, który prostych przenośni artystycznych nie rozumie..

 

Czy ktoś dał zgloszenie do sądu na kolesia który TVN zyzywa od zydów? Albo cale gromadki "rodziny radia" które bluznią na temat zydów, czy innych blizej nieokreslonych "mitycznych wrogów rasy" ?

Moze czas ich bronią ich pokonać? Tylko kto się bedzie babrał w kale?

Zglosisz popelnienie przestepostwa, to nastepnego dnia 2000 okolicznych babć będzie pikietowało przed domem - jeszcze któraś niechcąco zejdzie ze swiata - i bedziesz "winny smierci chrzescijanki - ty paskudny zydzie"!

Ale chyba innego wyjscia nie ma jak tylko wziąc się w garść i pokazywać mocherkom debilizm sytuacji - gdy bezdomnych ciaga się po sądach, a ksiadz za przewały ze sprzedazą ziemi, czy polityk za molestowanie - ma odraczane w nieskonczoność sprawy..

lub nasz minister z wyrokiem i inni tacy.. Begerowa fałszowala glosowania? W piatek widzialem w obradach sejmu jak nadal tam jest - jak to mozliwe?

 

i jeszcze to

http://wiadomosci.onet.pl/1376996,11,item.html

Edytowane przez Galago De Codi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parada równości była nielegelna - władze na nią nei pozwoliły, natomiast demonstracja noenazistów ( wiadomo z jakiego ugrupowania ) przeciw homoseksualistom była w pełni legalna choć polskie prawo tego zabrania ... panowie policjanci ladnie stali w kolumnie i patrzyli jak ci "dobrzy skinhedzi" napadali słownie i fizycznie na tych "wrednych i paskudnych homoseksualistow " ...

P.S. ja bym był bardzo zadowolony gdyby Mikke doszedł do władzy, mówie to otwarcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azyl podzielam zdanie co do pana Janusza Korwin-Mikke.

również właśnie jego widziałbym u władzy.

 

idealnym rozwiązaniem dla Polski były by wcześniejsze wybory.

wtedy PO zdążyło by się zbłaźnić (wydaje wam się, że za ich panowania będzie lepiej? to macie rację - wydaje wam się).

może wtedy Polacy poszli by po rozum do głowy i przy następnych wyborach wybrali by np. PJKM.

 

póki co żyjemy w państwie gdzie człowiek dostanie wyrok za to co powiedział po pijaku, a całkowicie trzeźwy pan Macierewicz oskarżający byłych ministrów pozostanie bezkarny. no cóż - kolejny raz dziękujemy wyborcom PiSu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

P.S. ja bym był bardzo zadowolony gdyby Mikke doszedł do władzy, mówie to otwarcie

Mój kandydat w zeszłorocznych wyborach :rolleyes: Niestety nie przeszedł pierszej tury :cry:

 

Taka mała refleksja mnie naszła...w Polsce będzie lepiej za minimum 30lat :-| A to dlatego, że mamy taką władzę na jaką zasługujemy (a przynajmniej większość "aktywnych" wyborców). Większość wyborców to ludzie mający już na karku kilka ładnych lat i pamiętający ubiegły ustrój. Co gorsza większośc z tych ludzi żyje w świadomości, że "komuna" nie była taka zła... :blink: Dlatego też mamy przy władzy PiS, który dąży do osiągnięcia jak największej władzy i centralizacji wszystkiego co się da :sad:

 

Sorry za taki mały OT :)

 

To chyba będzie +3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+4

 

Najwyższy Czas da się czytać, ekonomicznie jest więcej niż w porządku. Mikke jako gość też sensowny, choć niestety straszny raptus i nerwus (był gościem konferencji organizowanej przeze mnie, więc coś o tym wiem) i niestety bez szans na ogólnokrajowe poprarcie, choć podobnie jak Ali i ja na niego głosowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś już o tym pisał a nie chce mi się wertować całego topiku.. ale.. :] na pierwszej stronie NIE jest ogłoszenie ,poszukiwany dziad' czy coś.. chodzi o to, że redakcja szuka tego pana, którego kaczo.. kaczyński zwymyślał od spieprzaj dziadu, chcą go zasponsorować i pozwać prezydenta :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś już o tym pisał a nie chce mi się wertować całego topiku.. ale.. :] na pierwszej stronie NIE jest ogłoszenie ,poszukiwany dziad' czy coś.. chodzi o to, że redakcja szuka tego pana, którego kaczo.. kaczyński zwymyślał od spieprzaj dziadu, chcą go zasponsorować i pozwać prezydenta :>

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...