Skocz do zawartości
lukadev

Problem Z Linia Telefoniczna I Dsl'em

Rekomendowane odpowiedzi

Moj problem jest taki. Niedawno wprowadzilem sie do nowego mieszkania, Aktywowalem linie telefoniczna tylko po to, zeby zalozyc internet. Nie mam telefonu. Moja linia zostala przejeta przez niezaleznego dystrybutora internetu itd. Dostalem Router W-fi. Podlaczam go do gniazdka i [gluteus maximus] kontrolka DSL sie nie swieci. NIC. Wyglada jakby nie bylo sygnalu DSL. Dzwonie do Providera i pytam co jest. On mi tlumaczy oczywiscie jak podlaczyc router do gniazda ja sie smieje i mowie, ze wszystko jest dobrze podlaczone, a ja dalej juz od 3 dni nie mam polaczenia DSL. On mi mowi ze Internet zostal juz aktywowany, ale ze linia przejmowana od innej firmy najprawdopodobniej nie zostala aktywowana i zebym czekal. juz mnie to w....pienia bo czekam i nic. A kazali mi jutro zadzwonic jakby nic sie nie zmienilo. Jest moze jakis sposob, zeby sprawdzic czy ta lnia dziala. Komputer sie laczy z routerem. Wiec sa moze jakies programiki z ktorych mozna dzwonic z komputera etc. Sprawdzic linie. Puscic ping. Bo moze wada jest slaba jakosc linii i tyle. Chociaz provider powiedzial ze moja linia jak najbardziej nadaje sie do Dsl'a.

Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm niech przyjdzie jakis specjalista od nich a oni pewnie aktywowali neta twoimi sasiadowi taki burdel tam jest ze masakra postrassz ich ze jak nie przyjda w okreslonym czasie to zrywasz umowe i jeszcze niech ci z abonamentu potraca te kilka dni zwloki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...