Skocz do zawartości
gate26

LCDek 15" NEC 1550V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak wyżej : NEC 1550V nówka za 800zł brutto. Tanio i ze sklepu..sam nie wiem czy inwestować... W sumie monitora jeszcze nie szukam (dopiero za 6miech zmieniać mam zamiar) a ten ma tylko analog, ale ta cena.... Hmm ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wsadzaj na allegro , tylko sobie zostaw - boombastic monitor - miałem , to wiem .

Nie sądzę żeby w kwocie do 1600 kupić monitorek LCD o takiej jakości obrazu jak NEC...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie wstałem i idę go qpić, Wyprzedaż ruszyła - może jeszcze zdążę... hehe cena to jednak niecałe 8stów i to mnie przekonało ; gdzie ja znajdę LCD Neca za tyle, a oczy na starość szanować trzeba.. Jak mi się uda to podpisik zmienię...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki i jusz w domku.. Czekam tylko niech sobie spokojnie odmarźnie.. bo w samochodzie biedny leżał ze 2 godziny na mrozie heeheh. Potem potestuję nową zabawkę:)

Pozdrawiam

P.S. dzięki za all rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to raczej już dziś nigdzie tego nie dostaniecie... Informacja "tajna" - od dziś tj 1 luty od 6.00 ruszyła wyprzedaż we wszystkich prawie dużych sieciach. No ceny tak jak mówiłem -50%. komputery chodziły z monitorami po 1100zł np amd1700+ 256ram 40 gb GF mx400 X52LG moniek 17". Fakt płyta to chyba Kobe ram 133 dysio samsung i moniek Benqe(tak to się chiba pisze..)ale cena rozwala. Jest/była qpa sprzętu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...