Skocz do zawartości
JORDAN 23

Nba Live 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Nba live 07 to własnie na tą gierkę czekam przez cały rok i mam nadzieje, że nie tylko ja. Zarzucam główny adres do stajni ea http://www.easports.com/nbalive07/. Co rok ta gierka jest lepsza, udoskonalona pod względem nowych ruchów, zagrań, wsadów itd....Czasem zastanawiam sie co można jeszcze zrobić, aby mogła być bardziej miodna. Według mnie to mogłoby sie w niej znależć:

- możliwość zapisywania powtórek,

- najlepsze akcje meczu, kwarty,

- może dodadzą skills challenge, itd..

Pod tym linkiem więcej

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7243

 

Ponadto w grze ma sie pojawić dopracowany z z06 superstar freestyke control, dzięki któremu będizemy mieli podział graczy, all - star i superstar. Będą także dopasowane indiwidulane ruchy, charakerystyczne dla danego gracza, np. Vince, czy Lebron beda mieć highflyera + także inny zestaw wsadów. Charakterystyczny dla nich...Ponadto mają być indywidualen nowe rzuty z linii, wzbogacony realizm + bardziej dopracowany DYNASTY MODE...

Panowie piszczie, wrzucajcie nowinki !!!!!!!!!!

Pozdro for all players !!!! /a w szczególności dla mojego słabego brata/ :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nieźle zapowiada. Też czekam na NBA z niecierpliwością. NBA i NHL to 2 gry, które imo są najmiodniejsze ze stajnii EA Sports, bo konkurencji nie ma. Ale w NBA zawsze grało się miodnie, szczególnie kumplami/bratem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NHL zawsze jest bardzo dynamiczne i z roku na rok coraz bardziej mnie wciąga (nawet pomimo faktu, że hokej oglądam okazyjnie i praktycznie się nim nie interesuje), za to NBA :razz: z roku na rok coraz ciekawsze, czasem tylko żal, że gra się z reguły schematami, mogliby to poprawić i dać trochę więcej swobody ...

 

Grudzień 2006 :angry: powinno wychodzić mniej więcej tak jak się sezon zaczyna i tak w Grudniu składy będa lekko nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

NBA i NHL to 2 gry, które imo są najmiodniejsze ze stajnii EA Sports

Blad - SSXy i Fifa Street tez sycily. Choc ostatni SSX byl juz slabiutki (powtorka z rozrywki?) - ale nadal zostala Fifa Street.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blad - SSXy i Fifa Street tez sycily. Choc ostatni SSX byl juz slabiutki (powtorka z rozrywki?) - ale nadal zostala Fifa Street.

YYY...fifa street kompletnie mi nie spasowała...

Natomiast jedną z najbardziej miodnych gierek z EA BIG ....gdzie co tydzien czepiemyz braciakiem jest "NBA STREET" i to pierwsza część, poprostu można w nią grać cały czas.... triki biją na głowe, zaczerpnięte z and1 hehehe coś niesamowitego. Dla mnie bomba -> fliperowa uliczna koszykówka..!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grudzień 2006 :angry: powinno wychodzić mniej więcej tak jak się sezon zaczyna i tak w Grudniu składy będa lekko nieaktualne.

Oficjalna premiera jest 30 września a nie jak jest napisane nagry-online.pl w grudniu, a sezon NBA się zaczyna w listopadzie. To tyle w kwestii wyjaśnienia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym tu sie podniecac , ze pograsz w kolejny port z ps2 z tragiczna grafika ? zamiast grac w live na pc to lepiej kup sobie ps2 albo xboxa ktore sa teraz bardzo tanie i pograj w nba 2k7 ktora jest o niebo lepsza niz live , osobiscie to czekam na nba 2k7 na xbox 360 , pogralem chwile w live i zrobilem uninstall , po obejrzeniu trailerow z 360 czulem sie jakbym gral w gre z przed 10 lat :mur:

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie jestem po instalacji pelnej wersji.

Rozegralem jeden meczyk, potrenowalem troche wsadow i zagralem jeden konkurs 3pkt,

 

Gierka zajmuje na dysku 3,75GB

Dla osob bez GamePADa lubiacych konkurs paczek przypomne ze trzeba tak jak w poprzednich wersjach wyedytowac plik z configiem i zbindowac klawisze odpowiadajace za galke. Znow niestety nie bedzie mozna wykonac wszystkich trikow :angry: .

Jesli chodzi o animacje to na moim sprzecie z podpisu 1024x768 z AA i wszystkie opcje ON chodzi plynnie, jedynie na samym poczatku przy obrocie i najezdzie kamery na srodek boiska jest lekka przycinka....Sama gra jest bardziej dynamiczna i plynna, zawodnicy ruszaja sie duzo lepiej, juz po killku chwilach widac ze gierka ma poprawiony silnik (EA Sports Total Freestyle Control) naprawde wprowadza znaczaca roznice, wszystko jest realniejsze niz w poprzedniej wersji..Zawodnicy bardziej przypominaja koszykarzy..Nie musze tez nikomu mowic ze jest duzo wieksza roznorodnosc podan, zwodow, paczek itp ..Muzyka i wszystkie odglosy i efekty dzwiekowe wymiatają.....zaskoczyl mnie tez brak krzyzyka z celownikiem przy wykonywaniu rzutow osobistych...teraz wykonuje sie je na tak zwanego czuja i wyczucie...zreszta przy osobistych po nacisnieciu klawisza DUNK pokazuje sie nam okienko z wyjsnieniem i wytlumaczeniem co i jak

 

Ogolnie jak dla mnie gra wymiata...napewno nie jest to to samo co wersja na konsole ale moim zdaniem nie ma co narzekac....Do pelnej satysfacji potrzebny jest jednak GamePAD. Bez niego nie mozna sie w pelni rozkoszowac GRA.

 

Dodam jeszcze ze wszystkie nowinki i udoskonalenia sa wyjasnione filmikami...jedyne co trzeba to w menu glownym wejsc w opcjie WHATS NEW i wybrac jeden z 4 filmikow <EA Sports Total Freestyle Control, Freestyle Superstars 07, The X-Factor, Gameplay Next>. Jest tez 8 filmikow EA SPORTS EXTRAS - PLAYER HIGHLIGHTS (T.McGrady, L.James, K.Bryant, S.Nash, D.Wade, A.Iverson, D.Nowitzki, G.Arenas), Zajawki MADDEN NFL 2007, TIGER WOODS PGA TOUR 2007 i Filmik z PAU GASOL jak pomagał w tworzeniu gry. Niby nic wielkiego ale zawsze mozna sobie to oblukac.

Wiecej o grze i wszystkich roznicach postaram sie napisac jutro jak troche pogram i bede mogl napisac cos wiecej .... Pozdrawiam Pawel

 

PS. Moja ocena to w 8,5/10

Odejmuje 1,5pkt

3x

0,5 pkt - za wymagania sprzetowe

0,5 pkt - za to ze do pelnej satysfacji gry potrzebny jest GamePAD

0,5 pkt - za mały wybor ustawien kamery w grze (ale to moje osobiste odczucie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś coś weszcie napisał !!!!!!!!

 

Jak możesz to zarzuć kilka fotek z samej rozgrywki !!!

 

Pada mam ale jakoś za holere nie mogę sie przyzwyczaić, gdzyż od zawsze gram na klawie.. no ale cóż, pewnie jest w pieron nowych przycisków itp, itd . Dopiero po weekendzie coś napisze jak sam przetestuje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paolowawa - dzięki za screeny, szkoda, że limit przekroczony :mur:

żeby w czasach imageshack-a robić takie szopki :|

 

 

EA_JORDAN 23 - czy ty zamiast sikać pod siebie interesowałeś się jakimiś innymi produkcjami typu NBA 2K7 na inne platformy - tak jak pisał tripsta?

polecam ściągnięcie filmików z gameplay-a z NBA2K7 z X360 to produkcja od panów z EA będzie Ci służyła jako podkładka pod szklankę

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez się wypowiem... pierwszys kontakt z 07 taki sobie... mam wrazenie ze to pospiesznie przerobiona 06. hehe i o tempora o mores mam wrazenie ze gorsza grafa... siąde wieczorkiem i pogram wiecej pozdro

ciebie brat tez

 

ej Kucyk... mysle ze Jordan23 widział wiecej kosza w zyciu niz wiekszosc na tym forum, wiem bo oprócz spędzenia pół życia w halach i na boiskach gralismy razem na ps2 prawie we wszystko co na nią jest, to samo na psx... a Ty od razu z sikaniem. Człowieku wyprzedź czasem swoje mysli i pomysl ze np dla kogoś najlepsze jest akurat to co dla Ciebie nie koniecznie...

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszytstkim dzięki paolowawa....za screeny !!!!!!!!!

Nareszcie zdobyłe i odpaliłem :) .... chodz mało grałem to wiem, że napewneo poświęce tej gierce więcej uwagi !!!!!!!!!

 

Na pierwszy strzał zasługuje menu.... przedstawiające gwiazdy .....poszczególnych zespołów, Vincent, Kobe, Duncan itd.... a w tle widać mmmmmm mmm pyszne akcje !!!!!!! prosto z tv !!!!

Spisze więcej jak :) bliżej zaznajomię sie z gierką.

 

Mam pytanie do jednego "kolegi" z pure pc....-> KUCYK ..."który wybitnie ma coś do mnie" i nie tylko, więc zapraszam na priv, gg,? i te twoje żenujące teksty !!!! Wez sie zastanów człowieku, i pomyśl 2x albo 20x nim coś napiszesz !!!!!! tyle z mojej strony :mur:

 

Niewiem czy ty jesteś upośledzony "słyszać, widząc grę, tekst, post dotyczący ea sports ? bo takie właśnie odnoszę wrażenie !!!!! a co do x boxa -> to chyba każdy kto chodz troche interesuje sie grami, forum, koszykówką, wie jak wyglądają gry na nowe konsole, a także wiedzą ILE TE CUDA KOSZTUJĄ (pudła, już nie mówiąc o samycg grach)!! także odbij...!!!!!!

 

DZIĘKS BARTEK !!!!

 

/MITOMANI SAMI NIE WIEDZĄ........./

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JORDAN 23 nie przesadzaj z tymi wykrzyknikami. Zajeżdża dzieckiem neo. Druga sprawa - powiedziałeś, że gry na konsole są wybitnie drogie :

jak wyglądają gry na nowe konsole, a także wiedzą ILE TE CUDA KOSZTUJĄ

- tak naprawde ORYGINALNE gry na komputer nie są aż tak bardzo tańsze od tych konsolowych. Mam nadzieję, że skoro tak ubóstwiasz i wywyższasz panów z EA Sports [ nie patrząc na to, że istnieje jeszcze ALTERNATYWNY produkt - mowa o NBA2K7 - tak jak kucyk, polecam filmiki ] to kupiłeś ORYGINALNĄ grę. Tyle ode mnie. Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...