Skocz do zawartości
JORDAN 23

Nba Live 2007

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się wypowiem. Szczerze mówiąc jak odpaliłem trening to nie wiem czemu ale wyglądało to jakby gorzej niż 06. Wybrałem swojego ulubionego gracza Nasha. Kilka rzutów za 3 no i tak samo dobrze je rzuca. Jak wiemy Nash nie robi dunk-ów, no to jazda z pod kosza i przyciskiem od właśnie wsadów i starałem się 100 razy i nigdy nie trafił. Nie wiem co jest grane hehe ale nie może sobie trafić. Nie tylko on sprawdziłem innych graczy. Natomiast przyciskiem od Lay-up z pod kosza trafia normalnie. Nie wiem czy to jakiś błąd czy jak ? Troszkę wkurzony jestem tym faktem bo z takiej pozycji nie powinien mieć nikt problemy z trafieniem. Gram w kosza w dzień w dzień i nawet ja nie mam takich problemów jak ludzie w tej grze którzy nie robią pak … Sprawdźcie u siebie ..

 

Pozdrawiam

PS: Podobają mi się nowe zwody ciekawe się gra 1vs1 o wiele trudniej również odbieranie piłek to troszkę trudniejsza sprawa. Musze pograć więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG te screeny wyglądają tak paskudnie, że ręce opadają. Przyzwyczaiłem się do tego, że EA stoi w miejscu ale żeby cofać się w rozwoju? :?

PO tym jak zobaczyłem NBA 2k7 wiem, że Live! by EA Sports nie ma nic do zaoferowania. Może kiedyś czymś była w stanie skusić ale nie dziś... przynajmniej nie mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej Kucyk... mysle ze Jordan23 widział wiecej kosza w zyciu niz wiekszosc na tym forum, wiem bo oprócz spędzenia pół życia w halach i na boiskach gralismy razem na ps2 prawie we wszystko co na nią jest, to samo na psx... a Ty od razu z sikaniem. Człowieku wyprzedź czasem swoje mysli i pomysl ze np dla kogoś najlepsze jest akurat to co dla Ciebie nie koniecznie...

do Ciebie i do Jordana - dla mnie to nawet PLAY wydawca Maluch Racera może firmować ten produkt, ale jeżeli jesteśmy przy EA to trudno się nie zgodzić, że ich wszystkie produkcje sportowe na dzień dzisiejszy to pomyłki

dla mnie to zaprzeczacie sami sobie, bo jeżeli ktoś kto pół życia spędził z piłką do kosza gra w tego crapa to chyba ma coś nie tak z głową

 

chciałem tylko zwrócić uwagę, że są alternatywne rozwiązania, a Jordan jak sam się przyznał - "sika" po nogach tylko dlatego, że na PC jest to jedyna koszykówka :D naprawdę, świetny powód do achów i ochów :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, że wszystkie gry EA na dziś są pomyłką vide PGA 2007, Nba Street 3, NBA Live 2006, nie rozumiesz człowieku, że w/w sprawdzili już alternatywne rozwiązania na innych platformach hehe oprócz X360 (ja mimo wszystko czekam na ps 3) poza tym ja Ciebie nie obrażam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Ciebie tez nie obrazam i nie mam zamiaru sie klocic, po prostu smieszny dla mniej byl fakt wychwalania gry, ktora na dzien dzisiejszy prezentuje soba wlasciwie nic, a zbiera achy tylko dlatego, ze nie ma dla niej alternatywy, nie wazne, temat zamkniety

 

co do NBA Street tak samo jak FIFA Street to calkowicie inna bajka, gra zajmuja sie calkiem inni ludzie, wiec nie ma co tego porownywac, golf byc moze i wyszedl EA w tym roku dobrze, ale ze nie mam zielonego jak trawa na polu golfowym pojecia o tym sporcie to sie nie wypowiem

 

koniec tematu z mojej strony, grajcie w co chcecie

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie, ze EA robi sam crap. Owszem FIFA jest pomylka, jednak juz np taki NHL, czy moj ulubiony MVP sa grami dobrymi.

 

kucyk i EXO3 -> jak macie jakies problemy z EA to wyslijcie im waglika or something, ale nie robcie bajzlu w kazdym watku o grze ich produkcji... ;)

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że po wpisaniu seriala oraz pojawia mi się komunikat że mam starego directX zainstalowanego, ściągnołem wersje z 24 sierpnia ale nic to nie pomogło może zna ktoś linka do nowszej wersji directx byle nie ze strony microsoftu, szukałem w necie lecz najowsza wersja którą mi wyszukało to 24 sierpnia

 

aha i directx z płyty NBa nie chce sie zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie, ze EA robi sam crap. Owszem FIFA jest pomylka, jednak juz np taki NHL, czy moj ulubiony MVP sa grami dobrymi.

 

kucyk i EXO3 -> jak macie jakies problemy z EA to wyslijcie im waglika or something, ale nie robcie bajzlu w kazdym watku o grze ich produkcji... ;)

ja nie robie bajzlu tylko wyrażam swoją opinię :) nie powiesz mi chyba bowiem, że te screeny dobrze się prezentują? i to nawet nie w odniesieniu do Nba2k7 ale do Nba Live 2006....

W NHLa też czasem lubie pograć ale też po pewnym czasie rażą po oczach schematy, z których można sypać bramy jak na zawołanie. NIestety owe schematy obecne są we wszystkich grach panów z EA (wyłączając ofkors streety itp bo one są robione przez inny oddział) i dlatego też można mieć wrażenie, że coś mam (ja bądź też inni bywalcy pure_pc ) do całej firmy łącznie, a tak oczywiście nie jest. Poprostu w każdej ich grze pojawiają się wciąż i wciąż...i wciąż te same błędy, a miodność z rozgrywki porusza się po równi pochyłej w dół...

Pozdr dla wszystkich fanów kosza pragnących czegoś lepszego niż tegoroczny Live! :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten screeny to naprawde są beznadziejne albo jezscze gorsze, w ogole rzucajaja zły obraz na nba 07 :P u mnie to wyglada o wiele lepiej, nie wiem zapewne kolega ustawil detale na niskie badz srednie i to tak kiepsko wyglada. a gra mi sie podoba, ale boje sie, że to nba sie mi szybko znudzi, zreszta musze sie nauczyc teraz z tymi tiggerami (czy jak to sie nazywa) bo teraz to troche inaczej jest ;] napewno lepiej, bo w tamtym nba jak higflyer to co akcja pod kosz wchodzisz...

 

i teraz kazdy zawodnik moze zablokowac, wystarczy ze typ ktorego chce zablokowac jest np jego wzrostu to moze sie udac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra z roku na rok wydaje mi się coraz gorsza niestety :/ Pamiętam, jak zagrywałem się począwszy od '97 w NBA Live. Rok 2000 wspominam miło (edit: 2004 chyba jeszcze mi się podobała..), 2001 nie za bardzo pamiętam, zresztą wszystkie te części mi się już zaczynają mylić. Musiałbym zerknąć kiedy to grałem takie długie kariery - brałem (wówczas) słabe teamy i sprowadzałem jedną gwiazdę, lub robiłem fantasy draft i ciąłem sezon za sezonem.

 

Te nowe odsłony chyba robią jacyś inni ludzie bo nie rozumiem, dlaczego poprawia się (teoretycznie) grafika (chociaż tu nie zachwyca, a animacja też jest podejrzana, jakiś paralityk ją robił? trenerzy stoją sobie z boku i drgawek dostają, zawodnicy też czasem mają jakies napady epilepsji) a ulega pogorszeniu wszystko inne. Pamiętam jak w którejś z odsłon, chyba 2000 właśnie, sterowanie było optymalne. Atakowałem, podawałem np. do PF/C, odwracałem się ładnie tyłkiem do przeciwnika, seria zwodów i dunk.

 

Tu wywalili chyba to odwracanie tyłem, albo ja się odnaleźć nie potrafię już, w ogóle czasami keys się same chyba zmieniają - jeszcze tak sporej sklerozy nie mam i wiem gdzie dałem np. dunk - daje "podaj do" - "dunk" a ten podaje komuś tam innemu (niż temu co chciałem). Rzuty wolne mi się podobają tylko, bo zrezygnowali z tych celowniczków.

 

Chyba sobie w wolnej chwili odkurzę stare odsłony i przypomnę sobie jak się fajnie niegdyś grało :)

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odkurzanie ma niekiedy to do siebie ze patrząc na stare tytuły mówisz "cholera jak ja tym mogłem sie zachwycac" - przynajmniej ja tam mam wlanczając jakąs gre na commodore :P. No ale wracając do nba 07 no cóz......... panowie myslą ze na dokładnie tym samym silniku którym jestesmy raczeni od bodajze sezonu 2003, mogą zrobic gre sportową na najwyzszym poziomie - no niestety nie da sie :/ grafika z wersja 06 nie rózni sie niczym od tej z 07 a takze w bardzi małym stopniu od tej z nba live 05. No ale nie samą grafiką człowiek zyje. dostalismy do kierowania zawodników którzy potrafia prawie dokładnie to samo co w poprzednich seriach + 10 nowych zagrań , rozdzielone dwutakty od wsadów i xfactor który w moim przekonaniu sie wogole nie sprawdza ........... czyli dawanie 100zł za dokładnie to samo w zeszłym sezonie to gruba przesada.... jezeli jeszcze nie kupiłeś nba 07 - sciągnij sobie najnowszy roster do nba live 06(te z 06 tworzone przez fanów są aktualniejsze od tej tworzonej przez anów z ea - w sumie mozna sie czepic tego ze gra powstała puzniej niz najnowsze trade jednak lista zawodników została ogłoszona duzo wczesniej niz została wydana gra a i wtedy nie było mowy o najnowszych zamianach pomiedzy druzynami) i tralallala masz nba live 07 za to ze czekasz minute na sciągniecie nowego składu z internetu .... paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem w to cudo przez chwilke i musze z przykroscia stwierdzic, ze albo to jest fatalna gra, albo moje preferencje sie zmienily. Ostatni NBA by EA w jaki gralem to byl chyba 2001 i pamietam, ze gralo mi sie wysmienicie. Po odpaleniu wersji 07 i godzinnej grze, stwierdzilem z przykroscia, ze nawet nie chce mi sie uczyc gdzie jest jaki klawisz i do czego sluzy. Strasznie jakas taka klaustrofobiczna mi sie wydala.

Wracam do NHL 07 i PESa... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało 10 lat temu :-)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Kololowe menu.

 

Dołączona grafika

Malownicza karta zawodnika.

 

Dołączona grafika

Tak się prezentowała drużyna.

 

Dołączona grafika

Takie fajne obrazeczki były...

 

Dołączona grafika

Porównanie.

 

Dołączona grafika

I wyjściowe piątki.

 

A tak prezentował się mecz.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kobe rookie :)

 

Filmik chciałem nagrać, ale chyba za słabego proca mam :) Cięło jak diabli... No trudno.

Dodam jeszcze, że była w tym świetna muzyka, a nie jakieś hiphopowe kawałki, które po 10min zaczynają wkurzać. Ci którzy teraz robią dzisiejszy crap powinni się wstydzić. Zagrałem kilka meczy w 07 i też jestem podirytowany. W ogóle nawet menu nie potrafią dobrze zrobić, a przeglądanie statystyk to samobójstwo. Jakby nie dało się wszystkiego zrobić 5x mniejszego :/

 

To tyle.. Jak znajdę płytkę z NBA Live 98, to może przypomnę także to i owo (albo zostawię to sobie na "za rok"). :-)

NBA `98 gdzieś mi wcięło, NBA `99 jest martwa (a `97 nagrana na Verbatimie żyje wciąż :])...

Dołączona grafika

 

---

Pytanko mam do znawców.

Szybko przypomniałem sobie dawne odsłony - tak do 05 grało się wyśmienicie. Ciężko wyłonić tą naj bo są zmiany kosmetyczne głównie na przestrzeni lat. W 06 (w tą część prawie w ogóle nie grałem) niestety już nie ma np. mojego ulubionego backdown - także pytam - jak ustawić się tyłem do kosza w 06/07? Tak by móc potem zrobić obrót i rzut albo dunk. Strasznie brak mi tego...

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie chcesz przepychac pod koszem to tylko na padzie z gałkami...

lewa gałka do góry prawa na dół i sie wtedy przepychamy.. na klawiaturze chyba nie ma takiej opcji, czasami przez przypadek moze cos takiego wyjsc ale to chwilowe;]

 

zawiodlem sie baaardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forums.nbalive.org/viewtopic.php?t=13941&start=0

 

^tutaj macie poradnik do grania na klawiaturze z wszystkimi możliwościami. poradnik pisany dla 2006 ale w 2007 też działa. ale serio ja sobie nie wyobrażam grania w taką grę bez pada (of course PS2 podłączony do PC :D) dużo się traci z grywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i na klawie niegrywalna, za to na padzie bardzo mi się podoba dużo lepsza według mnie niz poprzedniczka szczególnie, że poprawili blokowanie (już dużo niższy i słabszy zawodnik nie zablokuje Shaqa przy wsadzie), zawodnicy lepiej ustawiają się do kontr niż wcześniej, mniej zbiórek ofensywnych niż w poprzedniczce za to strasznie denerwuje mnie czasem komp jak trafia za 3 wszystko co popadnie (oczywiście gram na najwyższym poziomie).

 

Na razie podoba mi się rozegrałem pare meczy freeplayowych i dwa mecze w sezonie (wysoka przegrana z Chicago i zwycięstwo jednym punktem nad NJN) nie wiem tylko gdzie znaleźć opcje Fatigue i nie wiem od czego zależy w pierwszym meczu Shaq był już na granicy swoich sił w 7 minucie 1 kwarty :/ a Wade biegał sobie cały mecz bez zmiany jak młody Bóg. W drugim meczu ta przypadłość dopadła mi Haslema i Williamsa za to Shaq trzymał sie do połowy drugiej kwarty ze średnim zmęczeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że póki co jedyną grą, w której umiałem posługiwać się padem był Pro Evo. Spróbowałem przed chwilą zagonić go do roboty przy NBA, na razie tylko trening indywidualny sobie robię. Muszę przyswoić "klawiszologie" :-)

 

Ktoś wprawiony może powie mi co z prawym analogiem? Zauważyłem, że robi jakieś wygibasy, ale jak to ogarnąć w logiczną całość? Na razie dam sobie one-on-one i spróbuje tak jak pisał mlodass z tym przepychaniem (edit: chyba mi na odwrót napisałeś, jak daje prawą do góry to się przepycha, ale jeszcze nie wiem co robią inne kierunki :P, generalnie to trace panowanie nad graczem jak mam 2 gałki do obsługi - ale sierota ze mnie, dziecko klawiatury...).

 

Czuje jakbym grał w NBA po raz pierwszy w życiu :)

 

Mam jeszcze pytanko - co z tym Superstar Trigger - podejrzewam, że aktywuje się jakiś "dopalacz" dla tych co mają te ikonki białe - widzę, jak to komp robi, ale gdy ja to wciskam to nic się nie dzieje - wtf?

 

Edit2: poczytałem troszkę na necie o co chodzi z tymi superstarami to trzeba coś kombinować z analogami chyba, tak chaotycznie ludzie piszą, że tyle zrozumiałem. Coś z offball ponoć jeszcze.. ehh, chyba mi rąk nie starczy. W końcu pewnie wrócę do keyb i zbinduje sobie keys jak w 2005.

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było tyczy się to wszystkich gier sportowych EA oprócz sportowych od EA Big.

 

EA znowu dało plamęNowa część serii NBA Live jest tak samo zabugowana jak poprzednie. Tak twierdzą fani, którzy protestują przeciwko nabijaniu ich w butelkę.Czy Electronic Arts wydając grę NBA Live 07, przerobiło jedynie numerek z wcześniejszej? Tak twierdzi grupka wiernych fanów serii, którzy wystosowali do Electronic Arts list, gdzie wyrażają swe oburzenie na temat gry. Twierdzą bowiem, że tytuł zawiera dokładnie te same błędy i sprawia identyczne problemy jak poprzednie części NBA Live."Kiedy znaleźliśmy wiele poważnych błędów i nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi od Electronic Arts, postanowiliśmy sami się z nimi skontaktować i zapytać, co zrobią, by nas usatysfakcjonować. Odpowiedź jednak nie usatysfakcjonowała nas i jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, coraz więcej graczy, odpuści sobie serię NBA Live."

LINK DO ORYGINAŁU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co Ty tu wklejasz, chcesz zostać fanboyem ... czegokolwiek?

przecież EA SPORTS to taka fajna firma produkująca tak el0 miodne gry :D

p.s. polecam filmiki z linka powyżej, miażdżą klatę :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co Ty tu wklejasz, chcesz zostać fanboyem ... czegokolwiek?

przecież EA SPORTS to taka fajna firma produkująca tak el0 miodne gry :D

p.s. polecam filmiki z linka powyżej, miażdżą klatę :lol:

Kucyk nie rozumiem twojej wypowiedzi nie jestem żadnym fanboyem EA czy ich gier w przeciwieństwie do twoich wypowiedzi odnośnie Pro Evo Soccer czy jak to tam się zwie, wkleiłem to bo rozwaliły mnie te filmiki z bugami i to tylko tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk nie rozumiem twojej wypowiedzi nie jestem żadnym fanboyem EA czy ich gier w przeciwieństwie do twoich wypowiedzi odnośnie Pro Evo Soccer czy jak to tam się zwie, wkleiłem to bo rozwaliły mnie te filmiki z bugami i to tylko tyle.

no widać, że nie zrozumiałeś :)

 

wydaje mi się, że wypowiedź kucyka była ironiczna - chodziło mu zapewne o to, że w tematach o grach EA Sports należy umieszczać opinie pozytywne.

Bluzgi i negatywne nastawienie do "dzieł" panów z Kanady nie są mile widziane ;) that's all

 

pozdr i sorry za OT - obiecuje, że to mój ostatni post w tym temacie.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widać, że nie zrozumiałeś :)

 

wydaje mi się, że wypowiedź kucyka była ironiczna - chodziło mu zapewne o to, że w tematach o grach EA Sports należy umieszczać opinie pozytywne.

Bluzgi i negatywne nastawienie do "dzieł" panów z Kanady nie są mile widziane ;) that's all

 

pozdr i sorry za OT - obiecuje, że to mój ostatni post w tym temacie.... :wink:

To zrozumiałem:

 

"przecież EA SPORTS to taka fajna firma produkująca tak el0 miodne gry

p.s. polecam filmiki z linka powyżej, miażdżą klatę"

 

I wyczuwam ironie

 

Tu już nie wyczuwam ironii:

"no ale co Ty tu wklejasz, chcesz zostać fanboyem ... czegokolwiek? "

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Sports ssie, kazdy o tym wie :F

 

Kolejna gra z cyklu sztuczne drewniaki goniace za czymś okrągłym/kulistym

 

slizganie sie w miejscu, przenikanie, magnetyczne rece :F

 

wtf 0_o

 

NBA 2kX bije kazda gre z serii NBA Live

NHL 2kX bije kazda gre z serii NHL od EA

PES bije kazdą fife

 

ta firma sie skonczyla. Kiedys jechali na marce bo pierwsi weszli w 3d i podczas boomu na ekstra super grafe, to oni co roku wlasnie takową serwowali. Na grafie wlasnie wyrobili sobie marke, nie na gameplay'u. Wole grac w nawet w NBA 2k5 na PS2, z brzydka grafika w niskiej rozdzialce niz w ten szankiel ;F

 

 

Jak ktos sie jeszcze zastanawia "co on pierd......" to polecam filmik o drewniakach kilka postow wyzej, a potem ten filmik

http://www.youtube.com/watch?v=NBv0evC-PN8...ted&search=

 

i w ogole - wpiszcie sobie w youtube nba 2k7

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie to nie grajcie, prawda jest taka, że tylko EA robi na PC koszykówkę więc nie ma porównania z innymi grami jak to można zrobić np z każdą lepszą strzelanką. Mnie tam się nowy NBA podoba, a że są w niej błędy w trakcie gry wcale nie ma są aż tak bardzo zauważalne żeby ją zepsuć.

 

Nie zmienia to faktu, że NBA mogłaby być dużo lepsza tego nie neguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższy filimik prezentujący nba 2k7 na boxa....poprostu "zabija" i nie ma co do czego porównywać...niestety... Gdybym miał to cudo wraz z krążkiem ...2k7 to 'mógłbym" oszaleć i chyba nie miałbym czasu dokładnie na nic !!! poza graniem :wink: Gra wygląda niesamowicie, chyba każdy detal z prawdziwych aren nba i nie tylko, zawodników został tak dopracowany, tak dograny, że ....masakra /powiewające stroje mmmm koszulki, spodenki.../ -> sobie to wygląda...

 

Fakt jedyna koszykówka, jaka pojawia sie co roku na pc to własnie nba live wiec CI którzy mają jedynie pieca nie mają żadnego wyboru !!! /więc dobre i to/ a właśnie, czy jest możliwe, i gdzie to ustawić żeby gracze częsciej się męczyli....chodzi mi o częstsze zmiany dla pc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!! gdzie można zmienić intensywność zmian lub szybsze męczenie sie.. przede wszystkim dla kompa.....kurrr...goście potrafia zagrac cały mecz jedną piątką ... :mur:

Wejdź na nbalsc i poczytaj o bugach najgorsza nba jaka ktoś wypuścił takiego gniota sprzedawać za pieniążki to sku.... czyste jest. Efekt zmęczenia i auto-sub'y to jeden z bugów. Nie wygrasz z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na nbalsc i poczytaj o bugach najgorsza nba jaka ktoś wypuścił takiego gniota sprzedawać za pieniążki to sku.... czyste jest. Efekt zmęczenia i auto-sub'y to jeden z bugów. Nie wygrasz z tym.

 

kur....de to piękna lipa,,,,, goście potrafią rozegrać cale spotkanie pierwszą piątką..świetnie !! :mur: Próbowałem na wiele sposobów ale eeeeee....grają tak samo a co do zmęczenia , fakt męczą sie ale nie robią żadnych zmian !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...