Skocz do zawartości
B3T0N

1700+ JIUGB B0 nie idzie na wyzszych mnoznikach ???

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie - plyta taka jak w podpisie

 

max mnoznik w biosie moge ustawic do 16x ale np jak chce ustawic mnoznik x14 , to plyta mi obniza calkowicie taktowanie proca

 

np. ustawiam na 133x14 to wyskakuje mi 667Mhz - fsb jak ciagne w gore to nic mi nie daje , napiecie zwiekszam i tez nic , czyli jakby nie byl do konca odblokowany ten mnoznik na tym athlonie

 

teraz mi spokojnie ciagnie na 170 x 12.5/13.0 przy vCore 1,7V ...ale podejrzewam ze moge wiecej bo mi zasilka teraz nie wyrabia - mam na +12V - 10,38V - czyli troszke niebezpiecznie

 

system bezproblemowo przechodzi 3dmarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez to pod uwage ze te atnki maja odblokowany mnożnik do 12,5 :))) jak chcesz wyżej miec odblokowany to polącz mostki nie wiem teraz dokładnie które L5 chyba jak sie nie mylę ale niech sie wypowiedzą osoby inne jescze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mialem ga-7vax gdzie mnoznik na plycie mozna bylo ustawic bodajze do hmm 20? to antek spoko smigal na 14-15 czyli standardowo byl odblokowany...

teraz, co dziwne, na vaxp gdzie dipy mam tylko do 12,5 jak dam powyzej (dip >12,5) to nie wstaje... procek ten sam

wniosek- to problem po stronie mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Asusie A7N8xX wystarczy wgrać bios UBER i po sprawie

hej wlasnie wgralem sobie ten biosik do wersji Delux.. i sie niezle zdziwilem mianowicie nie mam zamalowane L1 a mnoznikami moge zmieniac do 12.5 :D . Procek jest z serii 1700+ CB 0251. Co trzeba zrbic co by mnoznik biegal na na 13 i wyzej ?? tak jak bylo napisane wyzej przeciac

L3 ....

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast pisać nowe wątki i zaśmiecać forum proponuję zajrzeć do wątku który już jest, w dodatku przyklejony TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUTAJ

 

tam można pisać o swoich problemach

gdyby każdy użytkownik tego forum który ma athlona xp chciał pisać nowy wątek dla swojego procesora to zrobiłby sie potworny burdel

 

ZAMYKAM I PROPONUJE KOLEDZE b3t0n NA NASTĘPNY RAZ JEDNAK POFATYGOWAĆ SIĘ I ZAJRZEĆ, EWENTUALNIE UŻYĆ OPCJI SZUKAJ, TO NAPRAWDE NIC NIE BOLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...