Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Co Na Piknik?!

Rekomendowane odpowiedzi

Ugotuj makaron -al dente. Po ugotowaniu zlej go zimną wodą i dodaj odrobine oleju z oliwek, żeby sie nie skleił.

Potem do niego wrzuć kilka przekrojonych pomidorków (tych malutkich-koktajlowych), pół puszki tuńczyka (olej odcedź), mozzarella w kawałkach, 2-3 liście świeżej bazylii.

Posolić do smaku i wymieszać z odrobina oliwy, żeby się kupy trzymało.

I sałatka na zimno gotowa.

Pochylam, bo to cytat, ale wypróbowałam osobiście.

Do tego kurczak pieczony, na zimno jest świetny. Albo zamiast kurczaka coś innego pieczonego: schab, karkówka.

Parę jajek na twardo (z solą, mniam). Jakieś owoce. Butelka wina. No, może na deser kruche ciasteczka.

A - ja bym jeszcze wzięła kawę albo herbatę w termosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzieki Agnes :D.

Tak sie sklada ze nie mam dostepu do kuchni (czyt. patelni, piekarnika, garna itp) bo mam remont w prawie calym domu :/ i odpada przygotowanie jakis bardziej wymyslnych potraw. Macie moze cos jeszcze?

Ludzie poratujcie ;)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Agnes :D.

Tak sie sklada ze nie mam dostepu do kuchni (czyt. patelni, piekarnika, garna itp) bo mam remont w prawie calym domu :/ i odpada przygotowanie jakis bardziej wymyslnych potraw. Macie moze cos jeszcze?

A... było mówić od razu! To po prostu kanapeczki zrób, byle dużo, różne, z pasztetem, z wędliną, z żółtym serem, do tego pomidorek (ale osobno, nie na kanapki, bo się rozdyźda!), ogórek, może jakiś suchy kabanosek.

Owoce, ciacha i napoje jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam mi na gg pisałeś że możesz wziąć grilla [; To go weź, weź coś dobrego na tego grilla (jakieś mięsko, kiełbaskę albo coś, paprykę, chlebek itp. ketchup, musztardę kto co lubi [; ) Ale jak mi piszesz że boisz się, że ją zaskoczysz i będzie onieśmielona- powiesz jej że to nic dla Ciebie albo coś wymyślisz po drodze :) Pamiętaj też o napojach i jakichś słodkościach [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A... było mówić od razu! To po prostu kanapeczki zrób, byle dużo, różne, z pasztetem, z wędliną, z żółtym serem, do tego pomidorek (ale osobno, nie na kanapki, bo się rozdyźda!), ogórek, może jakiś suchy kabanosek.

Owoce, ciacha i napoje jak wyżej.

Po takim pikniku twojka koleżanka przytyje z 5 kg :D

Może jakeiś pringelsiki i tym podobne duperele - poręczne i smaczne przekąski :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął owoce, myślę, że większośc dziewczyn się odchudza (ew. oszczędza), dlatego najlepiej nie męczyć ich czymś typu kanapeczki i koreczki, ale kilka nie zaszkodzi :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieczone udka kurczaka w przyprawach - niestety miałem przyjemność jeść w samochodzie tak lało na zewnątrz :-|

Jakieś ciacho też byłoby dobre jak sernik, ewentualnie murzynek albo babka :)

Zamiast gazowanych napojów lepiej wziąć ze sobą jakiś sok owocowy. Ja ostatnio po Pepsi szukałem kibla z prędkością światła, ach ten aspartam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym IMO od razu wyjął połóweczkę albo litra i obalił na dwóch :) Po co sie ścierać :D A tak na poważnie to Spaghetti na wynos albo jakas Chińszczyzna. Takie rzaczy smakują większości kobiet ;) Przynajmniej ja nie znam takiej co by nie lubiała. Można też coś z grilla. Hm kupujesz piersi kurczaka ,dobrze przyprawiasz i zawjasz w folie aluminiową a to potem na ruszt. Kurczak będzie się piękł we własnych sokach i wyjdzie miękki i smaczny. Jest to dość szybkie danie i do tego wyborne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...