Skocz do zawartości
Gość M@St3R

Google Oszalało :d

Rekomendowane odpowiedzi

W zachodnim Londynie w restauracjach bedacych na parterze kilkupietrowych budynkow, zawsze wykrywa kilka sieci, z czego wiekszosc nie jest zabezpieczona :] 1, 2, 8 mbps :] do wyboru do koloru:)

Az jutro rano wejde do Bagle Factory i zrobie fote (screena z XDA exec-a)

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też już takie coś jest ( Rzeszów). Ale chyba nie 1/mbit/s :P

Heh, fajnie fajnie. Mogliby sobie zrobić siedzibe u mnie, nawet bym im użyczył ogródka przed domem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zachodnim Londynie w restauracjach bedacych na parterze kilkupietrowych budynkow, zawsze wykrywa kilka sieci, z czego wiekszosc nie jest zabezpieczona :] 1, 2, 8 mbps :] do wyboru do koloru:) (...)

A jak to się ma w centrum? Wiem że McDonaldy udostępniają już HotSpoty ale jak jest np. z ulicami? Jak byłem poprzednim razem nie interesowałem się tym za bardzo, ale teraz być może jak tam będę to trzeba będzie zakupic jakiegoś lapka i pokorzystać sobie z netu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to się ma w centrum? Wiem że McDonaldy udostępniają już HotSpoty ale jak jest np. z ulicami? Jak byłem poprzednim razem nie interesowałem się tym za bardzo, ale teraz być może jak tam będę to trzeba będzie zakupic jakiegoś lapka i pokorzystać sobie z netu :)

U mnie w Dublinie dostep do neta w Macach(np. grafton st) jest za free, ale przy zakupie zestawu musisz poprosic o voucher'a. Jak sie idzie przez centrum to widac ludzi z lapkami po katach i siedza na necie:)

Jak wlacze na lapku wifi w domciu to nawet drukarki wifi widze z pelnym dostepem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...