Skocz do zawartości
BoBeeR

Ranking najlepszych płyt głównych pod AMD (typujemy)

Rekomendowane odpowiedzi

własnei jak ten soltek jest w o/c bo chyba go kupie miał byc epox ale jest o 100 prwie droszy a ja kasy nei mam a na dzwieku mi ei zalezy bo i tak mam karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie i nei ale 100 w kieszeni za te no dajmy 100mhz to ja wole jednak 100 zł no ale zobaczy sie moze cos epox potanieje trszke jak wiecej wyjdzie tych płyt na nForce 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  Asus A7v8x

8) Epox 8RDA+

:) ECS K7s5al

zamienilbym pierwszy podpunkt z drugim mialem a7v8x i sorx ale niestety musi sie umyc do 8rda(+) tak czy owak kazdy moze miec swoje zdanie :) 8)

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  Asus A7v8x

8) Epox 8RDA+

:) ECS K7s5al

zamienilbym pierwszy podpunkt z drugim mialem a7v8x i sorx ale niestety musi sie umyc do 8rda(+) tak czy owak kazdy moze miec swoje zdanie :) 8)

pozdrav

Lagier

..waham sie miedzy A7v8x a 8RDA+ asus ma sata noi na pewno ma APU a czy epox je ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  Asus A7v8x

8)   Epox 8RDA+

:)   ECS K7s5al

zamienilbym pierwszy podpunkt z drugim mialem a7v8x i sorx ale niestety musi sie umyc do 8rda(+) tak czy owak kazdy moze miec swoje zdanie :) 8)

pozdrav

Lagier

..waham sie miedzy A7v8x a 8RDA+ asus ma sata noi na pewno ma APU a czy epox je ma?

8RDA+ Ma APU 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewnien problem chcialem zebyscie mi doradzili chcialem kupci 8rda+ ale go niggdzie nie ma i bedzie dopiero pod koniec przyszlego tygodnia tak wiec troche dlugo jak dla mnie , nie chodzi mi o dzwiek poniewaz toitak nie bede z niego korzystal ( mam karte dzwiekowa taka jak w opisie ) , i z tych dodatkowych portów jakie daje nam "+" ale samego 8RDA tez nigdzie nie ma heh , poprostu chcialem sie zapytac jaka mam kupic plyta moge na nia przeznaczyc do 800 zł , chodzi tu głównie o podkrecanie poniewaz 1700+(0,13) bez problemu wyciagne 2600+ , tak wiec chcialbym zeby ta plytka byla rownie dobra do podkrecania , noi oczywiscie zeby obslugiwala ddr 400MHz ramy , prosze pomozcie mi , nie odsylajcie mnie do opcji szukaj bo poprostu nie ma tam tego typu , tzn pewnie gdzies jest ale chodzi mi o nowe mogele kart a one wychodza z miesiaca na miesiac .

 

 

Sorki ze sie tak rozpisalem ale hehe tak jakos

 

 

z gory dziekuje wam za pomoc i pozdrawiam serdecznie Snake16 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Epox 8RDA+ - bylem u kumpla MOC

2. MSI KT4V - mam i jest super

3. GA 7VAX - mialem kupic ale wzielem MSI bo nie chcialem dluzej czekac :)

 

Odradzam ECSy mialem stycznosc z nimi 2/3 byly wadliwe :( niestety qumpel ma ale narazie jest OK no ale nie wiadoma kiedy padnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox 8RDA+

Abit NF7-S rev2.0

Epox 8K5A2+

Abit KX7R 333

Epox 8K3A v1.1

Abit KD7-R

 

a z takich wszechczasów pod AMD to :

 

Epox 8KHA+

Epox 8K7A+

Abit KT7

Abit KR7A

Abit KT7A

 

i co? wychodzi? ze najlepsze płyty do O/C to tylko i wyłącznie Epox i Abit!. Obrazaja mnie ten przykłąd próżności pokaz mody a nie możliwośći (MSI, Soltek ,Gigabyte (choć nie wpełni!!! ).

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ECSy mialem stycznosc z nimi 2/3 byly wadliwe :( niestety qumpel ma ale narazie jest OK no ale nie wiadoma kiedy padnie :(

Hehe :) ja jeszcze niedawno mialem ECS-a K7VZA 3.0 i chodzil normalnie zajebiscie , fakt nie jest to plyta najlepsza pod wzgledem wydajnosci , ale byla w 100% stabilna i w ogole bylem z niej zadowolony (tania tez byla i to nawet bardzo) no ale kiedys zaczelo mi sie nudzic hehehhe i juz nie mam tej płyty :) niechcący zwarłem zasilanie wiatraczka na procesorze (przewód 12V) z obudową, płyta piknęła 3 razy, zaśmierdziało, wyłączyła sie, i juz nigdy sie nie włączy :) hehehe.

 

a teraz mam gigabyte (jak w opisie) i jest zajebiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...