Skocz do zawartości
MASSlbn

Proste Pytanie- Laptop Na Noc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobic aby wyłaczyc ekran w laptopie ?

Chodzi o to ze kompa zostawiałem na noc i np. torrent sie sciagały..

a teraz jak to zrobic z laptopem? zeby laptop działał, ale zeby mi ekran w nocy nie świecił? da się? :rolleyes:

przepraszam za takie banalne pyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w power setupie. W desktopach mozna to ustawic w zarzadzaniu energia czy jakos tak w panelu sterowania.

 

Notebooki maja czesto (o ile nie zawsze) wylaczone windowsowskie zarzadzanie energia, ktorego role przejmuje odpowiednie oprogramowanie dolaczane przez producenta. Mozesz to miec nawet aktywne w trayu. Tam mozna wylaczyc tez opcje, zeby komp po np. pol godzinie braku aktywnosci nie przechodzil w stan wstrzymania (bo przy sciaganiu to zbitka :D) a tylko wylaczal ekran.

 

Pozdr,

S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W asusie a25d była kombinacja klawiszy do wyłączania matrycy na żądanie - wystarczyło wcisnąć Fn+F7... w HP tak juz nie ma, a szkoda. Tez lapka zostawiam na noc (z różnych powodów :P ) i czekam po prostu az windows wyłączy matryce po ok 15 (chyba tak ustawiłem). Ustawia sie to tak jak ktos to juz wczesniej napisał w opcjach zasilania.

 

Kiedyś też słyszałem o takim programie który powodował bezposrednie wylaczenie matrycy/monitora, ale nie pamietam jak sie nazywa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim hp jak wcisne raz ten bolec od czujki zamkniecia matrycy to sie wygasza(w ustawieniach zasilania mam zeby nic nie robil po zamknieciu klapy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...