Skocz do zawartości
Plumpi

Czy da siÄ™ coÅ› jeszcze wycisnÄ…c z tego shita ??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam GeForca2 MX400 ( jakiś Noname kiła w pień ) zastanawiam się czy jeśli dokleiłbym do niego jakieś radiatorki, bajerki i takie tam, czy bede mógł go wykrecić na jakieś konkretne wartości ?? Chciałbym wogule zmienić tą grafe ale narazie nie mam za co?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udalo sie wycisnac max z DREAM GF mx 400 core z 200 na 266 a mem z 166 na 220 (na pamieciach radiatorki i dosc chlodno w pokoju) 3Dmark bez artefaktow i prawie 1000 wiecej punktow (standart ok 3000 a po oc prawie 4000) Dodam tylko tyle ze bez radiatorkow pamieci nie chcialy ruszyc wiecej niz 190 (artefakty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem duzo wiecej nie osiagniesz gdybys mial siakiegos ti4200 to kilka mhz daje juz niezly przyrost w 3dsmarq ale przy gf2mx nieoplaca sie

wiadomo ze mx to nie zaden wymiatacz ale zawsze pare fps-ow sie przyda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno trochęna tym zyskasz to trudno powiedzieć bo nie wiem co masz za karte, ale raz bawiłem sięmx kuzynka i wycisłem z tej karty prawie 4500 Marków :lol: ale tylko kipiało z niej :lol:, swoją srogą czasami te pare MHz więcej pozwoli ci pograć płynnie w jakąś giere która teraz się tnie. Próbój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj chodzil keidys na 250/190, poszedl by wiecej (core, bo ram wysiadal) , ale nei kcialem ryzykowac, wiem,z e ma zapas mocy :P

 

teraz choidz na 240, bo wylaczam na nim wentyl :>

i na radiatorze jedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem duzo wiecej nie osiagniesz gdybys mial siakiegos ti4200 to kilka mhz daje juz niezly przyrost w 3dsmarq ale przy gf2mx nieoplaca sie

wiadomo ze mx to nie zaden wymiatacz ale zawsze pare fps-ow sie przyda :wink:

taaaa.... :P :P :twisted:

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...