Skocz do zawartości
katarzynka1983

Asus A6rp - Ap002

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o TYM notebook'u?? Jeśli tak to raczej dołożyłbym kilka złoty i kupił takiego Fujitsu-Siemens Amilo Pro V2065-61H3PL.

 

Wydaje mi się, że lepiej będzie dopłacić i zamiast Celerona mieć notebook'a z procesorem Pentium M i kartą graficzną x300.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość AndrewPL

Mój wujek ma serwis komputerowy, a takze sprzedaz. Mialem niedawno podobna sytuacje. Laptop dobry 2 rdzeniowy troche do gier, obrobka zdjec. Mam kłotnie w domukto i kiedy do kompa, a skoro ze mam duzo młodzsza siostre laptop musiał spełniac wymagania do nowszych gier miedzy innymi The Sims 2. Kupiłem Acera 5671AWLMi. Jestem z niego zadowolony. Rzecz w tym ze lapotopy do jakich 3500 sa kplaskitkowe, raczej to co utrzymuje plyte głowna itp jest na plaskitkowej szynie, częsciej sie psuja itp, potrafią rowniez zespuc sie tuz po gwarancji ... RAdziłbym pozbierać troche i zainwestowac w troche lepszego laptopa ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zależy na bardzo dobrych parametrach. Ważne jest żeby się nie zepsuł od razu po zakupie i działał w miarę bezawaryjnie (słyszałam, że acery często się psują), dobrze by było gdyby miał międzynarodową gwarancję i długo trzymającą baterię. Nie będe na nim grała, będe korzystać tylko z offica, internetu i gg. W takim razie, jaki byłby dla mnie najlepszy? Czy ten asus czy acer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest żeby się nie zepsuł od razu po zakupie i działał w miarę bezawaryjnie

W takim razie na pewno nie Acer :D

 

Do tych wymagań, co podałaś to ten Asus wystarczy. Tylko zauważ, że jest bez systemu.

Jeżeli nie zależy Ci na wifi, to może Toshiba Satellite A100-232 (choć możliwe, że gdzie indziej może być droższy...) albo HP nx7400 [EY458ES]

 

edit:

 

Jeżeli zależy Ci na długo trzymającej baterii, to najlepszym rozwiązaniem byłby laptop z Pentium M, czyli np. ten co podał satoshie ( Fujitsu-Siemens V2065-61H3PL nie ma windowsa), lub HP nx6110 [PG820EA], tylko ten z kolei nie ma panoramy...

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...