Skocz do zawartości
cavarr

Asus P5b/deluxe/premium...

Rekomendowane odpowiedzi

@malleus gdzie znalazles ponizsze zdjecie ?

 

Dołączona grafika

 

W opisach roznych sklepow wyglad tej plyty sie rozni ...

Zarowno P5B Deluxe jak i wersja z wifi sa na czarnym laminacie.

Co to za plyta ? Jakis model przedprodukcyjny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy naprawde nikt z was skoro macie tak pieknwe wyniki nie moze podac poczatkujacemu ustawień boisu ??

albo chociaz podpowiedzi w jakich zakresach najlepiej je ustawic??

jak jesteś nobem to zobacz w programie asusa z cd możesz sobie zmienić wszysko pod windowsem

ustawiasz fsb np. 420 ram ustawiasz na 533 czyli dzielnik 1:1 i zrestartuj kompa

powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze goodramy pro 2x512 mialem na D9GCT, ale poszly na gwarancji ( :P ) i teraz sa u mnie D9GMH nowe z udzielonej gwarancji ;)

No no, jedne z najlepszych kości ;)

 

Ale co do XLBK to chyba ich nie lubi chipset 965 bo dziś na Gigabyte DQ6 na xblk 330fsb nonstable a na geilach ultra 400 z palcem... poprosto to są XbuBeLKi Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Jawor

 

Zdjecie z XS.

Fotki w sklepach internetowych zawsze moga odbiegac od realnych.

W sumie nic nie stoi na przeszkodzie, zeby wykrecili/nie montowali po prostu modulu wi-fi i sprzedawali ta sama plyte w dwoch wersjach.

Zdjecie o tyle ciekawe, ze wszystkie mosfety posiadaja radiatory, co moze miec wplyw na vdroop'a. Na pewno wizualnie ladinej sie prezentuje - na ile jest to wersja finalna produktu - trudno jest mi powiedziec, nie mialem jej w rekach, zamiescilem bardziej jako ciekawostke. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myslałem ze XBLK nie lubi tylko P5B a tu sie okazuje ze to chodzi o I965 ;)

 

Ale nie mów ze XBLKi to bubelki bo na DH maja ładnego kopa :D

A na i965 dostają kopa, ale w drugą strone, dziwne, że na jednej popieprzają jak głupie a na drugiej echo, one nie chcą i koniec :mur: a inne na kościach D9 działają normalnie z tego co wiem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jeszcze prosze zeby pamiątki chodziły w dualu to powinny być włożone w banki tego samego koloru czy tez w tak jak są obok siebie banki

Po1. Indtrukcja

Po2. kolor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po1. Indtrukcja

Po2. kolor ;)

Taa instrukcja <_<

Czekam na bude dzis i zaczynam skladac choc ta instrukcja mi nie pomaga! :-P

You may istall varying memory sizes in Channel A and Channel B slaba ta instrukcja wszystkiego trzeba sie domyslac.

 

Wiec nie obok siebie tylko w ten sam kolor? :blink: najwyzej mi wybuchnie ;)

 

* Updated * Mily pan z obslugi Patriot kazał wsadzac w ;) żołte :D

Edytowane przez Stratos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double post ale mam jakies errory z uCode i w ogole fatal error nic mi sie nie bootuje... mieliscie to na starych biosach? konieczny jest flash nowym?!:> wku.... sie juz tutaj od godziny i mecze :/

a jaki problem wgrać bios

ja mam teraz 507 i jest OK

 

wgraj na pendrajwa lub cyfrówke bios który chcesz wgrać wejdz do biosu zakiladka tools i wybierz ten program do flaszowania, pare sekund i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios sflaszowany chociaz nie z biosu a opcja alt+f2 bo do biosu nie chce mi wejsc w ogole... mam ciagle chasis intrusion error mimo ze zworka jestr zwarta przy czujniku i fatal error system halted.... za kazdym razem. czysczenie biosu itp itd nie pomaga nie moge wejsc do biosu :/ mam juz tego dosyc walcze z tym od 2 godzin reszta jutro jak macie jakies pomysly to mowcie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios sflaszowany chociaz nie z biosu a opcja alt+f2 bo do biosu nie chce mi wejsc w ogole... mam ciagle chasis intrusion error mimo ze zworka jestr zwarta przy czujniku i fatal error system halted.... za kazdym razem. czysczenie biosu itp itd nie pomaga nie moge wejsc do biosu :/ mam juz tego dosyc walcze z tym od 2 godzin reszta jutro jak macie jakies pomysly to mowcie :/

pewnie płyta uwalona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej... widze na googlach pelno o tym.. i nie tylko P5B..

 

poszukajcie chassis intruded fatal error asus i pelno roznych modeli..

 

 

pisza o baterii i inne pierdy... nie wiem moze zworka nie taka ale probowalem 3... plyta polezy do jutro i jutro od rana walka ciag dalszy :/ pozdrawiam szczesliwcow ktorym dziala :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej... widze na googlach pelno o tym.. i nie tylko P5B..

 

poszukajcie chassis intruded fatal error asus i pelno roznych modeli..

pisza o baterii i inne pierdy... nie wiem moze zworka nie taka ale probowalem 3... plyta polezy do jutro i jutro od rana walka ciag dalszy :/ pozdrawiam szczesliwcow ktorym dziala :/

Naprawde pech jak ja bym mial taki przypadek to nie wiem co bym zrobil :mur:, juz bym cala noc nie spal :mur:

A powiedz mi jeszcze masz taki blad dokladnie CHASSIS INRUDED! CPU FAN ERROR! Fatal Error, wejdz do biosu poprzez F1

Edytowane przez zaba26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde pech jak ja bym mial taki przypadek to nie wiem co bym zrobil :mur:, juz bym cala noc nie spal :mur:

A powiedz mi jeszcze masz taki blad dokladnie CHASSIS INRUDED! CPU FAN ERROR! Fatal Error, wejdz do biosu poprzez F1

Jak by to było to, to by se poradził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsółczuje simak zwłaszcza ze nie doczekam sie na optymalne ustawienia biosu (jakoś koledzy z forum nie chcą pomóc albo nie rozumieją że ktoś może mieć z tym problem)

 

czekam simak aż ci sie powiedzie i zapodasz jak poustawiać napiecia i inne rzeczy

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...