Skocz do zawartości
KrzychuG

Video Sender

Rekomendowane odpowiedzi

Znuzony ciaglgym przenoszeniem konsoli w celu obejrzenia fimu nosze sie z zamiarem zakupu urzadzonka do przesylania obrazu, dzwieku i sygnalu z pilota miedzy dwoma pokojami. Przejrzalem Allegro, znalazlem calkiem pokazna ilosc tego typu urzadzen, ale pozostaje oczywiscie kilka pytan. Na aukcjach furore robi sprzet mniej znanych producentow czy tez nawet kompletny no-name. Oczywiscie kazdy sprzedajacy reklamu swoj sprzet jako najlepszy, najmniej awaryjny, o perfekcyjnej jakosci obrazu i sporym zasiegu. W przypadku tych mniej znanych marek w pomieszczeniach wynosi on nawet 100m. Przy firmowych (Thomson, Philips) tego typu zasieg wynosi od 30-50m co wydaje sie byc bardziej realne. Zastanawia mnie jednak jaki jest on faktycznie i czy przeslanie sygnalu przez dosc gruba scianie nie bedzie problemem ;) Kolejna sprawa jest jakosc obrazu. Nie udalo mi sie znalezc zadnych konretnych recenzji tego typu sprzetu wiec jesli ktos mial okazje pobawic sie zarowno tymi drozszymi jak i tanszymi urzadzonkami to prosilbym o krotka recenzje jesli mozna. Ciekawi mnie czy warto brac te drozsze, podchodzace pod 200zl czy tez kupic taniego Mediona za 79zl i cieszyc sie dokladnie tymi samymi mozliwosciami i jakoscia.

 

Wszelkie rady dotyczace tego tematu i sprzetu tego typu mile widziane.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mam takie coś - przez ścianę spokojnie daje radę. Zakłócenia są tylko, kiedy wejdziesz między nadajnik a odbiornik. Jak dobrze ustawisz antenki i jakość jest naprawdę ok. btw - mam takiego no-name z allegro (Tevion bodajże)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...