Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno są problemy pod xp ? kumpel miał problemy pod xp z teksturami . Powiedział mi że w xp (w direct x) są dwa pliki zepsute.

Niepamiętam jakie :( ale sie dopytam go. Porobił cosik i mu chasa gta pod xp ....

---pozdrowionka dla wszystkich------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki najlepiej zainstalowac service packa do XP albo zamienic plik d3d.dll niepamietam dokladnie nazwy tego pliku ale jest wszystko opisane w readme od gta3 i o xp takze. :D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinXP moze i jest stabilny, mobilny, niezawodny, komunikatywny, bezpieczny i jeszcze pare innych epitetow z reklam, ale do gier sie NIE nadaje. Tu sie najlepiej spisuje Win98se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinXP moze i jest stabilny, mobilny, niezawodny, komunikatywny, bezpieczny i jeszcze pare innych epitetow z reklam, ale do gier sie NIE nadaje. Tu sie najlepiej spisuje Win98se.

Tak mowisz jak wszyscy ktorzy nie mieli tego OS na hdd. Otoz apel do takich i informacja.

WinXP nadaje sie do gier bardziej niz inne OS. Tak ja mowiles zalety tego systemu co do stabilnosci, mobilnosci, itd., sa prawda ale od czasu uzywania tego OS gry mi przyspieszyly, 3dmark podskoczyl. Nie ma gry ktorej bym nie uruchomil i ktora nie dzialalby lepiej niz na win98se. Co do GTA 3 to zapiernicza mi jak zloto.

 

C1.2 @ 1.5, gf2mx, 256 sdram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak ktoś ma proca powyżej 1G to mu XP hula....

Powtorze sie po raz trzeci. WinXP trzeba porzadnie ustawic i nie ma z nim problemow i chodzi szybciej niz inne windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak ktoś ma proca powyżej 1G to mu XP hula....

Powtorze sie po raz trzeci. WinXP trzeba porzadnie ustawic i nie ma z nim problemow i chodzi szybciej niz inne windy.

Wiesz co mowisz. Ja tez mam XP i wszystko ustawione w nim na maxa. Wsio hula az milo. Zero problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na XP nie zdecydowałem bo starsze gry takie jak np. driver czy nfs porsche nie chasają :( nio może porsze chasa ale pożal sie boże :)

Jak mozęsz to napisz co trza zrobic by XP zaczął chulać :)

A moze z takimi pytaniami przeniosl bys sie na forum software ?

Juz rzygac sie chce , co drugi topic to GTA 3 !!! :evil: 8O :twisted:

Co robia admini :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mowisz jak wszyscy ktorzy nie mieli tego OS na hdd. Otoz apel do takich i informacja. 

WinXP nadaje sie do gier bardziej niz inne OS. Tak ja mowiles zalety tego systemu co do stabilnosci, mobilnosci, itd., sa prawda ale od czasu uzywania tego OS gry mi przyspieszyly, 3dmark podskoczyl. Nie ma gry ktorej bym nie uruchomil i ktora nie dzialalby lepiej niz na win98se. Co do GTA 3 to zapiernicza mi jak zloto.

 

C1.2 @ 1.5, gf2mx, 256 sdram

Mylisz sie. XP Pro mialem zainstalowany przez okolo 1 miesiac. Przy identycznych ustawieniach, jak w 98se, gry (chodzi o direct3d) przycinaly strasznie. Mialem kilkanascie roznych wersji Detek, polecanych przez rozne servisy (niby najszybsze, najlepsze itp) Poza tym wydajnosc sprawdzona w PCM 2002 i HD Tach 2.61 (+key, zeby obslugiwal NT) byla o wiele nizsza, niz w 98. To spowodowalo, ze ostatecznie wrocilem do 98se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na XP nie zdecydowałem bo starsze gry takie jak np. driver czy nfs porsche nie chasają :( nio może porsze chasa ale pożal sie boże :)

Jak mozęsz to napisz co trza zrobic by XP zaczął chulać :)

Niespodzianka. Porsche działa pod XP. Trzeba tylko skasować plik gimmie.dll

 

A jeżeli zależy Ci na starych grach to robisz jak ja. Na D: instalujesz 98SE/ME, a poźniej na C: WIN XP :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posicagalem aktualizacje pod win xp wszystkie i gierka dziala... tylko wiadmom.... "TROSZKE" sie stopuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych probemów z grami na XP. U mnie to nawet lepiej chodzą na XP niż na win98se :D poważnie a ja kupie gf3ti200 to dopiero będzie odjazdowo :D a tak wogóle to mam XP Profesional :D to może dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podziele uwagami na temat XP i grywalnosci pod tym systemem jako gracz Counterstrike'a, niestety ale moje i nie tylko "odczucia" sa taklie ze w CS'a pod XP grac sie da..ale to nie to samo co pod 98....

nie wiem czy ma na to wplyw akceleracja myszki (ktora niby soie wyllacza ale i tak dziala inaczej, czy tez jakis inny czynnik, w kazdym razie STWIERDZONO OGOLNIE ze taki CS to najlepiej 98....

ja osobiscie mam:

C: WinXP D: Win98...

 

ps no i problem z DMA mam w XP... przeskakuje w PIO :(

 

PS2: zapodalem dzis GTA3 (direct connect roxx), ustawilem 1024x768x32 i hula jak miodzio :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie. XP Pro mialem zainstalowany przez okolo 1 miesiac. Przy identycznych ustawieniach, jak w 98se, gry (chodzi o direct3d) przycinaly strasznie. Mialem kilkanascie roznych wersji Detek, polecanych przez rozne servisy (niby najszybsze, najlepsze itp) Poza tym wydajnosc sprawdzona w PCM 2002 i HD Tach 2.61 (+key, zeby obslugiwal NT) byla o wiele nizsza, niz w 98. To spowodowalo, ze ostatecznie wrocilem do 98se.

Sorry, ale pierdzielisz banialuki :) Ja jestem na serii NT (począłem od Windows 2000) nieco od premiery właśnie 2k. I prawdę mówiąc już jakiś rok po jego wydaniu świetnie nadawał się do gier. Obecnie XP pod tym względem nic nie moge zarzucić, wszystko mi super śmiga jak trzeba i żadnych problemów, blue screen'ów jak w serii 9x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............. wszystko mi super śmiga jak trzeba i żadnych problemów, blue screen'ów jak w serii 9x.

Lisek, a probowales pod XP grajac w GTA3 wyjsc na pulpit???

u mnie przypadkowe nacisniecie klawisza zawiesza system na "smierc" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek,

pisalem na podstawie tego, co widzialem na moim sprzecie. Na innych konfiguracjach, jak widac, jest lepiej. Ale trudno, ja WindowsXP juz nie zainstaluje (chyba, ze zmienie sprzet na cos z min. czterema cyframi przed MHz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z grami na XP jest róznie. Zwykle jak chodzi to chodzi lepiej niż na win 98. Ale jak nie chodzi to kaplica. GTA u mnie chodzi wprost anemicznie. 640 to max co moge dać ,do tego są jakies problemy z dzwiekiem , ciągle coś tam trzeszczy a jak wybiore inną metode odtważania w setupie żeby nie trzeszczało to się gra strasznie tnie. Wogóle przy wyższych ustawieniach są żabie skoki (już przy 800x600). O 32 bit nie wspominając. Nie wiem czy gra ma w rzeczywistości takie wymagania ,że mi komp nie wyrabia. Ale nie sądze bo w tle mam UD agenta i sporo potrafi on przeliczyć przez ten czas co gram , a jak gram np. w diablo lub q3 to nie potrafi nawet 1% obliczeń dokonać.

Jak dla mnie GTA ma skopany engine. Nie potrafi nawet w 50% wykożystać możliwości hardwaru ,przynajmniej na win XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde bele pierdzielą mi sie przyciski na tym forum jak chce odpowiedziec to naciskam Hardware&Podkręcanie z przyzwyczajenia nie wiem do czego i mi na forum wraca :)

 

a tak do rzeczy - Kaeres może powiesz jak tego XP trzeba skonfigurować bo muj troche wolny jest wzg. Win98SE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z grami na XP jest róznie. Zwykle jak chodzi to chodzi lepiej niż na win 98. Ale jak nie chodzi to kaplica. GTA u mnie chodzi wprost anemicznie. 640 to max co moge dać ,.......................................

.................Jak dla mnie GTA ma skopany engine. Nie potrafi nawet w 50% wykożystać możliwości hardwaru ,przynajmniej na win XP.

[konfig: .....Epox 8KHA+[] !!!!!!Gf2MX@(220,176)[]!!!!! Barrac.....]

sam sobie idpowiedziales na pytanie.....

gf2mx to niestety PANIE DZIEJKU ale szajs jak na dzisiejsze gry...

ta grafa to waskie gardlo w twoim kompie... wymien na gf2TI to poczujesz skok,,,,

ja gram plynnie w 1024x768x32 i wcale nie mam kto wie jakiego proca czy pamiatek... i gram na XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z grami na XP jest róznie. Zwykle jak chodzi to chodzi lepiej niż na win 98. Ale jak nie chodzi to kaplica. GTA u mnie chodzi wprost anemicznie. 640 to max co moge dać ,.......................................

.................Jak dla mnie GTA ma skopany engine. Nie potrafi nawet w 50% wykożystać możliwości hardwaru ,przynajmniej na win XP.

[konfig: .....Epox 8KHA+[] !!!!!!Gf2MX@(220,176)[]!!!!! Barrac.....]

sam sobie idpowiedziales na pytanie.....

gf2mx to niestety PANIE DZIEJKU ale szajs jak na dzisiejsze gry...

ta grafa to waskie gardlo w twoim kompie... wymien na gf2TI to poczujesz skok,,,,

ja gram plynnie w 1024x768x32 i wcale nie mam kto wie jakiego proca czy pamiatek... i gram na XP

Bez przesady . Przecież ja gram na minimalnych ustawieniach :!: :!: :!:

I dopiero jakoś działa ,jak ktoś lubi grać z 20 pfs to jego sparawa ja tak nie potrafie :wink:

Przeczytałem readme i w sumie mam konfig co najmniej rekomendowany (mam szybszy proc).

Nie chcem myśleć jeżeli ktoś próbował by odpalić tą gre na minimalnym , przecież to było by oglądanie slajdów.

Lepiej ,żeby goście od GTA nie ściemniali co do wymagań bo to nie ma sensu. Ta gra ma skopany engine i koniec. W drivera grałem na 166 mmx i voodoo 2 a GTA to prawie to samo tylko ładniejsza grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...