Skocz do zawartości
Nick126

Zasilacz Do C2d 6300

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Coolteka 500W - mam i sobie chwale a Papst wewnątrz jest praktycznie nie słyszalny.

Pozdr.

A co z tym buczeniem/syczeniem przy wylaczonym komputerze ? Jakie masz napiecia pod obciazeniem na twoim sprzecie ? (mierzone miernikiem).

Edytowane przez Tom.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym buczeniem/syczeniem przy wylaczonym komputerze ? Jakie masz napiecia pod obciazeniem na twoim sprzecie ? (mierzone miernikiem).

syczenie jest - ale jak jak absolutna cisza w pkoju i się przyłoży ucho do zasilacza :lol2: to przepływający prąd w zasilaczu powoduje ten dźwięk bo wyłączeniu listwy syczenie (minimalne) ustaje.

A co do napięć - przy maxymalnym u mnie obciążeniu napięcia były wzrorcowe

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syczenie jest - ale jak jak absolutna cisza w pkoju i się przyłoży ucho do zasilacza :lol2: to przepływający prąd w zasilaczu powoduje ten dźwięk bo wyłączeniu listwy syczenie (minimalne) ustaje.

A co do napięć - przy maxymalnym u mnie obciążeniu napięcia były wzrorcowe

Pozdr

Wg. testu chipa pod pelnym obciazeniem napiecia spadaly do dolnej granicy normy... (czym mierzyles te napiecia ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do twojego zestawu wystarczy zasilacz 420-430W

 

TAK, ma niezależne obwody stabilizacji dla każdego napięcia. Tak jak seasonic S12/M12 oraz topower P6/P7 tylko że CWT w antecach robi je od ładnych paru lat

Czy niezalezne obwody stabilizacji dla kazdego napiecia to to samo co niezależne linie zasilające? (wg. opisu z zenfist.pl dla zasilaczy Antec TruePower).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja zapytam.

Jaki zasilacz do e6300, GF7900GS zalman, 2x1GB GR, p5b dlx, DVD, CD ?

Byłem przekonany do enermaxa 400W ale po tym "padają jak muchy" zacząłem wątpić ? Może jest jakaś inna zasiłka równie dobra z cenie +- 300zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany do enermaxa 400W ale po tym "padają jak muchy" zacząłem wątpić ? Może jest jakaś inna zasiłka równie dobra z cenie +- 300zł ?

Tutaj narazie nikomu nie padl... Najlepiej sugerowac sie opiniami userow ktorzy sa "bezstronni" (ale tez nie wszyscy) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirtec I Delta to firmy... teraz od Maja Chieftec produkowane są przez Delta Electronics.. mówi sie, ze zasilacze mozę troche straciły na jakości ale na pewno na głośnosci ....

 

 

skoro znasz sie na chieftecach i mi cos takiego polecasz, to zakładam, ze miałeś jakiegoś !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiefy HPC (Sirtec) ostatnio częściej padały. Natomiast nowe Sirteki z serii CFT są już bardzo porządnymi zasilaczami.

 

O jakimkolwiek zasilaczu made by Delta mi nie wiadomo aby padł sam z siebie.

 

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie powielam informacji zasłyszanych, tylko testuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...