Skocz do zawartości
MeoPL

Dfi Rs482 Infinity Soc 939

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amapi3d

ja wiem ziom zobacz w moim sigu ja kupuje w styczniu wszystko naraz zasilke grafe i wentyl na cpu:)

heh, oby do tego czasu reszta sprzetu wytrwala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a czemu mialo by nie wytrwac na dzien dzisiejszy nawet nie mam nic podkrecone:) jade na fabrycznych ustawieniach bo poco krecic i tak wszystko na San diego smiga 1mb cache robi swoje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

haha a czemu mialo by nie wytrwac na dzien dzisiejszy nawet nie mam nic podkrecone:) jade na fabrycznych ustawieniach bo poco krecic i tak wszystko na San diego smiga 1mb cache robi swoje:)

ta... cale 2-4% przyspiesza sprawe ten cache :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem:) wole ten moj niz x2 3,8;] bo lepiej SA smiga w grach a na aplikacjach nie zalezy mi az tak:) Ja odczuwam spora roznice po przesiadce z barthona 2,5ghz@3,2 ale to zupelnie inna bajka stara jak swiat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po przesiadce z bartona 2500@3200 ciesze się ze mam x2 3800 a nie SD 3700 :P Na grach mi nie zależy za to praca w systemie o wiele lepsza. Za miecha jeszcze dochodzą dwa dyski co by raid był i tyle mi starczy :lol2:

 

Teraz mi procek chodzi na 1,25V mierzone miernikiem i 2250MHz synchro z mem tyle mi styka narazie :D

Edytowane przez Ras1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja panowie najebac sie poszedlem o 19 bo nie bylo packi z allegro no to ide pic wracam teraz a tu rodzinka krzyczy ze paczka przyszla o 19.15 piekne cruciale żółciutkie takie pikne ale nie podlaczam za duze ryzyko za duzo % we krwi:) zdam relacje jutro student politechniki śląskiej w tychcach jestem wiec trzeba sie wyrabiac (pierwszy rok dzienne). Polak nie wielblad pic musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Tak patrze sobie na sirius.pl a tam juz tylko ostatnia plyta DFI infinity rs482 hehe ale sie sprzedaja no niezle:) w sumie za taka cene to sie nie dziwie:)

dzwonilem do Sirius.pl wczoraj i powiedzieli ze w magazynie moze jest tylko 1 sztuka ale nie ma problemu ze sprowadzeniem wiekszej ilosci :)

i nie ma sie co az tak zachwycac ta mobo, ma bardzo dobre OC, FV itd, ale np brak jej SATA 2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się skończyły mi ramy :/ a chciałem próbować jakieś 29s w spi1M zrobic no ale niestety jeszcze nie moja pora :mur:

 

 

... student politechniki śląskiej w tychcach jestem ...

No nieźle ja mieszkam w Tychach i jestem studentem Pol.Śl w Gliwicach.

Edytowane przez Ras1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie się zastanawiam nad kupnem płyty głównej i sie waham pomiędzy ta dfi a asrock dual-vsta!!

i mam jedno pytanie jakei max htt udało się osiagnąć na chipsecie na tym dfi?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle to ja wyczytalem! ale wydawao mi sie ze suzkaliscie zeby bylo jak najwydajeniej, a nie zeby sprawdzic sprawdzic max htt plyty :D no ale 330 przy asrocku to troche malo ciezka decyzja mnei czeka

pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie porownywal tej plytki do asrocka:) a jezeli chodzi o krecenie to swojego proca z 2200mhz skrecilem go na 2800mhz na lipnej zasilce mysle ze jak ktos mialby lerpsze ramy niz ja bo ja mam sredniakie to by wiecej z tej plytki wykrzesal :) przy odrobinie szczescia moze bedzie przyblizona do DFI LP :) Kupuj dfi i idz na piwo z kumplami nie martwiac sie o nic moja dobra rada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

moze ktos dac screeny jak sprawuja sie napiecia? np w cpu-z. chce zobaczyc jak sie to ma do ustawien w biosie(np w biosie 1.45 a ile wtedy bedzie w cpuz pokazywalo).

 

Aha i czy nie ma wahan napiec?

 

czy czyjniki sprawuja sie ok? chodzi mi o temp?

 

ile jest miejsc do podlaczenia wentylatorów? jest kontrola obrotów?

 

w sumie mozna teraz kupic lan party ultra-d za 400zl nowka i to kusi :) tyle ze grafy poki co jeszcze nie mam i to jest najwiekszy bol a kupujac ta dfi z integra mam sprzet idac po taniosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wentyle masz 3 gniazdka w smartguardian mogę regulować tylko cpu chyba dlatego że tylko tam mam wiatrak zapięty. Vdram i Vnb pokazuje idealnie tak jak w biosie ustawiłeś a Vcore troche gorzej bo ja ustawiłem w biosie 1,65V a naprawde było 1,69V. Jak upoluje aparat to zrobie te foty miejsc gdzie se napięcia można pomierzyć miernikiem :wink:

 

P.S. CPU-Z pokazuje napiecia nominalne dla rdzenia nie pokazuje aktualnego :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

P.S. CPU-Z pokazuje napiecia nominalne dla rdzenia nie pokazuje aktualnego :lol2:

niekoniecznie jest tak jak mowisz, na infinity mojego brata (s754) kiedy ustawisz w biosie 1.5v to cpuz bedzie pokazywalo okolo 1.48.. wiec bez lolow mi tu :) i podobnie ma sie sprawa z innymi mobo, wiec cpuz nie pokazuje nominalnego napiecia, zapewniam cie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz wylaczone caq bo wtedy chyba napiecia sie nie zmieniaja a mi puz pokazuje napiecia nizsze np nominalne mam 14 jako 1,392 hmm wyzsze potem sprawdze kurna RAs moglbys powiedziec dokladnie jakie masz opcje zaznaczone w biosie mnie to w[ciach!]... bo 300 lajcik nie ruszam nb voltage praktycznie stock i pieknie smiga a na 310 pi pi pi pi i na te 345 moze jaies sp2004 i spi bys zrobil i pokazal ze to stabilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to jak mwoicie zeby brac ta plyte to jescze pwoeidzcie czy do tej plytty lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> venica 3000+ z boxowym chldozeniem czy mzoe semprona 3000+ z freezerem 64 pro ?

pozdro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie kończę zabawę na dziś ale mogę ujawnić jak wycisnąć max HTT. U mnie wyglada to tak wyłączam c'n'q, mnożnik proca na x6 mnożnik HT na uwaga x3 bo jak dawałem x2 to były problemy, dzielnik pamieci div100, napiecia pamieci i proca stock, NB and HT stock. I teraz najważniejsze 2,1V na NB-SB tylko to napięcie wpływa na HTT. no i lecimy od 300MHz co 10MHz z opcją coś tam OC ja ustawiałem ją na 2MHz i tak znalazło mi sie 342MHz i ani MHz wiecej.

 

EDIT:

 

Puściłem tego ORTHOSA i znikam na 2 godzinki z domu zobacze co będzie jak wróce :D

Edytowane przez Ras1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max masz 1,85V. Dobra czas na foto. Płyta piszczała tym razem na 342 ale na 340 już bez problemu. Jak ruszyła tak chodziła :lol: Sprawdzilem Orthosem no i właczylem se giere która w pare sekund się rozprawia z kompem wrazie braku stabilności.

 

Dołączona grafika

 

Powiem tak. Jak dla mnie to już jest dużo i mi tam do 320 wystarcza :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Max masz 1,85V. Dobra czas na foto.

jak to 1.85v na procka? cpuz pokazuje 1.35- co jest?

 

 

EDIT:

ja pierdziele, w testach tez w cpuz napiecia bez zmian... co za dziadostwo :/

Edytowane przez amapi3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...