Skocz do zawartości
MeoPL

Dfi Rs482 Infinity Soc 939

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widze masz jedną kość pamięci przez co masz kartę 64bit a nie tak jak w dualu 128bit. A opcja ta jest tam gdzie się przestawia bootowanie z karty ustawiona jest na synchronicznie z FSB. Biosy są do niej na którejś stronie wątku jest link. ;) Proszę was przeczytajcie całość a unikniemy syfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To wie ktoś gdzie można dostać tę płytę w rozsądnej cenie?? Byłem w komputroniku i cena 396zł, dziękuje bardzo...

 

EDIT: Już nie trzeba ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie najdokładniejsza jest temperatura rdzenia procesora, bo jest podawana przez procesor, bez pośrednictwa innych czujników.

Czyli która, bo orientacyjnie core temp to temp chipsetu mi sie wydaje :/.

Zresztą jak mobo może mierzyć temp procesora ?

Na socket a to dioda termiczna była pomiędzy nóżkami socketu i dotykała u mnie spodu procesora , pod rdzeniem.

A że czujniki są niedokładne to wiem , nawet teraz temp procersora w evereście skacze sobie wesoło 37-40 stopni.

 

Zreszta liczyłem że mi odpowiecie która wartość w danym programie, co, u was na tej mobo pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja narzekam na moją płyte? Za tą cene to rewelacja. Jasne że chętnie kupiłbym Lan Party (którą swoją droga kiedyś miałem), szkoda tylko że nie miałem tyle kasy.

Wow, ale dlaczego na takim dziwnym mnożniku jedziesz. Mój SD zachowuje się tak, że im większy mnożnik tym więcej robi mhz. Teraz mam 2.9ghz 11x264 a to gorsza rewizja (E6).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale dlaczego na takim dziwnym mnożniku jedziesz.

Bo jak napisałem, sprawdzałem max htt przy przyzwoitym mnozniku, przyzwoitych zegarach proca. Normalnie jade cały czas na mnozniku x11.

 

Mój SD zachowuje się tak, że im większy mnożnik tym więcej robi mhz. Teraz mam 2.9ghz 11x264 a to gorsza rewizja (E6).

Raczej u wszystkich tak się zachowuje proc/płyta :) Edytowane przez Tomwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś luknąć jak sie u was zachowuje płyta jak sie zmieni dzielnik pamięci na 6/5 ?

 

Bo u mnie zdaje sie grafa nie ten teges wtedy bo mi dziwne paski wyskakują, nie mówiąc już o tym że nie bootuje nawet, tylko bios wraca do standardowych ustawień. Na ht 275 ładnie by mi procesor pasował jakieś 2,4ghz i ramy powinny to znosić bez problemu ( procesor sam z siebie do 2,5+ nie prostestuje, ramy narazie na innym dzielniku do 470mhz lecą sobie bez komplikacji).

 

A tak jak ustawie dzielnik 6/5 , na ht 275 ramy mają na oko 457mhz i nie mogę za nic odpalić :mur: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś luknąć jak sie u was zachowuje płyta jak sie zmieni dzielnik pamięci na 6/5 ?

 

Bo u mnie zdaje sie grafa nie ten teges wtedy bo mi dziwne paski wyskakują, nie mówiąc już o tym że nie bootuje nawet, tylko bios wraca do standardowych ustawień. Na ht 275 ładnie by mi procesor pasował jakieś 2,4ghz i ramy powinny to znosić bez problemu ( procesor sam z siebie do 2,5+ nie prostestuje, ramy narazie na innym dzielniku do 470mhz lecą sobie bez komplikacji).

 

A tak jak ustawie dzielnik 6/5 , na ht 275 ramy mają na oko 457mhz i nie mogę za nic odpalić :mur: .

Ja mam cały czas ten dzielnik, reszta: 264x11 i przy tych ustawieniach mam na pamięciach 207. Wszystko jest git.

 

Słabo coś tą grafę kręcisz. U mnie chodziła na 500mhz i wszystko wydawało się być ok (ale wróciłem do default bo taK nie gram).

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafy to prubowałem na 400 potem ale było gorzej niż na 350 to zostawiłem tylko tyle ;p.

Za to ten dzielnik to jednak dla mnie zagadka ;/. Pamięci sobie śmigają na 520 nawet ( zabawne są im więcej V tym gorzej ), ale na tym dzielniku nihuhu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy mieliście problemy żeby założyć AF 64PRO na tej płycie?? Tak patrze i obok radiatora i socketu jest bardzo mało miejsca :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany miałem problem z fryzjerem, ale pewnie dlatego, że mam tandetną budę- płyta prawie dotyka do zasiłki. I niestety musiałem lekko wygiąć grilla w zasilaczu, bo ta dźwignia od fryzjera się nie mieściła i haczyła o zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A mi jak zwykle coś nie pasi, jak uruchamiam system albo klikam na ati catalyst control center występuje błąd że aplikacja nie została właściwie zainicjowana. Jak gram w cs 1.5 czasami na 2-3 sekundy obraz mi znika, też tak macie?? :?

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Instalowałeś MS .NET Framework 2.0??

Nie. Mam też czasami zwiechy i tylko reset pomaga, i mysz na usb też nie działa za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak aktywować port COM w płycie DFI RS482?

Kubiłem kabelek COM podłaczam go ale jak próbuje sie zkomunikowac z jakimś urzadzeniem nie dostaje odpowiedzi.

Jak nalezy aktywować to gniazdo w tej płycie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...