Skocz do zawartości
MeoPL

Dfi Rs482 Infinity Soc 939

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o tym i własnie dlatego nic nie przemawia mi na rzecz ASRocka bo ten ma tylko jeden a ja potrzebuje 2. Więc 0 czy 1 żadna dla mnie różnica. Jak się wyprostuje sprawy i pozamykam pare projektów to i tak zamierzam kupić lanparty chyba że proc nie będzie wart a niechce mi sie szukać toledo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie obrazam poprostu to moja nowa plytka dopiero i siedzialem na platformie KT 600 zupelnie inna bajka tam bylem obyty z OC ale tu czego sie spodziewac jak sam dopiero poznaje do konca ta plytke:) A do konca z OC nie ejstem ciemny bo krecic umie tylko w troszke inny sposob:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Po co timingi ? I co tam rozluźniać skoro chłopak napewno na defaultach jedzie. Największy dzielnik i jedziesz.

bo moze przypadkiem te pamieci moga nie latac 2-2-2-5 nawet przy 150mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam przypuszczenia, że są to BT-D43 (geil ultra plat.) więc daj im 3-4-4-12 bo to narazie nas nie interesuje i dalej pobaw się z HTT. zwieksz V dla NB - przeczytaj przyklejony temat o podkręcaniu a64 - dużo się wyjaśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego code name, package i technology są bez danych?

wiem że mam dziwna prośbe ale czy mial byś mozliwośc odpalenia na tej zintegrowanej grafice 3d marka 01 i 05 ? oraz podkręcenie jej (chce wiedziec czy uzyskasz podobny wynik do chlopakow z vr-zone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwarzylem jedną niepokojąca mnie rzecz... moja zasilka to Megabajt 300W (wstyd się przyznawac...) mam w nim zasilanie na 20 pin tutaj jest 24pin ale to nie klopot za 13,40zł moge mieć przejściowke :) ale kostka na 4 pin zostanie pusta :/ bedzie to mialo jakies fatalne skutki? tzn chodzi mi o to czy komp ruszy i będzie stabilny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W COD 2 na min detalach chodzi plynnie :) wiec nie ejst tak zle jakby sie wydawalo :) mnie osobiscie interesuje jak karta sprawuje sie pod grami a nie jak w 3dmarkach.Karta chodzi jak ati 9200 przynajmniej na grach mialem wiec wiem:) wiadomo ze to za malo na jakies super gry:) ale jak ktos nie ma kasy na grafe a chce plyte z integra to akurat jak znalazl a pozniej mozna sobie dokupic jakies cudenko ze stajni ATI lub nVidia!;] ja nie widze zadnych problemow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark nie ebdziesz zalowal kupuj DFI :) chyba ze tak bardzo zalezy Ci na ASROCK-u ktory mimo dobrych osiagow bo nie mowie ze to kicz to mysle ze DFI bedzie lepszym wyborem! Ja tez chcialem asrocka kupic ale jednak przemyslalem i mysle ze zrobilem dobrze zaopatrzajac sie w DFI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mało ilość pci w dodatku htt 328 bardzo ładnie na dziewiczej płycie poza tymm grafe integre mozna wykorzystać nie tylko do 2d ale jeszcze do wgrania biosa tej na pci-e ja sie pobawie w czwartek najprawdopodbniej bo procka i mobo jutro mam dostac wuec sue zobaczy

 

ps. imho jak masz megabajta 300 to wyrzuc go przez okno a nie kupuje tej dfi bo tylko wszystko z dymem poleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało PCI bo w końcu to mATX. A z HTT to jeszce nie wiadomo do końca bo nie jest to sprawdzone przez profesionalistów ;) Ja dziś kupiłem te mobo myślę że w piątek będzie to troche potestuje i napisze co i jak. Pewnie bez pytań się nie obędzie bo to moje pierwsze 939 :) czytałem dużo o lanparty więc jakoś przebrnę. Na początek wysoki dzielnik, timingi na AUTO mnożnik mojego x2 na x6 no i lecimy z htt. Jak już dojde do jakiejś wartości na default voltage dla NB to troche go podgrzeje :] I jeszcze pytanie czy ta grafa jest zablokowana z HTT ? i czy może to się gdzieś przestawia.

Edytowane przez Ras1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuj testuj ta plytke profesjonalista w tej dziedzinie nie ejstem zgadza sie:) wiec zycze powodzenia:) pozatym moje ramy juz powoli nie nadazaja ja mam tylko cl 2,5 :) ale jakos daja jeszcze rade. Co do grafy to dizie ja krecic ale z tym sie ejszcze nie bawilem bo co to za krecenie jak nie ma na niej ani radiatora ani wentla haha:) wiec raczej oc bedzie nikle nie spodziewajmy sie cudow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bryken wiem że ryzykuje ale jak narazie mam fart :) dorwalem sempa 939 BOX za 209zl z przesylką ale okazalo sie że koles ma tylko OEM więc dorzucil mi ot tak arctic alpine :) no i jak sprzedam to co wystawilem na aukcjach to będe mial przynajmniej 100zł dodatkowo a to sporo więc może nawet na jakiegos modecoma 350W starczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...