Skocz do zawartości
Lanc

Tlen - Brak Połączenia Z Siecią Gg

Rekomendowane odpowiedzi

Witka ;]

Mój problem jest następujący. Używam tlena w wersji 5.60.2.29 (najnowsza stable wersja). Od paru miesięcy wszystko działa OK i jestem bardzo zadowolony z tego komunikatora. No ale do rzeczy. Wczoraj tlen nagle zgubił połączenie z GG i od wczorajszego dnia nie umie się połaczyć z protokołem GG :mur: Reinstalowałem program, robiłem nowy profil i nic nie pomaga :mur: Z siecią tlen'a się łączy, a przy statusie GG słoneczko poprostu mruga :/ Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj ten sam problem z konnektem.

Łączył się normalnie z siecią, ale moje wiadomości do nikogo nie dochodziły.

Nie tylko ja mialem ten problem, kumpel napisal maila do gg, to odpowiedzieli ze to za to ze uzywa innego komunikatora :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka ;]

Mój problem jest następujący. Używam tlena w wersji 5.60.2.29 (najnowsza stable wersja). Od paru miesięcy wszystko działa OK i jestem bardzo zadowolony z tego komunikatora. No ale do rzeczy. Wczoraj tlen nagle zgubił połączenie z GG i od wczorajszego dnia nie umie się połaczyć z protokołem GG :mur: Reinstalowałem program, robiłem nowy profil i nic nie pomaga :mur: Z siecią tlen'a się łączy, a przy statusie GG słoneczko poprostu mruga :/ Jakieś pomysły ?

 

Kur*** ten sam problem :mur: :mur: :mur: Teraz siedzieć na tym syfiastym komunikatorze GG omg .... ;/ Ja sie już przyzwyczaiłem do tlena i za h*** od niego nie odejde....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@britfanka

Tobie GG nie działa teraz/aktualnie pewnie dlatego, że padły serwery GG (mi też teraz nie działa gg przez oryginalny soft od nich). A u mnie problem jest taki, że OD WCZORAJ tlen nie umie się podłaczyć do sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie jest za ciekawie z tymi komunikatorami. Nie tylko na tlenie się wyłącza gg, ponieważ serwery się wyłączają ew. padają :D

 

Zobaczcie tylko na monitory serwerów http://monitor.wiadomosc.info/

 

EDIT: Mamy godzinę 20:34, zamiana ról tlen nie działa, a gg odwrotnie, obudziło się :D

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie jest za ciekawie z tymi komunikatorami. Nie tylko na tlenie się wyłącza gg, ponieważ serwery się wyłączają ew. padają :D

 

Zobaczcie tylko na monitory serwerów http://monitor.wiadomosc.info/

 

EDIT: Mamy godzinę 20:34, zamiana ról tlen nie działa a gg odwrotnie, obudziło się :D

Mamy godzinę 22:03 a tlen dalej nie dziala :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu się coś zwalilo :mur: Mam niby status dostepny na tlenie i gg. Na tlenie widze dostepnych userów, a na gg też mam zółte slonko i jestem polaczony ale nikt nie jest dostępny :mur: A gdy włącze "normalne" gg to wszystko jest ok. O co chodzi ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz być z 2 komunikatorów równoczesnie na 1 numerze... A co do mojego problemu to rozwiązało go zainstalowanie Tlena w wersji 6.0.49 ;) Tylko, że to wersja BETA ale narazie problemów nie sprawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne bo wczoraj jak i dziś ja również nie mam połączenia przez tlena z siecią gg... Mam nadzieję że gg nie wyłączyło możliwości łączenia się z zewnętrznych programów :P

 

Update: Ok działa. Wystarczy wejść na http://www.kadu.net/monitor/ i skopiować IP jakiegoś działającego serwera gg, wejść w ustawienia tlena -> gg -> Serwery i dodać ten z podanej stronki :) Gadu od razu się łączy :)

Edytowane przez Fracha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...