Skocz do zawartości
[B3D] maniac

XP1700+ JIUHB 0302 - UWAGA

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się wypocę:

JIUHB 1700+ WPMW na 2400+ przy 1,65 na razie więcej nie idzie, ale jak zwiększam napięcie to stabilność się poprawia więc zapodam niedługo 1,75 i nie powinno być problemu z 166*12,5. To chyba tak średnio, może troche cienko :( ale jak już mówię im więcej daję volt tym lepiej chodzi i myślę że 1,75V będzie dobre dla tego procka.

u mnie tak samo..........

jak mam standardowe napiecie to nawet pojdzie na 12,5 x 166 ale sa czeste zwiechy ( wszystko idzie na najzwyklejszym titanie )...... a jak zapodam 1,75 to wtedy jest wszsytko full stabilne.......

 

dzis sie ucieszylem bo okazalo sie zer warto bylo zainwestowac w lepsiejsze pamieci......

moje wilczki 333 ida na 410 przy 2,77V oraz timmingach ustawionych na turbo.......

teraz dalej czekam na dokonczenie wc ( kasaaaaaaaaaaaaa............. wyobrazcie sobie ze jestem tak splukany ze nie stac mnie na wode destylowana oraz 1m eheima i 5 zapinek....... )

 

 

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz tego epoxa :P

Procek seri JIUHB 0307 :twisted:

wyniki : 12,5 x 172 =2150 przy 1.65V !

Full rock stable !

z tym ze pamieci mam 266 wiec wydajnosc niezaduza no i szyna niemoge wiecej wyciagnac . POczekajmy jak dostane samsugni i V 7+ bo moj spire to kiepsutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro dzisiaj 03.07 to zakupilem A1700XP 0307

 

 

ALE PEHCH

MAM SOLTEKA SL-75DRV2 I NIE WLANCZA MI SIE KOMP Z TYM PROCEM

CZY TO JEST WINA BIOSU ?????

 

CHETNIE BYM DAL JAKES WYNIKI PO PODKRECENIU ALE MOGE TYLKO PLAKAC I CZEKAC NA Odp: czemu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro dzisiaj 03.07  to zakupilem A1700XP 0307  

 

 

ALE PEHCH

MAM SOLTEKA SL-75DRV2 I NIE WLANCZA MI SIE KOMP Z TYM PROCEM

CZY TO JEST WINA BIOSU ?????  

 

CHETNIE BYM DAL JAKES WYNIKI PO PODKRECENIU ALE MOGE TYLKO PLAKAC I CZEKAC NA Odp: czemu!!!!

hahaha - to że kupiłeś dzisiaj nie znaczy że masz proca 0307 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty powiesz

ja nie z tych >>J{A {}I EQI2i_#*()*#OPJUDSAJ"

 

MAM xp 0307 a co do tej plyty moze mi kto da znac co jest nie tak

bo mi wyskauje cmous jesli oczywiscie wogole wlaczy sie monitor

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chodzi na 2600+. Pomyliłem się co do napięcia, 1,725 starczyło. Procek nie wygląda na demona podkręcania ale na lepszym chłodzeniu powinien dobrnąć do 2800+. Jeśli taki procek idzie na 166*12,5 full stabilnie przy zaledwie 1,65V to ja bym go za żadną kasę nie oddał. Mój przy 1,65 ledwo wstaje, przy 1,7 chodzi już ok ale czasem zwiecha, przy 1,725 jest rock. Jako że mam 0302 to nie wydaje mi się taką kichą wykręcenie procka z 1466/2082 MHz. I tak wydałem tylko 280 zł (i tak troche przepłaciłem ale to dziura nie miasto) a mam 2600+ za 1300 zł i będę go jeszcze kręcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chodzi na 2600+. Pomyliłem się co do napięcia, 1,725 starczyło. Procek nie wygląda na demona podkręcania ale na lepszym chłodzeniu powinien dobrnąć do 2800+. Jeśli taki procek idzie na 166*12,5 full stabilnie przy zaledwie 1,65V to ja bym go za żadną kasę nie oddał. Mój przy 1,65 ledwo wstaje, przy 1,7 chodzi już ok ale czasem zwiecha, przy 1,725 jest rock. Jako że mam 0302 to nie wydaje mi się taką kichą wykręcenie procka z 1466/2082 MHz. I tak wydałem tylko 280 zł (i tak troche przepłaciłem ale to dziura nie miasto) a mam 2600+ za 1300 zł i będę go jeszcze kręcić...

wlasciwie ta serie na bank jest lepsza od JIUCB 0251..... wiec nie jest taka zla........

 

ps ja tez mam tego procka...... i zobaczysz skoro masz go od niedawna ze po 2 dniach spadnie ci stabilnosci i bedziesz musial podniesc napiecie.....

ja tak mialem

aktualnie mam 166 x 11 i jest wszystko ok

musze tylko znizyc napiecie na standardowe.....

ps bawilem sie tym prockiem i poszedl na 10x 200 bez problemow przy 1,75 i nawet stabilnie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja doszedlem do wniosku ze antki lepiej kreca sie przy standardowym mnozniku.

Ustawilem najpierw 166 x 12,5 i musialem dac 1,85V zeby bylo stabilnie.

Dalo mi to wynik niecale 2100.

Potem ustawilem 11 x 185 !,625V ( + cos tam od epoxa ) i bylo stabilnie co dalo nam 2035......

Potem 9 x 200 i tez bylo dziwnie............

 

Zastanawiam sie czy haczenie w grach jest spowodowane slaba zasilka czy slaba grafa ( niemozliwe bo nawet najprostsze gry mi sie siekaja ) czy pamieciami czy starym systemem.

 

Juz widzialem na forum ze ktos mial taki sam problem. W 3d marku chociaz bylo 70 klatek to co np. 1 sek obraz haczyl........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Xp 1.7+ 0302XPMW i chodzi na 1937 czyli 12.5 i 155MHz na defaultowym napięciu. Full stable czyli myśle że będzie nawet grubo ponad 2100MHz.

Kupie chyba płyte w ten weekend to powiem więcej.

A chłodznie to zwykly oslawiny titan TTC-D5TB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie dopisze.

 

JIUHB0302WPIW albo WPMW (nie pamietam)

 

12x166 (200x10) na 1.65V (1.675V dla prime95)

12.5x166 (200x10.5) na 1.725V

11x200 na 1.825V albo 1.85V (tez nie pamietam, sprawdzalem tylko czy pojdzie)

 

mysle, ze nie najgorzej, chociaz napewno sa lepsze serie. Caly czas chodzi 12x166, lajtowo.

 

 

...Juz widzialem na forum ze ktos mial taki sam problem. W 3d marku chociaz bylo 70 klatek to co np. 1 sek obraz haczyl........

mam tak czasem, co pare sekund na ulamek obraz staje. Przy mocniejszym kreceniu tego nie ma o dziwo. Wykluczam grafike. Mozliwe, ze to zasilacz, mam codegena 300W i zamiast 5V mam 4.76V 8O najbardziej cielo, kiedy cos szlo w tle, np. speedfan. cielo chyba wtedy, kiedy on aktualizowal odczyty. po wylaczeniu programu przestalo i narazie nie wrocilo...

 

UPDATE:

Przestaje ciac po ustawieniu priorytetu dla 3dmarka na 'czasu rzeczywistego' Speedfan szedl w tle i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D mam tego z serii 0306 MPMW i ANTEK na EPOXie 8RDA bez +

bez zwiekszania napiecia FUUULLLL STABILLL na 12.5x168

wentyl to Titan TTC-D5TB

Pamiatki no name 333 z wlasnymi radiatorkami 100%Cu:)

Zasilka to JAKIS stary Codegen 250W

mam do tego GF4mx 440 i 2 twarde :)0CHcialbym sie dowiedziec jak u innych z ta SERIA 0306MPMW

JAK zmienie zasilacz to walne na wiecej :)) a co mi tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie moge wytrzymać i też się pochwalę: dzisiaj dokupiłem ostatni element zestawu - 512 mb ddr333 elixira cl2,5. Płytę (MSI KT4V) kupiłem wczoraj a procka 1700+ JIUHB 0302 tydzień temu. Aha, jeszcze radiatorek Spire Falcon Rock II.

Ładnie wszystko zmontowałem i bez problemu kolejno poszło: 11x166, 12x166, 12x170, 12x175, 12x180. Częstotliwości powyżej 180 i mnożniki powyżej 12 powodowały zwis. Wszystko to przy napięciu standardowym (czyli o ile pamiętam 1,6V). Zasilacz niestety noname 250W i już widzę, że trzeba go będzie wymienić bo słabo trzyma napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie dopisze.

 

JIUHB0302WPIW albo WPMW (nie pamietam)

 

12x166 (200x10) na 1.65V (1.675V dla prime95)

12.5x166 (200x10.5) na 1.725V

11x200 na 1.825V albo 1.85V (tez nie pamietam, sprawdzalem tylko czy pojdzie)

 

mysle, ze nie najgorzej, chociaz napewno sa lepsze serie. Caly czas chodzi 12x166, lajtowo.

 

 

...Juz widzialem na forum ze ktos mial taki sam problem. W 3d marku chociaz bylo 70 klatek to co np. 1 sek obraz haczyl........

mam tak czasem, co pare sekund na ulamek obraz staje. Przy mocniejszym kreceniu tego nie ma o dziwo. Wykluczam grafike. Mozliwe, ze to zasilacz, mam codegena 300W i zamiast 5V mam 4.76V 8O najbardziej cielo, kiedy cos szlo w tle, np. speedfan. cielo chyba wtedy, kiedy on aktualizowal odczyty. po wylaczeniu programu przestalo i narazie nie wrocilo...

 

UPDATE:

Przestaje ciac po ustawieniu priorytetu dla 3dmarka na 'czasu rzeczywistego' Speedfan szedl w tle i nic.

NO WŁAŚNIE!!!

Ja też mam codegena 300W........ i tez mam takie niskie napięcia.......

Haczy mi nawet gdy mam niepodkreconego kompa.

Bede próbował zmienić zasilke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO WŁAŚNIE!!!

Ja też mam codegena 300W........ i tez mam takie niskie napięcia.......

Haczy mi nawet gdy mam niepodkreconego kompa.

Bede próbował zmienić zasilke.

Myslisz? Kurde, chcialem kupic co innego, a tak bede musial <span style="color:red;">[ciach!]</span>c kase na zasilacz... Dziwi mnie, ze kiedy nie idzie nic w tle/priorytet na real. to nic nie haczy... Myslalem bardziej o winXP jako powodzie a konkretniej braku reinstalacji po zmianie sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

NO WŁAŚNIE!!!

Ja też mam codegena 300W........ i tez mam takie niskie napięcia.......

Haczy mi nawet gdy mam niepodkreconego kompa.

Bede próbował zmienić zasilke.

Myslisz? Kurde, chcialem kupic co innego, a tak bede musial <font color="#FF0000">[ciach!]</font> kase na zasilacz... Dziwi mnie, ze kiedy nie idzie nic w tle/priorytet na real. to nic nie haczy... Myslalem bardziej o winXP jako powodzie a konkretniej braku reinstalacji po zmianie sprzetu
Ba! Powiem więcej! Jestem na 97% pewien że to zasilka.

Kurka przecież nawet gdy mam gre malo wymagajaca to mi ona skacze....

Mamy tkai sam przypadek, taki sam zasilacz,takie same napiecia wiec mysle ze i ten sam problem....

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...